Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 2

Jel nema nista bolje od Mi Band-a za taj novac trenutno?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Xiaomi ima sjajnu bateriju i dobru podršku... Sve ostalo nije ništa posebno, ima mali ekran i bedne notifikacije...Ali i takav kakav je ispade najbolja kupovina za tu cenu...ja imam i Lenovo G02 kome baterija traje nekoliko dana, ali ima duplo veći ekran i notifikacije su daleko bolje... Na whatsapp dobiješ celu poruku, ceo sms, zaglavlje maila, i sve to možeš naknadno da prelistavaš... Xiaomi sve to nema... On ti kratko pokaže da imaš recimo whatsapp i nestane...Ali na Lenovo mi se nakon nekoliko dana polomio jedan zubac narukvice od dva i nema rezervnih... I onda kupih i xiaomi... Stvar na koju mnogi ne obraćaju pažnju kad gledaju smartbandove okolo...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Zna li se koliko je precizan Mi Band 2?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Имаш на претходним странама
 
Aj sad jedno glupo pitanje.

Jel probao neko da koristi Mi Band 2 za norifikacije i alarm ali bez instalirane Mi Fit aplikacije već samo sa Mi Tools aplikacijom ? Jel to uopšte izvodljivo pošto Mi Fit praktično i ne koristim a često se crash-uje pa sad razmišljam da li može bez nje.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Jel moze neko da preporuci pouzdanog prodavca sa neta za kupovinu ove spravice?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel moze neko da preporuci pouzdanog prodavca sa neta za kupovinu ove spravice?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

ja sam uzeo na gearbestu, bio je na nekom flash sale-u a to me je onda spasilo da bildujem mozak kod koga da kupim na aliju...
 
Koja je razlika izmedju kineske i internacionalne verzije? Vidim da je inter. verzija skuplja..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja prvi put čujem da postoje dve verzije...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
a malo dole ispod piše ovo....

Only the packaging is different, everything else is the same.

izgleda da su u nekim zemljama pravili probleme oko uvoza pa su oni stavili englesko uputstvo i ce oznaku na kutiju zbog evropskih pravila i to nazvali global verzijom...iste sprave u svakom slučaju...

Official Global Version of Xiaomi products is what Xiaomi especially made for overseas mi fans. It has the following differences:

1, Packages are with English introduction & CE Certified.

2, English & Chinese user manual.

3, More stable performance as its server based abroad.
 
Poslednja izmena:
Da li onda da narucim ovu global?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li onda da narucim ovu global?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

mnogo ga bre komplikuješ, šta radiš kad kupuješ nešto ozbiljnije :) ako ti je bitno da ti na kutiji stoji ce oznaka i da dobiješ papirno englesko uputstvo ( koje je ionako beskorisnih par listića, a i ima ga na netu) ti onda plati više za global verziju...
 
Hah, sta cu, takav sam :D Volim da se informisem kad pazarim, bilo jeftino ili skupo :D Mada me ovde konkretno zanima da li ima neke razlike u softveru/firmveru pa zato ne bih da se zeznem..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
ništa, istraži ti to onda još malo, nemoj posle da bude ja sam kriv što nisi uzeo bolju verziju...
 
Narucih ja "kineski" Mi Band preko Iliona pa sta bude. Valjda ce da stigne pre kraja sezone :D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Vidim da se pored Mi Fit pominje i aplikacija Mi Tools, za sta ona sluzi i gde moze da se nadje da se skine?
 
Imaš na Google Play-u, ima neke opcije koje fale Mi Fit aplikaciji poput više opcija notifikacija (kraće vibracije za određene app, duže vibracije, jednom ili više puta, sa manjim ili većim pauzama između ponavljanja vibracije, menjanje ikonica notifikacije i slično).

Iskreno da može da radi bez Mi Fit (a ne može) ne bi je ni instalirao je praktično za sve koristim Mi Tools.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Novi rekord sa Alija. Naručeno 28 stiglo jutros :) oko 25$ sa fuls crvenom narukvicom i nalepnicom za ekran gratis.

24cf8a3f16c04c8f49f422ec43143961.jpg


Sent from my Redmi Note 4
 
Da li uzeti preko KP-a ili preko alija? Koliko ukupno izadje sa sve carinom preko alija?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
0 din carina. Samo su je pustili ,BG je u pitanju.

Original Xiaomi Mi Band 2 Miband Band2 Wristband Bracelet Smart Heart Rate Monitor Fitness Tracker Touchpad OLED Strap Fitbit
http://s.aliexpress.com/faAjmeUJ


Sent from my Redmi Note 4
 
Poslednja izmena:
Nemaš carinu. Eventualno plaćaš pdv + troškove otvaranja što mu dođe oko 500din na iznos od 25eur mada zavisi i gde živiš (u BG-u nema nikakvih troškova, NS i Niš skoro uvek ima).

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Jel neko kupovao dodatne silikonske narukvice? uzeo bih navy blue a vidim da se tu svašta prodaje, dosta firmi proizvodi te narukvice ali ajde sad šta znaj šta valja od tih brendova.

Kako ste zadovoljni sa tom dodatnom narukvicom ? Ako imate proverenog prodavaca na e-bay-u...bacite link
 
Poslednja izmena:
Jel neko kupovao dodatne silikonske narukvice? uzeo bih navy blue a vidim da se tu svašta prodaje, dosta firmi proizvodi te narukvice ali ajde sad šta znaj šta valja od tih brendova.

Kako ste zadovoljni sa tom dodatnom narukvicom ? Ako imate proverenog prodavaca na e-bay-u...bacite link

Uzeo ja 2 silikonske. Odakle znam. Nije kao fabricka. Nekako nije bas tako mekana. Mislim nije losa ali je malo drugacija. Sad kontam da i tu ima milion verzija kopija pa kome se sta zalomi :)
 
Zato sam i pitao, ako već neko ima iskustvo sa nekim kimezom da kaže ovo valja ili ovo preskočite...Hvala u svakom slučaju.
 
ja sam kupio rezervne mijobs i jeste da nisu 100% kao original ali tu razliku i ne primećujem tokom nošenja...
 
Da, tog mijobs ima baš dosta, znači to je korektan brend.

Sinoć sam naručio 2 narukvice, pošto vijam tamno plavu (da mi se slaže sa MSVII Case Navy Blue ;) ) a toga na moje iznenađenje baš nema puno, našao sam neku royal blue pa ćemo da vidimo kako će to da izgleda kada stigne :http://www.ebay.com/itm/Replacement-Silicone-Wristband-Strap-Band-Watchband-For-Xiaomi-Mi-Band-2-Newly/252567507720?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=551479312748&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Uzeo sam i jednu običnu plavu, koliko je to svetlo plavo uživo, to ćemo da vidimo, za 1$ ćemo saznati za 3-4 nedelje. http://www.ebay.com/itm/For-XIAOMI-MI-Band-2-Original-Silicon-Wrist-Strap-WristBand-Bracelet-Replacement/272706041124?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=571839937380&_trksid=p2057872.m2749.l2649
 
Da, tog mijobs ima baš dosta, znači to je korektan brend.

Sinoć sam naručio 2 narukvice, pošto vijam tamno plavu (da mi se slaže sa MSVII Case Navy Blue ;) ) a toga na moje iznenađenje baš nema puno, našao sam neku royal blue pa ćemo da vidimo kako će to da izgleda kada stigne :http://www.ebay.com/itm/Replacement-Silicone-Wristband-Strap-Band-Watchband-For-Xiaomi-Mi-Band-2-Newly/252567507720?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=551479312748&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Uzeo sam i jednu običnu plavu, koliko je to svetlo plavo uživo, to ćemo da vidimo, za 1$ ćemo saznati za 3-4 nedelje. http://www.ebay.com/itm/For-XIAOMI-MI-Band-2-Original-Silicon-Wrist-Strap-WristBand-Bracelet-Replacement/272706041124?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=571839937380&_trksid=p2057872.m2749.l2649
Uzecu i ja , samo da nemam neke alergije, kakva je guma?! Mislim ko je vec pazario XD

Sent from Mumia 950
 
Poslednja izmena:
teško se kod kineza može reći da li je nešto antialergijsko ili nije, sve i da napišu da jeste...ja sam naručio neku bočicu za vodu bajagi bpa free, međutim napravljena od plastike koja se koristi za kutije cd diskova i nije za ljudsku upotrebu...

inače vidim da kinezi koriste gužvu pa su cene istih narukvica od 70 centi pa do nekoliko dolara...ja sam mijobs platio 1.5 dolar komad i uz svaku sam dobio 2 folije za ekran...ali kod nekih je i 4-5 dolara komad a te folije posebno prodaju za par dolara...
 
Nazad
Vrh Dno