Šta je novo?

Kompijuterska stolica do 300e

Alexandar0302

Cenjen
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruke
50
Poena
159
Pozdrav drugari, potrebna mi je kompijuterska stolica za posao. Sedim 8 sati dnevno na njoj tako da mora da bude udobna i dobra za moju kicmu. Gledao sam neke gejmerske stolice, posto sam video dosta videa na jutjubu gde ih hvale pa sam i ja mislio da uzmem jednu. Pronasao sam model AKRACING Premium v2 (http://www.kupujemprodajem.com/AKRACING-Premium-Gaming-v2-28255125-oglas.htm) na kupujem prodajem za 315e. Stolica ima metalnu konstrukciju pa mi je zbog toga zapala za oko. Takodje sam nasao i AROZZI Torretta XL (http://www.kupujemprodajem.com/AROZZI-Torretta-XL-Black-29019441-oglas.htm?filter_id=48525488) za 260e koja je plasticna i koja ima platno a ne vestacku kozu kao AKRACING. Da li je neko imao iskustva sa ovim stolicama i da li one vrede te pare? Takodje, svaki predlog za neku drugu je vise nego dobrodosao. Hvala!
 
Pročitaj ovu temu, ima nekih odličnih postova:
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?252799-Dobre-radne-stolice

Ja lično sam kupio Vertagear PL6000 (malo iznad tvog budžeta, 400€), i prezadovoljan sam kako ergonomijom tako i kvalitetom korišćenih materijala.

Citao sam tu temu ali nisam nasao nista vezano za ove dve sto sam postavio ovde... Koliko se na tvojoj stolici moze dugo sedeti bez da te zabole ledja i guzica (da oprostis na izrazu)? Kako si je kupio i uvezao?
 
Ja sedim lagano na njoj deset sati u kontinuitetu. Burazer vozi za Nemačku svake nedelje, pa je doneo u delovima u dve ture (da me carina ne bi klepila sa 100+ EUR carine i poreza).
 
Cenim da bi i meni ta stolica savrseno odgovarala posto isto toliko vremena provodim za racunarom.. Ali je nazalost preskupa za mene.... Bilo bi lepo kada bi cuo necije iskustvo vezano za stolice koje sam ja naveo ili za neke koje podlezu mom cenovnom rangu...
 
Pozdrav,
Evo tek sad videh ovu temu. Ja sam narucio bas tu Akracing stolicu sa gore navedenog linka pocetkom nedelje, medjutim lik je imao neke komplikacije na carini pa mi je tek juce javio da ce mu stici danas, a poslati u ponedeljak. Opredelio sam se za tu stolicu jer je ortak ima, i nakon visesatnog sedenja, isprobavanja i maltretiranje iste resih da je kupim jer je prosla sve moje testove. :D Stolica je masivna, kvalitetno izradnjena, sad dal je eko koza ili replika koze, 'bem li ga uglavnom ne ulepim se kao kada sedim na cistoj kozi sto je jos jedan plus.
Ja sam oko 195, a ortak je nesto preko 190 visok cisto da imas neki uvid i poredjenje radi sebe. Bilo je par likova koji su od 175-180 i nesto nisu bili odusevljeni stolicom. Mada mislimda je ova stolica i namenjena za ljude 190+ (nemoj me drzati za rec) najbolje je da proveris. Kako god ova stolica ima pozitivnu kritiku od mene i to je to.
 
Pozdrav,
Evo tek sad videh ovu temu. Ja sam narucio bas tu Akracing stolicu sa gore navedenog linka pocetkom nedelje, medjutim lik je imao neke komplikacije na carini pa mi je tek juce javio da ce mu stici danas, a poslati u ponedeljak. Opredelio sam se za tu stolicu jer je ortak ima, i nakon visesatnog sedenja, isprobavanja i maltretiranje iste resih da je kupim jer je prosla sve moje testove. :D Stolica je masivna, kvalitetno izradnjena, sad dal je eko koza ili replika koze, 'bem li ga uglavnom ne ulepim se kao kada sedim na cistoj kozi sto je jos jedan plus.
Ja sam oko 195, a ortak je nesto preko 190 visok cisto da imas neki uvid i poredjenje radi sebe. Bilo je par likova koji su od 175-180 i nesto nisu bili odusevljeni stolicom. Mada mislimda je ova stolica i namenjena za ljude 190+ (nemoj me drzati za rec) najbolje je da proveris. Kako god ova stolica ima pozitivnu kritiku od mene i to je to.

Hvala puno na ovim informacijama. Najverovatnije cu je i ja kupiti. Mogao bi da preneses svoja iskustva o protekloj kupovini (koliko je te je izasla postarina, da li je stolica stigla rastavljena u orig. kutiji) posto i ja planiram isto preko njega da uzmem. Hvala jos jednom!
 
U Utorak mi stize pa cu ti u Sredu napisati kako je sve proslo.
 
Da ne otvaram novu temu, da li se neko susreo sa Speedlink REGGER stolicama? Da li je u pitanju još jedan od kineza ili "švapska" naljepnica nešto znači? :) Hvala
 
Nazad
Vrh Dno