Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 2

Od juče moj Band 2 mi broji previše koraka i metara. Npr. napravim 20 koraka on izbroji 50-60.
Ažurirao sam Mi Fit, resetovao telefon, itd. - da li je neko imao sličan problem?
 
Može li neko da mi kaže koliko je jaka vibracija? Kupio bih mami da joj služi samo da ne propusti pozive/obaveštenja pošto joj je mrsko da nosi telefon svuda sa sobom po stanu, ili ga napolju nosi isključivo u torbi pa ni ne čuje kad zvoni. :d
I koliko traje baterija?
 
Vibracija je dovoljno jaka da neće moći da se vadi da nije "čula" telefon, ond. osetila vibracije :)
Meni je baterija trajala 30-40, dok nisam zaplivao ove godine malo više po jezeru, sada traje 10-15 dana.
 
Klinac dobio mi band 2 na poklon. I uzeh da ga sinhronizujem sa mifit aplikacijom. Medjutim, imam problem, kada dodjem do onog dela gde treba da unesem četvorocifreni broj koji se prikaže na ekranu mi banda u mifit app, meni je ekran siv i ne mogu da dobijem tastaturu da bih ukucao taj broj. Imate li neki savet?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Imam savet...ja sam bio najebao sa tim prosle nedelje. Idi unazad i skidad mi fit aplikaciju starije verzije sa apk pure. Ne secam se koja je meni radila jer sam je odmah izbrisao ali znam da sam probao 20 dok nisam pogodio odgovarajucu. Kreni tipa od pocetka 2019 skini pa probaj. Uglavnom do ni fit aplikacije je.

Redmi Note 5
 
svaka čast.....proradilo je, meni konkretno sa verzijom 4.0.6......zahvaljujem

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno