Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 2

618cb72a38e97a70ee8fe2a02f9e9c74.jpg


4 dana leteo do Srbije i prošao bez carine :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Od koga si je uzeo?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
kada je bio na popustu 29.5$

New Original Xiaomi Mi Band 2 Miband Wristband Bracelet with Smart Heart Rate Fitness Touchpad OLED Screen 2016!!!
http://s.aliexpress.com/7remyQBF


Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
došao u fabričkom celofanu.

a54be9fb7b03386f6b7b9c1c1928d147.jpg


d069b6e8c3c4b9a067ec2c54cec0f888.jpg


21d13cd9d5d78a1d85fccbea34ea0e24.jpg


a513071c5167a285d8749e309e0f4c75.jpg


iskreno nisam očekivao da će ovako lepo da leži na ruci .. još samo sve da podesim preko one njihove krš aplikacije pa da vidimo šta ume :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Sad sam ljubomoran. Neka te lepo služi... [emoji4]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
hvala :)
za sada radi odlično sa verzijom mi fit 2.1.3 sa miui foruma. na google play je 2.0.0

jedina mana malo slabije osvetljenje tako da na direktnom suncu moraš da se mučiš da vidiš Info na njemu :) da još nešto ,bilo bi dobro da pored toga što te obavesti da dobijaš not može da tu istu not ostavi u band2 to jest da možeš kasnije da pogledaš da li si imao not ( kapiram da ovo nije Smart sat ali mogli su to da ubace )
otkucaji srca se mere samo kada ti odabereš, nije konstantno.

još jedna stvar ,ne znam kako da podesim da mi vibrira kada me neko zove ,ne znam gde da nađem ovu opciju u telefonu ?

59cb58165127919cbd14bee4fee8f13a.jpg


Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Phone assistant se odnosi na MIUI. Ti treba da dozvolis Notification access MiFit aplikaciji.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
vibrira normalno za whatsapp..
gde da podesim to što pominješ ?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
inače veoma me muči problem sa mi fit apk gde neće da zabeleži vreme aktivnosti u 24h formatu niti stavlja pm i am pored vremena.. samo ispiše od 7 i 30 do 8 i 40 npr i to je to. pomislis da je am ali nije.. ako neko zna rešenje za ovaj bug neka viče

Edit: radi sa ovom sa play stora ,mrtvi Indus nije preveo lepo taj deo apk. šteta pošto je apk na ps dosta stara u odnosu na kinesku verziju

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako radi sa whatsapp, onda je dozvoljen pristup notifikacijama. Kod LG je u Security - Notidication access, ali mislim da je na Nexusu na drugom mestu u meniju.
Meni vibracija na poziv radi ok na 2.1.3 sa apkmirror. U meniju play, incoming calls, gore levo.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Doduse mozda je do mog modela, ko zna..Ali nije ovo pravljeno za takve aktivnosti.
I moj 1s često promaši puls - ako izmerim puls 3x za redom, nema šanse da se rezultati gađaju u 10% razlike. Tako da mi radi najvažniju funkciju - vibrira kad me neko zove :) Takođe, imam ponekad problem da mi danima ne meri trajanje sna - u pitanju je plava Mi Band Notify aplikacija (ne znam da li je do aplikacije ili do narukvice).
 
našao sam verziju koja je dobro prevedena sa kineskog a 2.1.3 je.. znači nema problema sa vremenom nego lepo piše aktivnosti u 24h formatu.

a00ea87b43c54dd0bc0578797d78edf4.jpg


proverite vi sa apkmirror da li vam ovako ispisuje vreme ili samo stavi 7h i 30min bez am pm iako ste merili u 19h i 30min..

inače 2.1.3 ima ovu opciju konstantnog merenja pulsa dok 2.0.0 nema..
f73f36c74cf7ac4e90e252a5cd11fa42.jpg


Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@fkloznica
Da li si probao na dvojci da meris nekoliko puta za redom puls, da li sada radi preciznije?
 
šta to znači nekoliko puta za redom ? stojim i 5 puta izmerim puls za 1min vremena?

evo posle vežbi ,117,121,122,117 i 116. sve u roku od 40sek

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To je to, ne varira puno a najverovatnije da su i rezultati tacni.
 
Ovaj Mi Band 2 otišao na 45$, mnogo bre... dok ne padne ispod 25$ nećemo se družiti
 
Ne znam cemu ta cena . dobro se pokazao pa preprodavci udarili po sirotinji , da bude 3x skuplji od 1s , nije realno. Sad se kajem sto ga nisam kupio kada je bio u junu za 25dolara.
 
Ako bi spustili Mi Band 2 na ~25$ ko bi pri zdravoj pameti uzimao 1s ili 1a (sem ako ne bi išli na 5-6$). Znači dok se malo ne isprazne zalihe 1s ne nadam se padu cene....
 
Poslednja izmena:
И ја сам био убеђен да ће задржати цену из претпродаје. Остаје да сачекамо.

На Гирбесту је данас пала цена са 43 на 39$

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Da li na ovom cudu moze da se namesti da vibrira kada puls predje npr. 170?

Ranije sam negde video da cak i 1s to moze ako se koristi kineska aplikacija, a sada gledam cak i informacije da ne samo sto ne moze to, nego cak i mora mirno da se drzi ruka da bi izmerio puls...
Sta je tu sad istina?

Treba mi nesto da me pri trcanju opomene da se smirim kad treba...
 
Сутра акција на Алију, 29.99 $

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Не могу линк, са апликације на телефону је. Ако је имаш - погледај.

Ево слике:
2e46dd994f98f3981d8dfd740ab4ebbf.jpg


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel uspeo iko da navata akciju? Kontam u min da je sve otislo :(

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jbt ja sam ga za toliko uzeo pre 2meseca bez akcije. :)

Šta se dešava sa tim mi band2..

Sent from my Redmi Note 3
 
Pa dobra narukvica ko kanda...zakon ponude i traznje itd ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ebiga ja dao 32e pre neki dan, mrzelo me vise da cekam, smara... Neko realno pojeftinjenje tek od sledece god koliko vidim, i bice oko 25e
 
Pa i 32e je dobra cifra...gde si pazario?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
aliexpress

Xiaomi Mi Band 2 Heart Rate Monitor...press.com/ZFrQ36RZ (from AliExpress Android)
 
Poslednja izmena:
Ja sam uhvatio ovu akciju na aliexpress za 29.99. Počela je 2.8. u 9 sati ujutru po našem vremenu i sve je otišlo za desetak minuta :)

Sad je na akciji na gearbest za 35.89 dolara ali piše da šalju između 13. i 24. avgusta, na geekbuying ima za 35.99 i na banggood za 35.87 uz kupon miband27.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno