Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 2

Skini Mi Fit i ne treba ti ni jedna druga aplikacija.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Ako hoces da ti notifikacije pokazuje onako kako ti zelis, onda Mi Tools. Imas opciju da podesis patern za vibracije, prikaz sadrzaja, duzinu trajanja istog, ikonice za svaku aplikaciju pojedinacno i td... Aplikacija se placa ali po meni vrijedi.
Notify & fitness mislim da isto to sve moze, cak i vise, s tim da se i te opcije moraju platiti (otkljucati), ali je meni trebalo pola dana samo da pohvatam sta je sta, interfejs je uzas...
Kad sam prije 3 mjeseca nabavio Mi Band, ne sjecam se da se preko Mi Fit-a mogao prikazati ko poziva ili salje sms.

Mi Note 3 via Tapatalk
 
u mifit aplikaciji...ima neki poseban razlog zašto je izbegavaš? šta god da ti je potrebno u mifit možeš da uključiš a ono što ti nije isključiš ( recimo merač otkucaja)...ovo što si skinuo nije zvanična mifit aplikacija...skini ovu

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.hm.health

idi na profile pa na miband 2 i tu imaš da uključuješ razne vrste notifikacija pa i za pozive...
 
Poslednja izmena:
u mifit aplikaciji...ima neki poseban razlog zašto je izbegavaš? šta god da ti je potrebno u mifit možeš da uključiš a ono što ti nije isključiš ( recimo merač otkucaja)...ovo što si skinuo nije zvanična mifit aplikacija...skini ovu

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.hm.health

idi na profile pa na miband 2 i tu imaš da uključuješ razne vrste notifikacija pa i za pozive...

Tu sam vec imao i na njoj nema indentifikacija povziva i sms, pa sam je izbrisao.
Nema veze!
ps. ako ima na njoj, reci gde ima podesavanja
 
ajd za pocetak pocni da citas sta pisemo...razumem da se neko ne razume u nesto, ali ne razumem lenjost...

Nema na profilima, nisam ******. Dva puta sam skinuo aplikaciju i nema ono sto mi treba(treba mi da na satu ispise ime pozivaoca, da ne cimam telefon ako necu da se javim posto mi je u torbici). Jedino ako ima na ovoj sto se placa 3 dolara, ali nemam mogucnost da trenutno skinem.
 
Poslednja izmena:
naravno da ima...kad iz profila kliknes na miband 2 imas opciju koja se zove incoming call i tu ukljucis notifikaciju za pozive i show contact information....i pokazivace ti ime iz imenika kad te neko zove...

a malo nize na istom mestu imas opcije da ukljucis notifikacije za sms i sve ostalo whatsapp viber gmail itd, sta vec hoces...

a neverovatno si uporan u svojoj tvrdoglavosti...ako nemas zivaca za obicna podesavanja nemoj nam trositi vreme ovde...
 
Poslednja izmena:
naravno da ima...kad iz profila kliknes na miband 2 imas opciju koja se zove incoming call i tu ukljucis notifikaciju za pozive i show contact information....i pokazivace ti ime iz imenika kad te neko zove...

Danas sam kod brata bas podesavao notifikacije, instalirao sam mu Mi Tools i tamo sve nastimao, a zanimljivo da ovo "show contact information" u Mi Fit aplikaciji nisam vidio. Stavio telefone jedan do drugog, kod mene ima, kod njega ne. Ista verzija aplikacije. Nisam istrazivao zasto jer sam drugacije podesio, ali mozda je i kod drugih isti slucaj...

Mi Note 3 via Tapatalk
 
e to je vec nesto cudno...otkako imam miband 2 imam tu opciju na svim verzijama, a imam ga skoro godinu dana...mifit se inace vec dugo apdejtuje iz same aplikacije a ne iz play storea, trebalo bi cekirati u podesavanjima najnoviju verziju mifita a onda ce mozda da uradi i neki update firmware-a...ali svejedno, ime pozivaoca ima od pocetka...

ne secam se da ovde neko zalio da to nema...prvi put cujem zaista...
 
Poslednja izmena:
Danas sam kod brata bas podesavao notifikacije, instalirao sam mu Mi Tools i tamo sve nastimao, a zanimljivo da ovo "show contact information" u Mi Fit aplikaciji nisam vidio. Stavio telefone jedan do drugog, kod mene ima, kod njega ne. Ista verzija aplikacije. Nisam istrazivao zasto jer sam drugacije podesio, ali mozda je i kod drugih isti slucaj...

Mi Note 3 via Tapatalk

Pogledao sam milion puta, iscitao sve i nema.
Cak sam i na ovoj free verziji koju imam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.miband1 cekirao da pokaze i nece.
Nije o glavu, ali bi voleo da imam zato sto se cesto ne javljam na fon pa da se ne cimam trazeci ga.
Sve ostalo i izgleda, osecaj su odlicni.
Nadji mi na lici kod profila gde, jer cak i na ovim slikama to nema https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.hm.health
 
Poslednja izmena:
I ja da potvrdim da ni kod mene nema te opcije. Cak sta vise nece uopste ni da me obavestava kad me neko zove, a uredno sam ukljucio to u podesavanjima i stavio na 3 sec posle prvog zvona. Za gmail, wa, viber...uredno vibrira. Ne znam sta mu je.
 
146731da71e2ec494ea20048855e4c9e.jpg


d93317399a2090305179e3138d6fafe4.jpg


1d0af59cc6eb24831d385e62a8fdf9b8.jpg


sad sam probao i sve radi....cak sam iskljucio onaj 3 sekunde delay jer volim da mi odmah miband vibrira..cini mi se da ranije to i nije moglo da se iskljuci, to je rekao bih nova funkcija...evo okrenuo sam i sebe sa kucnog telefona...naravno, ne prepoznaje nasa slova caller id pa umesto njih stavlja znak pitanja ako su kontakti upisani sa nasim slovima...ali ime svejedno uredno pokaze...
 
Poslednja izmena:
Ako je jezik telefona engleski onda se pojavljuje logo i piše od koga je a ako je neki drugi jezik onda se prikazuje samo logo aplikacije ali nema slova ispod.
 
To možeš da ostaviš upaljeno ili ugašeno, možeš sa pokretom menjati tako i ostale opcije, korake, km, otkacaje... samo rotiraj brzo ruku.
 
Има ли неких најава за следећу генерацију наруквица? Mi Band 3?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Пази кад сам овај пост пропустио а пратим тему. Имам и Mi band 1 и 2.
Не видех слику.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Baš sam se zagrejao da uzmem band 2.. Neka preporuka gde uzeti? Dal je ok da uzmem od lika na kp za 2500 din?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Oko 20$ izađu na akciji preko GB, internacionalna verzija, nemoj Kinesku. Ako je to internacionalna verzja to je ok cena, malo se ugradio, ali ne čekaš. Kinesku preskoči, ima razlike u softveru
 
^ koja je razlika u softveru?
 
Oko 20$ izađu na akciji preko GB, internacionalna verzija, nemoj Kinesku. Ako je to internacionalna verzja to je ok cena, malo se ugradio, ali ne čekaš. Kinesku preskoči, ima razlike u softveru
Kako da znam koja je verzija?
Ako možeš da mi daš link za sigurnu kupovinu, msm na internacionalnu verziju i proverenog prodavca..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Baš sam se zagrejao da uzmem band 2.. Neka preporuka gde uzeti? Dal je ok da uzmem od lika na kp za 2500 din?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Odlicna stvar, neces zazaliti.
Mene je orginal izasao oko 4000 sa sve garancijom.
http://www.miband.rs/?gclid=CjwKCAi..._ElGf5BXp-sC-KrDU21uUqDiEgiWOLcxoC6uoQAvD_BwE
Vidim da neki uzimaju i za manje pa vidi.
ps. posle 14 dana pala baterija na 50 posto. Koristim samo sat, poruke i pozive drugo sam izbrisao.
Moja preporuka!
 
Baš sam se zagrejao da uzmem band 2.. Neka preporuka gde uzeti? Dal je ok da uzmem od lika na kp za 2500 din?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Za te pare ja se ne bih cimao sa narucivanjem i cekanjem mjesec dana da stigne iz kine.
Sto se tice kineske i internacionalne verzije, kad sam kupovao nasao sam podatak da je jedina razlika u pakovanju, sve ostalo je isto. Licno koristim kinesku verziju i ne vidim ni po cemu da je kineska, sem kutije i manuala iz kutije koji su na kineskom.
Sto se tice baterije, meni traje oko 40-45 dana sa povremeno ukljucenim notifikacijama za 7 aplikacija (uglavnom kad sam vani, 2-4h dnevno). Evo trenutnog stanja, s tim sto sam primjetio da se isprazni za 2 dana kad padne ispod 20%.


680c026c21babd5f51bdf7de6372a999.jpg
 
Poslednja izmena:
A jedno pitanje, koliko fon troši više baterije kad je povezan sa narukvicom? Takođe jel ima potrebe da bude uvek povezan?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Bluetooth trosi otprilike koliko i wifi, mozda malo vise, prakticno zanemarivo. Nek ne neko ispravi ako grijesim, kod mene je bluetooth 5.0 na telefonu. Ono sto vise trosi jeste aplikacija. Ja sam primetio da mi je Mi Fit alikacija uvjek pri vrhu liste, tako da je gasim kad god mogu, a notifikacije idu preko Mi Tools aplikacije.
Nemas potrebu povezivati band sa telefonom osim ako ne zelis uvjek prisutne notifikacije, pracenje aktivnosti (trcanje, i slicno) kojom ces dobiti konstantno mjerenje pulsa.

edit:
po mojoj procjeni, 10-ak % vise ces osjetiti praznjenje, ako je band povezan stalno.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno