Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 2

Jel neko jos ima problem sa brightnessom?Bukvalno sada samo po mrklom mraku mogu da vidim koliko je sati.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li postoji rešenje da telefon automatsi uključi Silent režim zvona kada je konektovan Mi Band 2 i naravno da se isključi Silent kad se Band diskonektuje?
 
Gde preporucujete da se kupi narukvica u Srbiji i kako se krecu cene trenutno? Moze na pp.
 
Radi li vama notifikacija za SMS poruke? Juče dobih par poruka, ali niti stiže obaveštenje na ekranu niti vibrira... Whatsapp, mail i sve ostale notifikacije rade normalno...
 
Proveri permisije...

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Sve uključeno, samo sms zeza...mora da je neki update ubio sms, bar kod mene...
 
Imam mali problem - naime pazarih S9+ koji upravo podesavam.

Uopste nema opcije da se preko Mi Band tools dodaju notifikacije za SMS/Pozive Odnosno ja ne vidim na listi ili jednostavno nema jer je Samsung to blokirao?

Ili pak nesto drugo treba da se doda (Samsung Apps ili sta vec) da bih imao notifikacije za iste?
 
Lol, nisam ni palio osim za preglede (sve mi je podeseno preko MiTools-a).

Ima na zvanicnoj, ali izvalih kada se doda prebaci naziv iz Phone -> Contacts, tako da sam i u Tools namestio...
 
Update:
55453a7fcb618d0fbd873c37b1d4dd30.jpg
 
Pogrešna tema.
 
Rade li vama notifikacije za SMS poruke? To mi nije radilo na band 2, sad nosim amazfit bip i ne mogu da verujem ali ni na njemu ne rade notifikacije za SMS :)
 
Meni rade. Samo ne pise i nema slika nego stoji app
Ja moju sad na moru ne skidam, ronim, sljaka kao besna
 
Nešto se dešava nakon update ili dva zadnja.
Kad se uspostavi poziv, i dalje vibrira ko ludo.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Da li postoji u mi fit ili mi bandage aplikaciji opcija za notifikaciju na telefonu kada izgubi bt vezu sa narukvicom?

Jednu narukvicu sam izgubio pre oko godinu dana, a juče da kolega nije primetio i ovu bi izgubio.
 
Poslednja izmena:
ima naravno, u watch alerts ima opcija disconnection reminder...mifit app

ides na miband pa more, poslednja opcija dole..
 
Poslednja izmena:
Зар та опције није за узнемиравање у одређено време, тј. да не узнемирава?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ne, nego da signalizira kada je izgubio konekciju sa satom...možeš da podesiš u kod delu dana hoćeš da to radi,možda te to zbunjuje

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ne mogu da nađem. Poslednja opcija je DND (do not disturb), koja mi je podešena u toku noći.
android app je u pitanju
 
Poslednja izmena:
Hm, ja sam sad gledao u mifit app ali trenutno koristim amazfit bip, i tu ima...ali sećam se da mi i na mibandu radi signal za diskonekciju sata kad izgubi vezu, mora da ima negde

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nisam našao u mifit app, ali sam rešio sa mi bandage aplikacijom.
Hvala
 
Mora da ima i u mifit app... trenutno mi nije napunjen miband, stoji u fioci, ali mi je čudno da se nije javio niko ko ga aktivno koristi da kaže gde je ta opcija...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Mislim da mi meni to nije bilo kao opcija, zato sam i presao na nesto drugo
 
Nemam tu opciju. App verzija 3.5.9
Ali to nije ono što meni treba. Meni treba da telefon ima notifikaciju kada se narkvica diskonektuje.

mifit1.jpeg

mifit2.jpeg
 
Poslednja izmena:
Ја имам ту функцију, мада ја имам други уређај. Ја имам Amazfit Cor. Али та функција није теби у ствари потребна. Довољно је да одеш у wc и да телефон изгуби конекцију, наруквица ће теби вибрирати. Добро ако носиш и телефон у wc онда неће изгубити, мало шале није на одмет. Хоћу да кажем, да би теби требала функција када наруквица се скине са руке, е то нема.

Јуче сам заменио софтвер на мојој наруквици са кинеског на енглески, па ћу ускоро отворити тему и написати како се то ради, јер нисам нашао тему на нашем форуму о Amazfit Cor наруквици.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Немам ни ја ту опцију.
3f2149a635815dc173c36b4301fcfef3.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Mala pomoc!
Miband 2 koji radi odlicno nece vise da prepozna ko me zove i salje poruke(ime pozivaoca) a to mi je i svrha sata.
Hvala!!!
 
Nazad
Vrh Dno