Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 2

To zavisi od tebe, ako nećeš da te obaveštava o pozivima i porukama onda možeš da je sinhronizujes samo jednom dnevno ili na par dana.
Meni posle godinu i više dana baterija 25-30 dana.
Razlike između Kineza i internacionalne , ja imam jednu Kinesku koja je na Kineskom, nema šanse da se promeni, od tada samo internacionalnu verziju, iako sam ih naručio dosta drugarima, jedna je tako došla, od tada dobro gledam. Ka ih naručuje na gearbest, uvek nogu da se nađu kodovi da te izađe oko 20-22$ sa praćenjem.
 
Ja sam u oktobru platio na gearbestu 23$. Tad su na kp bile najnize 3k, pa mi se isplatilo da sacekam. Za 2.5k je vec upitno.
 
Koja bre smejurija ovaj sajt miband.rs, pa to nije ništa ovlašćeno, lik sa KP napravio sajt i sad valja... Deru sa cenom, toalet papir garancija sto posto... Ne nasedajte ljudi pobogu.
 
Nisam ni otvorio, šta drugo može da bude sem preprodaje? Kome se žuri ima na KP, kome nije hitno neka naruči i sačeka, prosle su gužve, sada i brže stižu paketi.
 
Nije danas predstavljen mi band 3 ? Znaci onda verovatno 27 uz mi mix2s
 
I ja sam očekivao trojku. Mada dvojka radi bez grške godinu ipo.
 
Da li šibaju dažbine na carini na mi band 2 ili se može desiti da prođe ispod radara?

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Мени је и кец и двојка прошла без пореза.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Koliko su bili 1/2 kad su se pojavili?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Da li šibaju dažbine na carini na mi band 2 ili se može desiti da prođe ispod radara?

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

Ја сам у три одвојена наврата поручивао и увијек то иде без царине, можеш чак да га дочекаш у поштанском сандучету без да идеш у пошту, зависи од поштара чини ми се.
 
U Novom Sadu baš ne prolaze bez PDVa
 
U Ns sve naplacuju. Kupio sam led sijalicu 3$ i naplatili mi 400din pdv i carinu..

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Kontam da je poželjno naučiti ga ponašanju, odnosno uneti šablone ponašanja u "Behavior tagging"?

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Sve je ok, fina stvarčica, samo beleži vožnju auta kao korake, tačnije motanje volana...

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Apparently, the insiders were right about the fact that the official announcement of Xiaomi Mi Band 3 will happen very soon, that is, soon after the presentation of the phone Mi MIX 2S. Today, on March 29, 2018, the official source in the person of Huami's general director, Xiaomi's subbrand, Hua Wang announced that the new sports bracelet is ready not only for the presentation, but also for the start of sales. This means that the novelty will be shown to the public in the first days of April.

Čekam ovu stvar 6m. :) Ajde više ..
 
Ne znam dal se nekom desilo ili sam ja izuzetak...ispao mi mi band 2 kroz narukvicu sa druge strane. Ne znam kako je moglo to da se desi...dal se razgazila ona silikonska narukvica ili sta li je vec uglavnom kad sam stigao kuci da bacim pogled koliko sam prepesacio vidim samo kais stoji na ruci i rupa u njemu. [emoji23] A bas sam se navikao. Sad bih da narucim opet ali vidim cene nesto vece. U novembru sam je kupio za manje od 22$. Sad vidim cena skoro 30$. Za te pare bolje da uzmem za 3k na kp nego da cekam 20 dana da stigne. Jel zna neko gde mogu da se nadju povoljnije?
 
Ja sam ubo za 2500 na kp pre 10 dana. Baš bedak što si izgubio. Sad i da je neko nađe neće je moći koristiti dok ne uradiš unpair na mi fit :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Ženi su tako popustile 2 original silikonske ali nije izgubila band (posle 6 meseci popusti). Problem je rešen kupovinom metalne narukvice. Prva metalna mi je izdržala godinu dana ne bas blagih spoljašnjih uticaja. Ostala je funkcionalna ali se dosta izlizala. Sada sam uzeo još 2, meni da zamenim i ženi da joj ne ispada više :)

Mijobs Metal Strap For Xiaomi Mi Band 2 Straps Screwless Stainless Steel Bracelet Smart Band Replace Accessories For Mi Band 2
http://s.aliexpress.com/Vjy2uUfa?fromSns=Copy to Clipboard
 
Ja sam naručio dve crne. Pre nego što su stigle, izgubio sam mi band.
Čekam 3 :)
 
Znaci nisam jedini. A sto je najinteresantnije još pre više od mesec dana mi je stigla metalna crna narukvica I nikako da se nakanim da je stavim jer treba I da je skratim malo za par onih članaka. Ako tako mi I treba. :)
Bas extra što si našao za 2,5k na KP. Evo sad gledam 3k I preko.
P.S. Nešto razmisljam...trebao je xiaomi da ubaci opciju da u mi fit aplikaciji ostane memorisana lokacija kad je mi band izgubio kontakt sa telefonom pa da bar okvirno znam gde da je tražim možda bih je I našao.
 
Poslednja izmena:
Pitanje, šta treba da radim sa bandom kada menjam romove i zanima me kako mogu da ga resetujem da počne sve od početka da meri? Čitam da su ljudi imali problema kada su menjali telefone i tako slično, da nisu mogli opet da povežu band sa telefonom.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nikad nikakav problem, primenio bar 30 telefona sa kojima sam ga upario. Samo moraš svaki put da ga dodaš.
 
Mi band 3 danas kod CEO na predstavljanju xiaomi shark telefona :)

xiaomi-mi-band-3-lei-jun-02.jpg
 
Izduženi Mi Band 2 [emoji3]

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Nisu ga još predstavili?
 
Verovatno krajem meseca. Ja se nadam 25og uz mi 6x
 
Jel ima onaj garmin vivosmart 3 neke vece prednosti u odnosu na mi band 2?Jes skuplji nekih 5 x, al ako vrijedi.. sto da ne?! Imal neko ko je koristio oba uredjaja, pa da moze da ih uporedi..

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Porucio sam mi band 2 i tek sad video da je kineska verzija, ali pise da ima engleski... Je l to nece nista da smeta pri radu narukvice?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno