Šta je novo?

[A1] Kucni net

Upravo stigao b535 232a...ali u sobi recimo, mobilni internet oko 120...a na tuteru tu 30ak...signam kao dobar, pise kad udjem u ruter 4g+...wtf?

Ps paket je najveci znaci nema ogranicenja max DL
 
Kristalizovalo se sada... Priblizno ista brzina...hvala
 
Iz mog iskustva cini mi se da sada limituju brzinu na XXL paketu. Ni u gluvo doba ne mogu da predjem 150....Ruter je B535 samo neki sedamnaesti model.Ruter je brz, top privih sad vremena onda kao da krene da se gusi.Da li je neko imao slicna iskustva?
 
cista sreca, kakav je link do bazne stanice i kakav load balanser, kod mene su sad nesto yettel cackali sa iste antene ide 150/60 gde pre nije prelazilo 40/10

po gradu su bazne stanice opterecene maksimalno, to najlakse vidis kad je download 30, a upload 50
 
Tako je ranije bilo, pa sam zaključio ugovor i plaćao L 925 dinara, a onda je od jednom počelo da se primenjuje 25% popusta na punu cenu paketa, pa sad plaćam 875 dinara.

* Sve cene su sa e-računom.
ako je preko agenta, islo je 200 din plus 25% umanjenje, meni je 925 dinara bio L
 
Iz mog iskustva cini mi se da sada limituju brzinu na XXL paketu. Ni u gluvo doba ne mogu da predjem 150....Ruter je B535 samo neki sedamnaesti model.Ruter je brz, top privih sad vremena onda kao da krene da se gusi.Da li je neko imao slicna iskustva?
Preko 130mbps kod mene moze jedino sa 4CA modemom, onda ide 200-300mbps, kad testiram na iphone. Ne znam koji je ruter uopste 4CA? Mozda B818, ali to je jaka cena.
 
Inace sam potpisao za onaj najveci xxl... Sve ukupno 1461din...
Ja bih prvo otišao na 192.168.8.1 adresu na računaru da proverim da li mi piše "4G" ili "4G+" kada koristim ruter.
  1. Moguće je da je signal previše slab iz nekog razloga pa ne hvata 4G+. Tada treba premestiti ruter i/ili preći na sledeći korak.
  2. Ako je to u redu, onda instaliraj HuaCtrl aplikaciju na telefon, pa probaj da fiksiraš neke 4G+ kombinacije. Prvo probaj 1800 + 2100, pa ako ne može iz nekog razloga, onda probaj 800 + 1800, odnosno 800 + 2100.
Ala ti dala svaka... Skinem ovaj ctrl pro reko ko ga J... da probam se malo igram sa ruterom...i gorepomenuti odneo na splav... Brzina mex 50ak-60...promenim na 1800+2100...ode na 125 a preko moba za dlaku vise, oko 145...probao i da restartujem ruter iz struje, i dalje ista brzina nije se izgubilo podesavanje
 
Da li je neko uspeo da vrati uredjaj i dobije povracaj placenih rata?
Da li je dovoljno da se posalje mejl za raskid ili mora i odlazak u poslovnicu?

Znam da je bilo podosta nacetih pitanja, nisam siguran da imamo konkretne odgovore.
 
Nazad
Vrh Dno