Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 2

Koliko sam skapirao BG prolazi bez naplacivanja pdv-a ?? Ostali gradovi uglavnom rebnu vlasnika!
 
Прочитај пар постова изнад. Сваки пут су ми наплатили порез.
 
Aha ok nekima da nekima ne, svakako kako mi se yalomi, ima na gearbestu za 20e mi band 2 bez narukvice, pa gledam da li da m i naruci drugar da stigne u BG ili u Pozarevac, posto su mi naplatili neke biciklisticke anocare od 14e, pdv od 750din!
 
probaj sa promenom adrese.

DOk sam živeo u bloku,nikad mi ništa nisu naplatili,a ovde od kad sam na Vračaru,lupaju reket,pošto očigledno na NBGD ne smeju :D
 
Meni takve stvari nikad ništa nisu naplatili kao što ni ne treba. Na snazi je opšta pljačka stanovništva, lov u mutnom i APP sistem, gde stranka nema nikakvih izgleda ni da se žali ni da istera svoje. Zamisli molim te da plaćam PDV na nešto što sam kupio u inostranstvu , vrednosti 20-150$ i što ću koristiti za ličnu upotrebu. Mnogo zavisi kojih dimenzija je paket, ovaj MiBand2 je mala kutijica i prolazi bez problema.
 
Stigla Mi band 2 sa rezervnom narukvicom + 2 zastitne folije.
Odlicno lezi na ruci,kvalitet izrade je bas dobar.
Carina mi nije nista naplatila,tako da sm ok prosao.
Javljam za koji dan detaljne utiske.


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
kad vas neko zove ili imate poruku šta pokaže? samo signalizira poziv ili poruku ili ne daj bože izbaci i ime:)

može li da se isključi heart monitor i uključuje po potrebi?
 
Може да се намести да покаже име, чак и текст поруке.

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока
 
Ja za to koristim MiTools aplikaciju ali sam podesio tako da imam 4 vrste vibracije i sve su bez ikone i teksta sem kad me neko zove:
1. poziv (dakle vibrira i piše ime kontakta ili broj ako nije u kontaktima)
2. poruka (duga vibracija x1)
3. viber (kratka vibracija x3)
4. kada je telefon na 10% ili 75% baterije (duga vibracija x4)

U pomenutoj aplikaciji imaš na desetine opcija, od dužine vibracije u milisekundama do teksta, ikonice itd.

Za heart rate monitor u suštini ne baš u potpunosti. Dakle uvek ti prati san stim da možeš da isključiš opciju da češće uključuje senzor za prepoznavanje sna (između ostalo štedi i bateriju).

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Да ли неко има проблема са посљедњом верзијом Mi Fit апликације? Након update-а не могу да се повежем са својим MI1S...
 
Koliko sam gledao MiTools nema za ios,jedino ako nije pod nekim skrivenim imenom :(

Što se tiče updatea,sve radi kako treba kod mene.
 
zainteresovao sam se za nešto od ovih smart bandova jer bih želeo da imam pre svega notifikacije o pozivima i porukama, fitness i heart rate mogućnosti me ne zanimaju uopšte...smart watch mi je prevelik a i preskupi su pa sam mislio da možda xiaomi koristim umesto smart sata, jer je očito malih dimenzija za nošenje i lagan...postoji li neka slična alternativa koja ima ok rešene notifikacije i solidnu bateriju a nema heart rate senzor? aliexpress, gearbest, svejedno...?
 
ovo ti je best buy

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
ovo ti je best buy

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk

znam, ali me nervira da mi stalno izbacuje podatke o pulsu...moj prijatelj profesor na medicinskom je imao običaj da kaže kako preveliko posmatranje telesnih funkcija vodi telo u nered;)

video sam za manje para cubot V1, ali ne mogu da vidim kako prikazuje notifikacije a i ekran deluje neupotrebljivo napolju...
 
Poslednja izmena:
Не мора да ти избацује. Само погасиш све као ја и упалиш оно што ти треба,као на пример мени "аларм"
 
Не мора да ти избацује. Само погасиш све као ја и упалиш оно што ти треба,као на пример мени "аларм"

to mi sad kažeš:) uzeo sam lenovo g02 od nekih ljudi koji su ga dobili uz telefon a ne treba im...sad će samo biti muka naći rezervne narukvice za lenovo, tu je xiaomi mnogo bolji...
 
kad već spominješ narukvice,ja sam prezadovoljan markom mijobs.

Probao sam razne prozivođače i večina je loša,em čvrsta guma,em dok ubaciš ćaomi,polomiš prste.
 
koliko vama traju ove narukvice? naručio sam mi band 2, ali sam na ovom lenovo koji sam uzeo uspeo da polomim jedan plastični zub već nakon nekoliko dana...sad je ostao samo jedan...xiaomi ima sličan sistem, to deluje jako loše rešeno pa rekoh da vidim kolike rezerve narukvica da napravim :)

inače, kad ga nosite svaki dan na koliko dana ga punite ponovo?
 
U mom slučaju, original traje već 2 meseca (možda i više), za nijansu je komotnija nego kad je kupljena (što mi i odgovara).

Što se baterije tiče, koristim mi band isključivo za notifikacije i kao sat (radi i sleep tracker ali u onom slabijem režimu) i izgura oko 20-tak dana nekad jače nekad ne jer retko kad čekam ispod 10% baterije. Sve u svemu, zaboraviš kad si punio.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
20 дана.

Користим је као сат и будилник.
 
U mom slučaju, original traje već 2 meseca (možda i više), za nijansu je komotnija nego kad je kupljena (što mi i odgovara).

ma ok, ne očekujem ja da će guma da se tako brzo raspadne, nego me zanima sistem kopčanja. meni taj plastični zub kojim se kopča narukvica deluje kao očajno i krhko rešenje...ne znam ni sam kako to da otkopčam a da se ne polomi? kako god pokušam ipak na kraju moraš malo da povučeš ka sebi a tako mi juče puče jedan plastični zub na lenovo narukvici...zato i pitam, imam utisak da ću narukvicu morati da menjam na nedelju dana:)
 
Kod MiBand-a je to odlično odrađeno. Skidam narukvicu barem 2-3 puta dnevno i nijednom mi se nije polomila ta iglica, čak ni na onim najjeftinijim narukvicama od $1,5.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Ja imam samo stock narukvicu, oko 4 meseca, skidam u proseku 3x dnevno
 
ajd videću kad ga dobijem...za sada mi deluje kao da je malo fleksibilniji sistem...inače, otvorio sam novu temu za lenovo g02, da malo proširimo priču i da ovde ne idem u off...
 
stigao mi je danas xiaomi...sve je ok, ali mi se ne sviđa kako su rešene notifikacije...praktično ti samo pokaže ikonu za sms ili whatsapp recimo i to je to...čak ne mogu ni da se listaju kasnije na ekranu...na lenovo g02 mogu da dobijem kompletnu whatsapp poruku, kompletan sms, stigne zaglavlje mailova, a sve to mogu kad hoću da ponovo prelistam na ekranu...

ne znam da li sve to može sa mi tools aplikacijom?
 
Na GB se pojavio Xiaomi AMAZFIT Smartband, nema mnogo informacija, ne znam da li je ovo zvanični Xiaomi ili je nešto što se lažno reklamira.

Dosta je skuplja stvar (oko 100$) i liči na Fitbit HR narukvicu http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_625729.html?wid=21&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=special.0526&eo=qHD8VVJQimHL58Fb&email=b2t8c2FzYS5tYXJjZXRhQGdtYWlsLmNvbXwxNTE4OQ==

https://xiaomi-mi.com/amazfit/xiaomi-amazfit-arc-black/
 
Ok, znači jeste Xiaomi...Onda ne razumem ovu cenu, šta tačno dobijam za 100$ ? za te pare možeš kupiti i orginalni Fitbit...
 
Upravo to, 50e max, ali tu moraju da ubace jos GPS i kontinualni HR monitor, to bi bilo zanimljivo. Naravno, malo veći ekran se podrazumeva...
 
Nazad
Vrh Dno