Šta je novo?

[A1] Kucni net

Tv, Laptop i tableti kod njih mogu samo na rate. Ovaj pregled cene uz različite tarife na sajtu je očigledno sa greškom, prikazuje i cenu kao kad bi se kupovalo za keš, što nije moguće.
Na sajtu kad se gledaju tv i to slično ima samo opcija na rate.
 
Ja sam 15.3 podneo zahtev za raskid ugovora zbog poskupljenja.Istog dana su me iz A1 zvali i ponudili 50% popusta ako ostanem njihov korisnik,sto sam i prihvatio.,s tom razlikom sto sam umesto XL paketa uzeo XXL.Rekli su mi da mi po novom ugovoru pocinje sa prvim presekom,a to je bio 9 april.Jutros udjem u A1 aplikaciju,za paket mi pise da je Kucni Net XXL,ali umesto 400gb,dali su mi samo 200gb,kao sto sam imao i za Kucni Net XL.Da li je jos neko ovako "zakinut"?
 
Ja sam 15.3 podneo zahtev za raskid ugovora zbog poskupljenja.Istog dana su me iz A1 zvali i ponudili 50% popusta ako ostanem njihov korisnik,sto sam i prihvatio.,s tom razlikom sto sam umesto XL paketa uzeo XXL.Rekli su mi da mi po novom ugovoru pocinje sa prvim presekom,a to je bio 9 april.Jutros udjem u A1 aplikaciju,za paket mi pise da je Kucni Net XXL,ali umesto 400gb,dali su mi samo 200gb,kao sto sam imao i za Kucni Net XL.Da li je jos neko ovako "zakinut"?
U novom ugovoru je l ti piše XL ili XXL paket
 
Ranije cini mi se nije bio ogranicen na gb,mislim da za ovaj novac i ne treba biti ali to je njihova politika.
 
auuu sta bi ja dao da mi daju 50%, treba da uvedem net u stan, ne placa mi se nesto puno jer se desava da i nisam u stanu.Najradije bih bez UO ali nema nigde po redovnoj ceni.
 
auuu sta bi ja dao da mi daju 50%, treba da uvedem net u stan, ne placa mi se nesto puno jer se desava da i nisam u stanu.Najradije bih bez UO ali nema nigde po redovnoj ceni.
Zovi orion pa pitaj bez ugovora su davali. Nego za A1 možeš nosati sa sobom net u vidu da ubacis karticu u telefon ili da jednostavno poneses ruter
 
Bih ja orion ali ne mogu da uvedem u objekat (papiroloska prica, proverio sam vec), mogu samo mts i sbb.
 
auuu sta bi ja dao da mi daju 50%, treba da uvedem net u stan, ne placa mi se nesto puno jer se desava da i nisam u stanu.Najradije bih bez UO ali nema nigde po redovnoj ceni.
Preko Lidl Plus daju 25% ako ti znaci nesto ili probaj preko agenta prodaje.
 
@BugSu kad kažeš mts, jel misliš na mts optiku ?
jer ako imaš mts optiku, onda ti je dobar JuNet, uzmeš ugovor na 6 meseci za optički net 1940 din a nakon toga ti je mesec po mesec 2040 din dok ne odjaviš

1712747644997.png
 
auuu sta bi ja dao da mi daju 50%, treba da uvedem net u stan, ne placa mi se nesto puno jer se desava da i nisam u stanu.Najradije bih bez UO ali nema nigde po redovnoj ceni.
moze u Yettelu, verujem da moze i u A1, redovna mislis puna cena paketa?
Ja sam 15.3 podneo zahtev za raskid ugovora zbog poskupljenja.Istog dana su me iz A1 zvali i ponudili 50% popusta ako ostanem njihov korisnik,sto sam i prihvatio.,s tom razlikom sto sam umesto XL paketa uzeo XXL.Rekli su mi da mi po novom ugovoru pocinje sa prvim presekom,a to je bio 9 april.Jutros udjem u A1 aplikaciju,za paket mi pise da je Kucni Net XXL,ali umesto 400gb,dali su mi samo 200gb,kao sto sam imao i za Kucni Net XL.Da li je jos neko ovako "zakinut"?
mene ovo bas iznenadjuje, 2 paketa L i XL, podnet zahtev i lagano nista nisu dali, juce ujutru pogasili. Koliko si placao XL, tj jel bio neki popust aktivan? pokusavam da skapiram kako to neko dobije ponudu neko ne.
 
Uzeo sam da probam da li će biti bolje /stabilnije od adsl beotelneta u vreme nekog "špica" koji je kod mene negde od 20h pa na dalje...
Vrlo kratko - neće 😢
 
moze u Yettelu, verujem da moze i u A1, redovna mislis puna cena paketa?

mene ovo bas iznenadjuje, 2 paketa L i XL, podnet zahtev i lagano nista nisu dali, juce ujutru pogasili. Koliko si placao XL, tj jel bio neki popust aktivan? pokusavam da skapiram kako to neko dobije ponudu neko ne.
XL sam placao do sad 1550 din
 
ugovor se vodi na oca, bio sam na salter da zamenim ostecenu sim karticu, poneo sam njegovu licnu kartu, ugovor, kartoncic od kartice i nisu hteli da zamene, mora radnik na salteru da ga legitimise licno da ne bi neka nuklearka eksplodirala, jebiga takvi su propisi
 
moze u Yettelu, verujem da moze i u A1, redovna mislis puna cena paketa?

pokusavam da skapiram kako to neko dobije ponudu neko ne.
U Jetelu ne može 50% popusta na pakete za kućni internet. Bar ranije nije moglo, i ne verujem da se to menjalo. U A1 je ova ponuda od 50% popusta data onima koji su podneli zahtev za raskid zbog povećanja cena (par dana kasnije zovu sa 060-1238).
 
mene ovo bas iznenadjuje, 2 paketa L i XL, podnet zahtev i lagano nista nisu dali, juce ujutru pogasili. Koliko si placao XL, tj jel bio neki popust aktivan? pokusavam da skapiram kako to neko dobije ponudu neko ne.
Neko ranije rekao da imaju "budžet" ili tako nešto za sve te popuste. Pa nekom može a nekom šipak.
Shvatam da mnogo ljudi dobilo popuste ali dosta i nije... gde lično spadam iako su me zvali. Jedino što je pitala da li sam siguran za raskid i ni slovca više.
 
U Jetelu ne može 50% popusta na pakete za kućni internet. Bar ranije nije moglo, i ne verujem da se to menjalo. U A1 je ova ponuda od 50% popusta data onima koji su podneli zahtev za raskid zbog povećanja cena (par dana kasnije zovu sa 060-1238).
moglo je za surf pakete u Yettelu.
Meni nije A1 nista ponudio, 9og prepodne sve pogasili
 
U Jetelu ne može 50% popusta na pakete za kućni internet. Bar ranije nije moglo, i ne verujem da se to menjalo. U A1 je ova ponuda od 50% popusta data onima koji su podneli zahtev za raskid zbog povećanja cena (par dana kasnije zovu sa 060-1238).
Mene su zvali iznenađujuće brzo. Od podnošenja zahteva za raskid do njihovog poziva proteklo je oko 4h.
 
Meni je paket iz 2018. i sim kartica je zastarela, nije htela da radi u novi modem. Najslabiji paket ali islo je oko 12Mbs down i 10Mbs up, bez obzira sto u ugovoru pise 10//2. I sad sam zamenio sim karticu i sad zaista ide 10/2, izgleda da stara sim kartica nije slala neki parametar pa je islo brze, ili radnik kad je updateovao novu karticu je zakucao ono sto pise u ugovoru, sta god. Znaci kako sad da se "zalim" sto ne ide kao sto je islo nego kao sto pise u ugovoru?
 
Meni je paket iz 2018. i sim kartica je zastarela, nije htela da radi u novi modem. Najslabiji paket ali islo je oko 12Mbs down i 10Mbs up, bez obzira sto u ugovoru pise 10//2. I sad sam zamenio sim karticu i sad zaista ide 10/2, izgleda da stara sim kartica nije slala neki parametar pa je islo brze, ili radnik kad je updateovao novu karticu je zakucao ono sto pise u ugovoru, sta god. Znaci kako sad da se "zalim" sto ne ide kao sto je islo nego kao sto pise u ugovoru?
Svasta ce covek procitati ovde...
 
Nazad
Vrh Dno