Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 2

Ovo je sa Amazfit sajta, tako da...

Does this device receive notifications for calls, emails and text messages?

AmazfitJanuary 10, 2017 22:16

You can enable your device to receive notifications for phone calls only. Notifications for email and text messages are not a feature with this device. Your Amazfit will lightly vibrate when an inbound call comes through.



Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Amazfit narukvica mi nije nešto zanimljiva, onaj sat za trčanje Amazfit je već nešto drugo, taj mi se baš sviđa iako imam i nove ljubimce https://www.powerwatch.com/ world’s first smartwatch powered by your body heat.

Inače, pre neku nedelju sam imao problem sa miband2 narukviciom oko punjenja, neće da krene punjenje i neće. Na kraju se ispostavi da su kontakti bili malo oksidirali (iako na oko se ništa ne vidi, izgleda čisto ali to je stalno na ruci, znoj itd...) uzmeš onaj štapić za uši, malo 90% alkohola i očistiš ona dva kontakta na samom band-u. Tako da ako neko ima ovaj problem neka pokuša sa ovim rešenjem...
 
Pratim zadnjih 10 dana popuste i nema nigde mi band 2. Gledao sam i na kimovilu.
Na KP su bezobrazno skupi - 3.000 din.
 
@borriello22

To je to. Hvala puno. [emoji9]
 
Poslednja izmena:
Pratim zadnjih 10 dana popuste i nema nigde mi band 2. Gledao sam i na kimovilu.
Na KP su bezobrazno skupi - 3.000 din.

na gearbestu je trenutno 23 dolara plus par dolara postarina...tako da ako ima neotpakovan za 3000 dinara to zaista nije losa cena...
 
Na kimovilu je bilo i za 16e

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Pozdrav kolege!

Ima li neko iskustva i preporuku sa zamenskim narukvicama za XMB 2? A da su pritom silikonske i istog kvaliteta kao originalna?

Uzeo sam one camo sa gearbesta ali su poprilicno krute i lako se otkopcavaju (ispadaju vrlo lako) tako da nisam nikako zadovoljan.
 
Ja sam poručio sa GearBest-a original (ako im je za verovati). Po slikama što ljudi kače vidi se da su originalne. Javiću još kad stigne da li je ok.

Original Xiaomi Mi Band 2 Wristband https://gearbest.app.link/nbH81B4VSJ

Predpostavljam da si ti kupovao one šarene ?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
^ ne otvara mi link.

Da uzeo sam letos jos 2x komada (cisto za rezervu), camo sivu i plavu sa GB-a... I pre mesec dana geknula original a ove mi nikako ne pasu, krute su i stalno otkopca narukvica - sto nije bio slucaj sa original narukvicom.
 
Poslednja izmena:
ja sam uzeo mijobs par komada, to su one koje imaju beli okvir sa unutrasnje strane...sasvim su ok, bar meni ne pada na pamet da dajem vise od toga za nesto sto je bas potrosna roba..
 
Pozdrav kolege!

Ima li neko iskustva i preporuku sa zamenskim narukvicama za XMB 2? A da su pritom silikonske i istog kvaliteta kao originalna?

Uzeo sam one camo sa gearbesta ali su poprilicno krute i lako se otkopcavaju (ispadaju vrlo lako) tako da nisam nikako zadovoljan.

Ima. Imam gomilu, mrzi me da vadim sve, ove su skoro stigle pre par dana.
Preporuka za ovu crnu, baš lepo izgleda uživo, eleganci, žao mi što ne naručih više, cena bila $1.73:
https://www.gearbest.com/smart-watch-accessories/pp_648286.html?lkid=11125772
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    207.4 KB · Pregleda: 118
  • 2.JPG
    2.JPG
    32.3 KB · Pregleda: 81
Poslednja izmena:
Jel neko uzimao mijobs onu celicnu, al ne onu sto je kao mrezica, nego onu sto je kao na vecini muskih satova? Ja narucih pre par dana takvu crnu za oko 10$. Ne znam sta da ocekujem...prvenstveno me zanima kakvog je kvaliteta taj celik, da li nece da promeni boju i pocrni od koze ili da pravi neku iritaciju na clanku.
 
Ima. Imam gomilu, mrzi me da vadim sve, ove su skoro stigle pre par dana.
Preporuka za ovu crnu, baš lepo izgleda uživo, eleganci, žao mi što ne naručih više, cena bila $1.73:
https://www.gearbest.com/smart-watch-accessories/pp_648286.html?lkid=11125772

thx. meni je bitno samo da je elasticna i udobna kao originalna i da kopca drzi ok. Kao sto rekoh ove su neka guma ili sta vec i nikako mi se ne svidja udobnost, plus se skoro uvek otkace lako kada god se zakaci za rukav od garderobe (i nocu kada spavam)
 
Poslednja izmena:
Brat se zainteresovao za Mi Band 2 posto cesto ide na trcanje i kako bih mi demonstrirao kako radi napravismo krug brzog hodanja, upalio sam Stravu na telefonu dok smo hodali i evo rezultata na kraju. Prilicno tacno pogodi predjenu distancu, ne treba mu gps :)
Jos cu malo istestirati na trcanju, ali za sad sam vise nego iznenadjen tcnoscu, sem sto broj kalorija ni slican sa Stravom.
Mi Band 2
157b556190dc717703527300f6fde743.jpg

Strava
7fd66547f02aba36e8c55c801338b764.jpg


Mi Note 3 via Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Baterija posle nesto vise od godinu dana...narukvica koriscena za brojanje koraka, sat, alarm.
eee37e44fe05446cc61101aca46509d0.jpg
621ede55ff31a4898be1d61951bc1f3d.jpg


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Kod mene oko 30 dana traje, ali je koristim svaki dan za obaveštenja telefona i trening.
46c4fc5c3559a200771f8cb19821c02e.jpg
ead85173ba757e155816e69b95502f57.jpg


Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Brat se zainteresovao za Mi Band 2 posto cesto ide na trcanje i kako bih mi demonstrirao kako radi napravismo krug brzog hodanja, upalio sam Stravu na telefonu dok smo hodali i evo rezultata na kraju. Prilicno tacno pogodi predjenu distancu, ne treba mu gps :)
Jos cu malo istestirati na trcanju, ali za sad sam vise nego iznenadjen tcnoscu, sem sto broj kalorija ni slican sa Stravom.
Mi Band 2
157b556190dc717703527300f6fde743.jpg

Strava
7fd66547f02aba36e8c55c801338b764.jpg


Mi Note 3 via Tapatalk
Tesko za 3k koraka 315 kalorija. Pre bih rekao da je mi band u pravu.
 
Stigle mi juce one crne originalne, silikonske, zamenske narukvice za XMB2. Uzeo 2 komada i mislim da su najbolja opcija. Nema otkopcavanja, osecaj na ruci je mnogo bolji i nema iritacije (svraba) kao kod onih gumenih. I sam modul bolje naleze u predvidjeni otvor.
Tako da sa sa ovim miran do kraja godine...

Od mene svaka preporuka.
 
Pitanje.
Posle mesec dana sam instalirao mi fit apk na mob I primetio sam da nudi da se poveže ili za xiaomi akaunt ili za Google i fb , ranije ta opcija nije postojala. Da li će mi konektovanjem na Google nalog nestati sva istorija i podatci iz prošlosti kada sam redovno koristio mi fit ?

Edit:
Sada sam izbrisao apk i ponovo je instalirao da bih je povezao sa Google nalogom i naravno sve se kreće od 0. Kakav smor što ne postoji opcija da se info sa xiaomi akaunta prebace na google nalog. sada ako želim da pobegnem od xiaomi akaunta moram sve od 0.. :(

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne mozes povezati aplikaciju sa Google ili Fb nalogom, nego ti to izbacuje opcije da napravis novi Mi account, samo ce koristiti podatke sa tvog Google ili Fb naloga (precica da lakse napravis novi nalog).
Ako zelis podatke i na Googlu, onda Mi Fit povezes sa Google Fit aplikacijom, samo sto u tom slucaju ne mozes sa googla kasnije vratiti podatke u Mi fit.
Dakle, ako hoces trajno da imas podatke, moras imati Mi account i na njega sinhronizovati podatke. Ne mozes nigdje drugo bekapovati podatke, a da se kasnije mogu vratiti.

Mi Note 3 via Tapatalk
 
Pa to baš i nije istina. povezao sam apk sa Google nalogom i sve radi isto kao sa xiaomi , to jest on u tom trenutku nije ni potreban.
Hoću da kažem da tada ponovo sve podesavas od 0 i da ti se informacije čuvaju na google nalogu..

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Upravo mi stigla ova sprvica pa imam pitanje. Posto je skroz prazan da li da ga puknem na 2v punjac ili je bolje preko usb a i kako se pali nakon sto je napunjen(ili je odma upaljen). Lepo izgleda i ima sve sto mi treba.
Hvala!
ps. inace uzeo preko ovih nasih orginal, 12 meseci garancije.
Kinezi su me 2x ispalili, ovako mi stiglo za 2 dana.
 
Poslednja izmena:
Само га стави на пуњач да се напуни и упалиће се сам. Блутут му је такође по defaultu упаљен и кад га напуниш остаје ти касније само да га упариш са телефоном.
 
Odlicno. Nakon dan i po baterija mi je na 95 procenata. Jos jedino ne mogu da namestim da vidim ko me(caler id) zove ili salje poruku, sve ostalo je ok. Preko kog programa to ide. Da li moze da se namesti da sat stalno radi.
Hvala!
 
ime pozivaoca mozes da vidis, to se ukljucuje u aplikaciji na telefonu...sms i ostalo tipa whatsapp viber ce ti samo pokazati da ti je nesto stiglo, nema imena....
 
ime pozivaoca mozes da vidis, to se ukljucuje u aplikaciji na telefonu...sms i ostalo tipa whatsapp viber ce ti samo pokazati da ti je nesto stiglo, nema imena....

Kojoj aplikaciji posto sam skinuo notifi i fitnes besplatnu plave boje i nece da mi pokaze ime pozivaoca. Mi fit nemam jer mi treba samo sat poziv i poruke.
 
Nazad
Vrh Dno