Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 2

teško se kod kineza može reći da li je nešto antialergijsko ili nije, sve i da napišu da jeste...ja sam naručio neku bočicu za vodu bajagi bpa free, međutim napravljena od plastike koja se koristi za kutije cd diskova i nije za ljudsku upotrebu...

inače vidim da kinezi koriste gužvu pa su cene istih narukvica od 70 centi pa do nekoliko dolara...ja sam mijobs platio 1.5 dolar komad i uz svaku sam dobio 2 folije za ekran...ali kod nekih je i 4-5 dolara komad a te folije posebno prodaju za par dolara...

Jako je šarena cena TPU (Thermoplast Polyurethane) i silikonskih narukvica (da ne gledamo one metalne itd...) MiBand 2 je vrlo prodavan i samim tim je tržište veliko pa svako lovi svoju šansu. Meni razumna cena 1-2$ za OK kvalitet...
 
Poslednja izmena:
Stigao mi je Mi Band 2 danas :) Steta sto je skroz prazan :( Sama narukvica i kutija su manji nego sto sam ocekivao, valjda na video snimcima izgleda vece.. Jel nije problem da malo napunim bateriju pa da ga tako koristim ili prvo punjenje treba do kraja?
 
Kako god hoćeš, svejedno je.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Koji sam ja baksuz.. Odma pocela iritacija koze :(

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Koji sam ja baksuz.. Odma pocela iritacija koze :(

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Bez panike! Meni se javljala reakcija prva dva dana u delu gde je metalna kopča (iritacija prilikom zakopčavanja) a sada je sve normalno. Nosim je već nekoliko meseci i od tada nema nikakvih reakcija.
 
Evo ga moj prvi san sa Mi Band :D
ee10b9fe05a459cef65e0052eed90918.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel ovo izbačen alarm iz Mi Fit aplikacije? Kao i podešavanje svih alerts sa telefona?? Ranije podešeni i dalje rade, ali ove opcije su izbačene.
Mi Fit 3.0.3
 
Bio je update na androidu pre 7-10 dana, ne znam tačno...Na play-u ti je verzija 3.02...
 
update na 3.0.3 se dobija direktno iz aplikacije...nešto ne razumem taj fazon da se nova verzija pojavi svuda okolo a na play store kad se sete...
 
Kako iz aplikacije, kada u aplikaciji pritisnem ono check for update kaže da je to zadnja verzija... a piše 3.0.2.
 
Ja sam tako apdejtovao... Direktno iz aplikacije

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Prosla je godina od kako je mi band 2 pusten a videli smo veoma korisne fw i sw azuriranja , sta mislite kada ce prestati , posto je ipak Xiomi u pitanju i kakve jos opcije moze dobiti, hajde malo da pricamo , postalo je dosadno XD
 
Verovatno dok ne izađe Mi Band 3. Mada ja sam se ozbiljno nameračio na novi (kockasti) Xiaomi Amazfit Smartwatch. Mislim da će biti pun pogodak ali čekam još par testova.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Kockasti (Amazfit Bip Lite) je malo jeftiniji (~$70) i ima brutalnu bateriju (oko 45 dana) a opet dosta više opcija od Mi Band-a tako da mislim da vredi.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Ova nova verzija app je odlično urađena. Više detalja oko aktivnosti, spavanje itd.
Plus mi daleko brže radi sync, e sad dal je to do app, firmware ili Bluetooth na S7 ne znam. Na S5 mi je bilo kastrofa sporo, da kad se ugasi i upali Bluetooth nikad da nađe band. Ovo pričam za Mi Band 1, mi band 2 ne nosim leti jer je malo velik i smeta dok radim. Plus ekran ću mu razbiti još negde.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
@marko_ns

Mi Band 2 je neuništiv. Od prvog dana ga nosim bez skidanja (sem kad ga punim) i očukao sam ga barem 20-tak puta po sred ekrana što od metal što od kamen i bukvalno nema ni najmanje ogrebotine tako da opušteno što se tiče ekrana. E kod narukvice je već druga priča i ona je već za zamenu jer se maltene pocepala.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Nije mi toliko frka baš za ekran koliko mi je glomazan Mi Band 2 I smeta mi dok radim, a i kad igram basket uvek se bune da udaraju u metal [emoji2]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Bez panike! Meni se javljala reakcija prva dva dana u delu gde je metalna kopča (iritacija prilikom zakopčavanja) a sada je sve normalno. Nosim je već nekoliko meseci i od tada nema nikakvih reakcija.
Bio si u pravu, sad je sve ok.

Ja isto moj nosim skoro non stop. Gledam da ga ne kvasim jer ne bih da rizikujem, a i jako me nervira kad mi je mokra narukvica i ruka :D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Kod mene verzija 2.4.2
Kad stisnem proveri update,kaze mi da sam na poslednjoj verziji.

Kako da updejtujem na 3.02 ili 3.0.3

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pa obriši postojeću i instaliraj novu verziju. Sve je na cloud ne gubiš podatke.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Stigla juče ova obična svetlo plava, kao što sam i pretpostavljao to je baš-baš svetlo plavo iako zanimljivo izgleda. Prvo utisak da je narukvica malo "tvrđa" od originalne ali ništa strašno. Videćemo za par dana...

Svetloplava2.jpg
 
^ jel ima onaj xiomi natpis unutra, kapiram da je kopija ali mozda su i to kopirali, ja sam navodno uzeo original crnu, cekam da stigne 3e me izasla, sledeci put uzecu i plavu , sem crne i plave nebi ni jednu drugu boju [emoji16]

Sent from my Nokia 5
 
Ovo je kopija, to sam znao kada sam je naručivao, tako da nema nikakav natpis unutar narukvice. Više mi je bio test da vidim kako će izgleda ta svetlo plava narukvica uživo. Prvi utisak - zanimljivo.

Naručio sam i jednu tamno plavu, još je nisam dobio, videću kakva će ta biti ali to je kopija, tj. nije original xiaomi pošto oni i nemaju tamno plavu varijantu.

Moguće da bi i bela dobro izgledala, zavisi šta se obuče, još ako imaš beli telefon, totalni hipsterluk.
 
Nazad
Vrh Dno