Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 2

Različito ste mi odgovorili [emoji3] .
Treba mi najobičniji pedometar, nikakve fensi opcije, ali da ne moram da nosim mobilni jer mi je pun ckura mobilnog i neću još i na rekreaciju da ga nosim.
 
Ne treba ti telefon, postoji opcija da prati u tandemu sa GPS-om ali to niko ne koristi. Narukvica skuplja podatke i onda se sinhronizuje sa telefonom. Sama može da čuva oko 7 dana podataka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da moze da radi bez telefona tj app koja koristi gps, jeste standalone je narukvica.

Ali opet ali, nije i ne moze samo narukvica biti tacna u onome koliko si metara pretrcao ili prepesacio.
Ako ti nije bitna preciznost, trckaraj bez moba.
Ja ga ponekad koristim i zbog notifikacija, npr poziv, whats app... A i alarm mi je jako bitan, bolje da me narukvica budi nego dosadan alarm sa telefona, i sleep tracker je odlican na bandu.


Upravo izasao i Mi Fit 2.2.6 [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Narukvica skuplja podatke i onda se sinhronizuje sa telefonom.
Samo da proverim jesam dobro ukapirao?
Ne nosim mob, samo narukvicu, kad se vratim gajbi podatke sa narukvice preko BT prebacim na mob i na njemu vidim parametre?
Preciznost nije 100%, to sam skapirao.
 
Upravo tako, ja uradim sync sa telefonom obicno uveče, ali kao što je već rečeno, band može da pamti nekoliko dana i ne moraš da ga sinhronizuješ baš svaki dan sa telefonom. A za korake i daljinu ne moraš da imaš preciznost u metar, bitno je da imaš neku sliku o tome koliko se kreces u toku dana, jer telefon nije uvek uz tebe. ☺️
 
Poslednja izmena:
Ali mi band standalone gresi i vise od metra na 10metra, cesto za 3km izbaci da sam presao 4 ili 4km [emoji23]
 
Nije to što meni treba, ne pazarim.
Hvala svima na odgovorima.
 
Где си видео за те паре, ја нашао за 23€, додуше нисам нешто посебно тражио.
Планирам да купим.

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока

Tako sam video na aliju pre 2 dana... medjutim izgleda da su malo slagali. Danas najnizu cenu koju vidim je 25eur.
 
Različito ste mi odgovorili [emoji3] .
Treba mi najobičniji pedometar, nikakve fensi opcije, ali da ne moram da nosim mobilni jer mi je pun ckura mobilnog i neću još i na rekreaciju da ga nosim.
Pazari samsung gear fit

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pogledaću, ima i Garmin satova, nikako da vidim uživo a očekujem popuste za ng.
Ova narukvica mi se učinila ok na prvi pogled ali već na drugi [emoji3] .
 
Tako sam video na aliju pre 2 dana... medjutim izgleda da su malo slagali. Danas najnizu cenu koju vidim je 25eur.
Да, нема испод 25€.

Послато са 8070 уз помоћ Тапатока
 
krastavac ja je platio na letos 32e [emoji56] sta znas ne kajem se vredi, uzimate za 25 :)
Btw 11.11 fora na aliu je navlakusa :)
 
na gearbest je 24.89 dolara. Original Xiaomi Mi Band 2 Heart Rate Monitor Smart Wristband - BLACK ja se nećkam dal da je uzmem, ma da pise jos 3 dana i 2500komada ostalo, nemam puno vremena. ona ili i5 i7 plus

al dostava registred 2.5 dolara. tao na ali oni od 26 dolara su povoljniji
 
Poslednja izmena:
Ja sam je juče (11.11) uzeo za 21.44 evra na Aliju sa poštarinom. Na mnogim mestima je bila i 19 i nešto ali su brzo rasorodate te varijante samo sa crnom narukvicom.

Dugo sam razmatrao šta da uzmem, prvenstveno čitajući na http://www.wareable.com/ i ovo je definitivno najboljii izbor za tu cenu. I još se možete tuširati sa njom, što je meni i preduslov za svaki sat.
 
Poslednja izmena:
Pazari samsung gear fit

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Pa svi grese u nekoj meri kada se koriste bez gps-a na telefonu jer čovek kada hoda ili trči, ne pravi uvek iste korake. A sat koji ima ugradjen gps, (kada se on koristi) isprazni bateriju za par sati.
Meni su bitni koraci i puls, a kilometraža ne mora u cm da bude tačna.
 
Najveca prednost mi banda je prvenstveno cena i odlican battery life, naravno ima tu jos toga :)
 
po meni najveca prednost je zajednica i modovane aplikacije, jer evo CUBOT v2 sve potpuno isto može. aplikacija ok. a cena 14dolara... na gb.
 
Ako hoćete precizno da merite puls, vredi razmisliti i o nabavci trake oko grudi sa ANT+ vezom. Mnogi telefoni danas imaju taj protokol pa i to nije loša stvar. Čak i stariji Sonijevi uređaji. https://www.thisisant.com/directory/ Samo što mene nervira da nosim telefon kad se bavim bilo kojom aktivnošću koja podrazumeva znojenje.
 
Poslednja izmena:
Naručio sam i ja novu narukvicu, jedva cekam da mi stigne.
Bas mi extra odgovara ova mi band sto je imam, pomaže mi da budem aktivniji, tj podseća me i meri kako spavam sto mi je jako bitno.
Mada i dalje mi je deep sleep rekord samo 2,5h
 
Sta samo to je sasvim ok :-D vidi moje failove, koliko malo spavam odlican mi je deep sleep.

9c4554bd600c623d48a40d42136e8423.jpg
ef894025dcb42017c39c782dc47831ac.jpg
78c68f40dc7998f81c974e6c8ea4da23.jpg
 
Pa ti spavaš ko top. Ja ko da trčim u snu. Mnogo znači taj deep sleep, probudiš se odmoran.

210be91f1995326d42e25c5959b53f91.jpg
d4b012864a863924cd4c98b798f9e7f3.jpg
6eeabc6e4b9021686b41b2bb6a1c17dc.jpg
3c6733ecd99a16c721cc609f6de489b5.jpg
 
Pa ne bas, to sam izdvojio kad sam bas umoran. Ne mogu pronaci imam jedan gde sam spavao oko 6h a deep sleep oko 10 minuta..
 
Ja imam mnogo noci kad nemam uopste deep sleep.
Obicno kad drnmem koje pivo da ne spavam dobro ne znam zasto.
 
Šta vam znači deep sleep? Spavate bez jurcanja po krevetu, mirni ko zaklani?

Trenutno je cena $22.89, razmišljam se da li mi treba uopšte, da je poručim?
Za šta je najviše koristite? da li može da meri puls dok se trči, ili mora da se stane i umiri ruka?
 
Hvala. U principu neće me narukvica naterati da idem u "deep sleep" ali mi pokazuje koliko sam nervozan tokom sna.
Još ako neko može da odgovori na ostala pitanja :)
 
a gde vi vidite za 22.XX$???:-devil-:
 
Ponuda na e-mail.

Digitron ima više app od WP.
 
Nazad
Vrh Dno