Šta je novo?

Serious Sam 4

Gdin_M

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
8,209
Poena
605
Najavljena prezentacija na E3 sajmu ove godine.

dasdasdas.jpg


Nadam se samo da ce malo da ga okrenu od S3 pravca i da bude vise kao SE i FE ili dvojka. U svakom slucaju dosta zanimljivih vesti da dizu hajp oko E3 sajma ove godine. :)
 
Dvojka mi je jedan od omiljenih single player FPS-ova, gameplay, atmosfera, grafika za tu (valjda) 2005-tu godinu, bruka. Prethodnici takodje odlicni, trojka nesto drugacija, a opet dobra igra.

Fino sto su i dalje zivi, mislim na developere.
 
Mnogo je ovo dosadno, mislim ovo je copy paste :D
 
Toooo!!!!

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Takodje sam fan Serious Sam fransize.
Meni su The First Encounter (2001) i The Second Encounter (2002) definitivno bili najbolji delovi.
Serious Sam 2 je takodje bio cool. Treci deo je malo pobegao od prvobitnog koncepta, nekako nije imao taj vibe.
Ako se za cetvrti vrate starim korenima bice vrh.

Inace u to vreme sam igrao jos jednu slicnu i zanimljivu igru. Will Rock. Potrazite na yt koga zanima.
 
Meni je svaki SS vrh :) Pa cak i SS3 a SS2 je pravo elesdi putovanje :d
Tako da cekam i SS4, ne verujem da ce omanuti.

@PCBeast

Od starijih igara i ovo je dobra zaebancija: Armed and Dangerous®
 
Nadam se da nam Gdin_M nece zameriti sto se malo prisecamo drage nam i zabavne proslosti.
Kada se vec cascavamo, @hsv secas li se Beyond Good and Evil? Isto je iz tog toba, slican zanr. 2003-ce izasla.

Prosle godine je najavljen drugi deo.
I to bi trebalo da bude zabavna igra.

P.S. Steta sto ne mogu da putujem kroz vreme a da imam isti osecaj kao tada, odigrao bih Armed and Dangerous.
Te igre se uopste ne secam.
 
Sto bih zamerio pobogu. :) Serious Sam-ovi i prva 2 Painkillera sa u na nekih nacin obelezila te godine. Inace i ja sam fan svih SS-ova, mozda generalno je trojka ostavila najcudniji i najmracniji utisak ali daleko je bilo kakve lose igre i sasvim je suprotno tome.

Secam se i ja Will Rocka uz Twisted Sister, ali je cini mi se bila i jos jedna mozda niskobudzetna igra zasnovana na SS engineu, neki lik koji nosi na ramenima svoju zenu/devojku uz isto rokanje i gameplay kao SS.
 
Da, da. Na Painkiller sam totalno zaboravio. To je tek krljanje do koske ali mi je Sam sa svom svojom pricom, grafikom, okruzenjem ipak favorit.
Bilo je tu u ta prva dva dela i odredjeni deo mistike, zato sam se nekako tu najvise i zadrzao ili je taj zadobijeni osecaj zabelezen kao najjaci. To vec nisam razmatrao :)
Slazem se, svi delovi su ok, i ovaj deo sigurno nece da razocara. U svakom slucaju zabava zagarantovana.
 
WOW, totalno sam zaboravio na SS. Secam se samo trcanja po nekoj livadi i non-stop prst na okidacu. :D
Veze nemam koji je to deo bio.

Kad izlazi?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
WOW, totalno sam zaboravio na SS. Secam se samo trcanja po nekoj livadi i non-stop prst na okidacu. :D
Veze nemam koji je to deo bio.

Kad izlazi?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

svaki? :D

nije los SS tada bio, najveca vrednost su bile oni njegovi komentari i da se procita o necemu kada igra izbaci. gameplay je klsican run n gun. zaglavis levo dugme misa i strelicu u napred i levo/desno na tastaturi i polivas u krug dok ne prestanu da mrdaju.
 


OMG open world, NPC's, kvestovi, vozila.... zasto majkumu? Cela poenta igre je u njenoj hardkor srzi rokanja hordi i hordi uz malo istrazivanja radi nekog dodatnog prolaza/oblasti/nagrade, a sve je to u delimicno linearnom toku.

Glupiranje sa ovim budjavim trendovima ce da ubije identitet igre i svede je na ove moderne genericke papazjanije. Mogu samo da zamislim taj "endless" (btw navodno 80x80 milja) svet gde se smaras i gubis vreme vozeci se sa jedne tacke na drugu da bi jelte nekoj random personi zavrsio poslic i doneo loot natrag... i to verovatno X puta. Kakav fail.
 
Ja kako sam razumeo da nece biti open world,vec ce samo imati velike mape....ali i pored toga,sasvim nepotrebno menjanje koncepta....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Serious Cry 4.
 


Da nemam malo nostalgije prema serijalu rekao bih da izgledao kao utter shit, ali navodno je ovo low grafika koja kao pokazuje neki gameplay... koji opet deluje skoro pa bezveze.
 
SS je meni uvek ličio na nekakvu parodiju pucačine tipa Q, Doom ili Wulf. Ali ovde su prevazišli sebe, španska korida i kombajn simulator.:d
 
Malo je reci da izgleda grozno.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
 
beh sad sam video celu temu, bas su usrali motku, SS je bio dobar coop mass shooter a ovo sad nasta lici bukvalno nebi ni instaliro za dzabe da mi daju
 
Gledamo trailer obavezno, ali su ocekivanja za sad postavljena na (very) low.
 
Ekstremno low, s obzirom da je trajanje "trailera" 52 sekunde.

edit: Pa da. :) Ali evo par boljih, unlisted, klipova:







 
Poslednja izmena:
Ne deluje lose, u stvari dosta bolje od krsa koji sam ocekivao na osnovu onih prvih leak-ova.
 
Ne deluje lose, u stvari dosta bolje od krsa koji sam ocekivao na osnovu onih prvih leak-ova.
Ja ih napljuvo isto, realno Legion system puca, to se trazi siroka polja za sejanje smrti :) , grafika mi je jedino malo ruzna, nekako ko da su izgubili smek gurajuci malo ka realnijoj grafici
 
Not bad svakako se bas radujem da obrnem, kao neko klinac sam satima igrao keca i dvojku. Cro ekipa omatorila al se drze :D
 
Od početnog hypea do mišljenja kako će ovo da bude još jedna generična igra, pa opet do hypea...

Svaka čast.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno