Šta je novo?

[A1] Kucni net

Ja sam razumeo da kada dobijes uslugu na jednoj lokaciji, radis samo tu. Ako bi eventualno zeleo nekada da premestis na neku drugu lokaciju internet (u slucaju da se preselis) onda bi takodje mogao da zatrazis da ti bazno mesto bude ta nova lokacija (pod uslovom da je ta lokacija pokrivena 4g signalom). Ovo je samo moje tumacenje njihovog sajta, nisam kontaktirao VIP.

Da li internet radi ok na trenutno pokrivenim lokacijama?
Dobro si razumeo. Radi dobro gde je pokrivenost ok.
 
Da li moze ovo da se proba pre potpisivanja ugovora ali mislim na pravu probu duzu od "evo radi, potpisuj"?

Nije da hocu da se ogrebem, platio bih nedelju ili mesec dana, ali ne bih se zarobljavao na dvogodisnji ugovor ako mi ne radi kako mi treba.
 
Da li moze ovo da se proba pre potpisivanja ugovora ali mislim na pravu probu duzu od "evo radi, potpisuj"?

Nije da hocu da se ogrebem, platio bih nedelju ili mesec dana, ali ne bih se zarobljavao na dvogodisnji ugovor ako mi ne radi kako mi treba.
Mislim da postoji ta opcija u poslovnicama.
 
E hvala na informaciji. Danas nisam stigao pa cu probati sutra da svratim do poslovnice.
 
D.vece kupio sam kucu u opstini Barajevo mesto Beljina inace zivim u inostranstvu hocu da uvedem internet bilo koji da mogu nase kanale da gledam jer imam iptv iz inostranstvo..mpa me interesuje sta je najbolje uzeti molio bih vas za savet?.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
 
Ovaj "VIP Kucni net" radi iskljucivo u podruciju koje je pokriveno 4G signalom

Prvo to proveri na tvojoj adresi

Jer ako ima i mozes da uzmes ovo to ti je najednostavnija i najbolja varijanta za tebe posto si u inostranstvu
 
Jer ako ima i mozes da uzmes ovo to ti je najednostavnija i najbolja varijanta za tebe posto si u inostranstvu

Izvini ali kako je to najbolja varijanta kada ce da spuca tih 100 GB u manje od nedelju dana, i sta onda da radi naredne 3 nedelje? :)

@dido33 da nije mozda OTT, a ne IPTV?
 
Ne druze u pitanju je iptv...

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
 
Izvini ali kako je to najbolja varijanta kada ce da spuca tih 100 GB u manje od nedelju dana, i sta onda da radi naredne 3 nedelje? :)

@dido33 da nije mozda OTT, a ne IPTV?

Imao sam paket Telenor vise i Sbb D3i (njihov IPTV)

U paketu je bilo 80GB koje sam trosio na taj IPTV i trajalo mi je mesec dana

A ovo je neograniceno jedino sto se posle 100GB smanjuje brzina protoka na 2Mb/s
 
Poslednja izmena:
Imao sam paket Telenor vise i Sbb D3i (njihov IPTV)

U paketu je bilo 80GB koje sam trosio na taj IPTV i trajalo mi je mesec dana

A ovo je neograniceno jedino sto se posle 100GB smanjuje brzina protoka na 2Mb/s

D3i trosi oko 4.5-5Mbps za SD i oko 9-10Mbps za HD stream (imam isti i merio sam, imas tamo u temi kada je pocelo). U prevodu na srpski, za SD 100GB ce ti trajati 44.44 sata gledanja, a za HD 22.22 sata. Ako radis jos nesto na netu pored toga, racunaj jos manje. Kada mu se smanji brzina na 2Mbps nece moci da gleda uopste. Sad ti meni reci da neko ko gleda bas TV ga koristi mesecno manje od 44 ili 22 sata? Pa neki toliko gledaju tv u 3-4 dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nitro, 100gb stvarno nije malo ogromnoj vecini ljudi. Ne valja da se naviknu na to kao tip ogranicenja ali nije malo.

Ti si kriv sam sto nisi preneo broj u VIP sa godinu dana FLAT neta :) 500gb limit ti je valjda dosta?:)
 
Za kucni net nisam siguran - trenutni prosek dnevne potrosnje je od 10 do 25 gb.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je kucni net tako da ne koristim samo ja. Na njemu su 2 TV-a na D3i, 2 kompa 24/7 i 2 laptopa povremeno, tableti, mobilni. Sam D3i kao sto rekoh moze brzo da potrosi - ostavi ukljucen D3i par sati na oba, i eto ti GB na sve strane.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko zna koliki je upload nakon potrosenih 100gb?

Sent from my JY-S3 using Tapatalk
 
Pisano ovde, prelistaj temu.Uzeo jedan ovaj 4g kucni net i bas je zadovoljan.Posto bio medju prvima nesto je i dodatno dobio.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
kućni "mobilni". haha koja glupost, pa majkumu il je kućni, il je mobilni... uzeo bih ovo, ali hoću da imam pravo da ga nosim bilo gde. jeste proveravali to?
 
Hoces 100gb za 1800rsd i da nosis bilo gde.. Nece da moze :smoke:
 
glupost....

pazi da nije neće da može za 1800 mesečno, a već sad ima za 3000 godišnje :D

valja naći zamenu kad od nove godine prestane ovo sa mts-om...
 
Provereno je to,vezano je za adresu.Poneses kod komsije kad ides na kafu i eto ti mobilnog kucnog neta,ako bas zelis :D

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
bezveze. pa mts trenutno daje 50gb mesečno (bilo gde) za 1500 dinara, ovo je po meni mnogo bolje.
 
Poslednja izmena:
Nista te ne sprecava da ga nosis, ali ti ne garantuju brzinu van adrese

Sent from my JY-S3 using Tapatalk
 
Da,ali posle toga najmanja brzinu,a vip smanji brzinu na 2 neograniceno.Sto nije bas isto,zavisi sta kome treba i sta moze da koristi.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
znači ipak može da se nosi sa sobom bilo gde? tipa staviš karticu u mobilni i gogo?
 
Zovi call centar kao firma barem, i trazi, ako ti ne ponude, svaka cast na neuspehu :)
 
Nazad
Vrh Dno