Šta je novo?

Zar ne bi trebalo da leti?

Ja se izvinjavam obojici, nisam na vreme shvatio sa je verzija Windowsa koju koristite deo vaseg identiteta. ja razumem da neko bezumno "brani" skupo parce hardvera, ali ovo jos nisam video. Vatreni fanovi Windowsa 10!

Niti sam fan necega niti branim ikoga, kada me za to budu placali da radim e onda ces videti sta je fan boy do tada uzivaj u onome sta ti predstavlja zadovoljstvo ali isto tako nauci ako tebi nesto ne radi to ne mora da znaci da je i za ostalo najvece djubre kako ga ti nazivas.

Jednostavno za svoje novce cu kupujem ono sto mi pruza maximum i sto ce da mi stvori zadovoljstvo u radu i uzivanju dogod to bude tako tako cu da se vladam, danas korsitim konbinaciju intel amd a sutra to vec moze da bude amd amd ili amd nvidia ako razumes sta hocu da kazem. Sutra da se pojavi nesto bolje od windows 10 samo bih reko cao dovidjenja bilo mi je lepo dok je trajalo ali sve sto je lepo jedared mora da mu dodje i kraj.

Ali ocigledno da je tebi dzaba govoriti ti imas neko svoje vidjenje cele price win 7 win 10 i verovatno da stogod drugi rekli ti ces kontrirati samo da bi neku svoju iluziju o win 7 odrzao. Uzivaj u onome sto ti doprinosi zadovoljsto ali isto tako prihvati tu cinjenicu da ima ljudi kojima win 10 radi savrseno (mozda ima tu po koji bag ali jednostavno ne primecuje jer ga ne iritira) i da jednostavno ne moraju da ga menjaju ali i to tako ne moraju ni drugima da objasnjavaju zasto ga koristi niti zasto ga brane.

Sve najbolje i sto se mene tice zavrsavam ovu diskusiju. Lepo pozdrav
 
Poslednja izmena:
Dakle, ja sam smotan i ne razumem se u Windows, ne umem da ga podesim itd. I to bi bilo u redu da internet nije PUN najneverovatnijih problema korisnika sa W10. Samo je Vista bila ovako problematicna koliko se ja secam. Ja nemam problem sa bilo cime, cinjenica je da Microsoft dan-noc krpi W10 i tako vec godinu dana. Nekome radi dobro, nekome ne, tipicno za beta verziju bilo kog proizvoda.

Coveku sa sasvim pristojim hardverom ne radi Wolfenstein, ne treba biti previse pametan pa utvrditi u cemu je problem.

Nego mi je smesno sto vas dvojica "branite" softver, ajde da ste ga vi pisali, nego ste samo korisnici, ljubitelji, entuzijasti, postujem to ali dajte malo realnosti. Jos kao kontrirate sa "nece ni tvoj Win7 dugo" haha, a meni je bukvalno svejedno :)

Pozdrav i tebi prijatelju i izvini ako sam te uvredio ili slicno, to mi nije bila namera niti neko zadovoljstvo.
 
Zdravo narode!
Pre manje od godinu dana sam rešio da osvežim komp. To osvežavanje se do kraja leta pretvorilo u nov komp, koji je pre neki dan kompletiran monitorom. Ne znam koje su tačno cifre u pitanju ali je red veličina negde oko 900 eur.
HW je sledeći:
i5 4590
Powercolor r9 380 PCS+ 4gb
asus b85 pro gamer
HyperX 2x8gb
OS W10

Pitanje iz teme je: "zar ne bi trebalo da leti", a odnosi se na igrice.
U principu sve igre rade, međutim, poslednja situacija me je zaista iznervirala. Instalirao sam Wolfenstain i on prosto onako secka. Igrivo je ali secka. Stavio sam sve na low i opet secka. Smanjio sam rezoluciju na 720p i tu je bolje al opet to po malo secka.
Posle razmišljam, ok, igrao sam Mortal Kombat x, neki nivoi seckaju, GTA V (u principu najbolje radila) al to opet po malo secka, sad ovo s Wolfensteinom, pa čekaj, što sam dao toliku lovu, mora da je nešto do podešavanja. Znam oko kompova, nisam ekspert ali razumem dobro, a od vas dobri narode mi treba savet šta da podesim ili da proverim ili šta god da uradim da opravdam činjenicu da sam mogao da kupim 3 plejstejšna za te pare a izabrao sam PC.

Hvala vam i veliki pozdrav,
Uroš

Za zadnji wolfenstein ima problem sto je Vsync lose odradjen i kada se stavi "ON" u podesavanju za igru onda kada FPS padne ispod 60 (recimo na 50 i nesto) igra obara frametarte na 30fps. Stavi u igri "VSync Disabled/OFF" i resices problem.

Takodje u podesavanjima u "CCC - Catalyst control center" ostavi sve "default", nemoj tamo staviti da je VSync "always ON" jer ces dobiti slican rezultat.
 
Poslednja izmena:
Samo da pozdravim Win 10 fanboy tabor kao i protivnike istog,nisu vam dovoljne posebne sekcije na forumu vec morate svaku temu da userete gde neko spomene nesto protiv/za... daj pokayite nam te platne cekove iz MS-a pa cemo razumeti... cudi me da se Dark nije vec javio...
Jeste li ikad pomislili da preterujete malo?
 
ja samo da kazem da se nadam da ste tako lojalni najblizima kao sto ste OS-u i proizvodjacima hardvera,a da slabo sta volimo vise nego da se delimo se zna odavno. :)
 
Sada nesto citam i postoji neki problem sa 380, da obara klokove, trotluje, cak i ispod deafult boost kloka, i onda dolazi do pada fps-a, ( tada moze doci i do tog 'seckanja' ), treba i to uzeti u obzir,
znaci, ili Windows ili HDD ili je problem sama grafika tj. trotlovanje ili nesto totalno peto ( mozda pada cpu load zbog necega )....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno