Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 2

Koliko znam razlika je samo u pakovanju i manualu koje dodje u njemu. Ja sam koristio kinesku verziju, nisam ni znao da je kineska dok nisam procackao malo i shvatio zasto je uputstvo u kutiji na kineskom i da postoji i na engleskom :D
 
Da li ce biti problema pri koriscenju sa nekim starijim uredjajem, konkretno HTC 820?

Koliko utice na potrosnju baterije telefona?

Ako se izadje iz dometa telefona i u medjuvremenu stigne notifikacija, da li kada se dodje u domet telefona pristize notifikacija na Mi Band 2?
 
Ma radi sa svim telefonima...ako izađe iz dometa vibrira Band i ima notifikaciju na ekranu..ali nema neko posebno obaveštenje kad se ponovo nakači na telefon...ne troši bateriju telefona ništa posebno...

Inače, BT I ne mora da se uključuje, on će i tada da meri korake i pokazuje sat, ali naravno neće raditi notifikacije...meni bilo zgodno u romingu jer me tad niko nije zvao jer znaju da nisam ovde a opet imam sat i merim korake...kad se uključi BT app uradi sinhronizaciju I zapamti podatke...
 
Poslednja izmena:
Pitao sam da li ako se izadje iz dometa telefona, pa na telefonu stigne notifikacija(poziv, poruka, sta god), kada se dodje opet u domet, da li Band pokazuje tu notifikaciju?
 
Evo dva puna meseca i nema ga da stigne sa gearbesta, ne mogu da verujem
Prva dva paketa porucio to i nema ni jednog posle 60 dana. Je l se desilo nekom?
 
Hm, skoro nikad ne ispada iz dometa tako da ne znam :) to bi trebalo praviti experiment, odeš van dometa, neko ti pošalje poruku, pa se vratiš u domet...
 
Ja pre dve nedelje sa Alija, na granici pise da su, valjda ce ubrzo. A imal neki zakonski rok do kad mora da ti stigne? Čini mi se na avliju 2 meseca da je..

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Ne stizu, ako je samo Mi Fit aplikacija na telefonu, ali moze se podesiti da radi pomocu Mi Tools ili Notify & Fitness aplikacija (obe treba platiti da se otkljucaju ove opcije).

Mi Note 3 via Tapatalk
 
Gearbest više nije ono što je bio... Ranije su stvari stizale za 12 dana...

+1
Naručio Mi Band 2. Nije stigao 2 mjeseca.
Žalio se, nude samo 50% povrat jer nisam kupio njihovo osiguranje od gubitka pošiljke.
Otvorio paypal case pa ćemo vidjeti šta će biti. Tamo su odmah ponudili da pošalju ponovo, od full refunda i dalje ništa.
 
Често ми се на дисплеју појављује: лого MI у кругу и неколико знакова ??? и неги број у процентима. "??????Mi????95%".
Шта то преставља?

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Mi Band 3 - koliko vidim po ovoj šturoj objavi, ništa posebno. Malo veći ekran i malo kraće trajanje baterije.
Za nove korisnike sasvim dovoljno, za nas stare - ne moramo da menjamo treker, bar do neke sledeće generacije.
 
Mi band 3 ima oble ivice, skoro kao neki Edge fazon... Ali tu će više biti teško lepiti zaštitne folije, meni na band 2 sasvim ok stoji otkako sam dobio band...nije neki problem nositi i bez toga, ali eto... Nešto su morali da promene...
 
Poslednja izmena:
Nikako da podesim da mi stižu obaveštenja za viber, whatsap.. Instaliro mi band tools 3.6.1.verziju(onu besplatnu), pise da se konektovala sa uređajem al nema nista. Jel moguce da nekako blokira i traži njihovu plaćenu sa store-a, mada mi nelogicno da moze..
 
Šta će ti mi tools kad na mi fit notifikacije za viber i whatsapp rade sasvim ok...
 
Meni rade samo pozivi i sms, ne znam kako vam drugo radi preko mi fit?
 
Na telefonu ti je srpski jezik? Prebaci na engleski, čini mi se da je već bilo reči o tome...ima inače opcija u mi fit za uključivanje dodatnih notifikacija...
 
Ma engleski, gde srpski, njega ni ne razumem kad su kompovi i telefoni u pitanju :) . A kopacu, nema mi druge..

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Nema potrebe da kopaš... Profile - mi band 2 - pa uključiš notifikacije za apps koje hoćeš u mi fit aplikaciji...
 
Msm da nema više to u novoj aplikaciji. Evo šta samo imam da uključim. Na yt sam gledo neke snimke starijih aplikacija, tamo je imalo..
d531babf156d08aaf9566bed996a5bb2.jpg


Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
nesto nisi dobro okacio sliku...a mora da ima, ja imam najnoviju verziju aplikacije i tu je sve...
 
Opcija se zove app alerts, tu udji uključi, dozvoli mi fit aplikaciji da čita obaveštenja i to je to, kod mene je poslednja mi fit s Google playa

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nisam to bio naso, sad već kupih mi band tools i ona radi, iako je i ona "free" verz bila isto 3.6.1

Mada cu probat I to sto vi kažete, dok može refund da ide :)
Ne prikazuje sadržaj poruka sa whatsapa, kad ide preko mi fit-a?
Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Onda ostavljam band tools :)

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam video na joybuy za 35

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
JOYBUY prodaje kinesku verziju, ne može da se menja jezik... Internacionalna verzija tek od septembra...
 
Mislim da će se jezik sam promeniti u eng kada Xiaomi updejtuje mi fit apk. Ako to ne uradi na 4pda će sigurno odraditi prevod na ruski i eng
 
Nazad
Vrh Dno