Šta je novo?

[A1] Kucni net

Ako treba nekome za NS, imam dvojicu

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Ja preko aplikacije ni nemam opciju da dokupim, uvek zovem kol centar.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa ja moram tako, pošto nemam drugu opciju, sem da lično idem u poslovnicu :D

Čitam na netu da može i preko aplikacije, čak se i devojka iz kol centra čudila kako ne može i savetovala da je reinstaliram, što naravno nije pomoglo.

Šta te košta da probaš sa aplikacijom i lično se uveriš?
 
Pa ja moram tako, pošto nemam drugu opciju, sem da lično idem u poslovnicu :D

Čitam na netu da može i preko aplikacije, čak se i devojka iz kol centra čudila kako ne može i savetovala da je reinstaliram, što naravno nije pomoglo.

Šta te košta da probaš sa aplikacijom i lično se uveriš?
Probao sam....nema. Il ja ne mogu da nadjem.
 
Ništa onda, dok ne srede ostaje da zovemo telefonom kol centar.
 
Kako radi u Sremskoj Mitrovici, i jel ima neko iz SM da daje te popuste na KN1 ?
Hvala
 
Mozete iscimati i VIP komercijaliste na terenu. Oni daju povoljniji VIP kucni net. Konkretno KN1 su mi dali za 999rsd/m.
Jedino sto morate naci neke komercijaliste koji su vama u blizini.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Jel to mislis za celu godinu? Posto je inace za prvih godinu dana 999din/mesec.
 
Za sva 24 meseca.
To je bilo pre par meseca, ne znam kakva je situacija danas.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Isto i sad vazi, kome treba na teritoriji Vojvodine neka mi posalje pp

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Jel ima smisla ovaj kucni net 1, stan je na Karaburmi...ne bi se previse skidalo, ne gledaju se filmovi i 4k videoi...jel nema neke prevare tu, znam da je promocija jos par dana, pa gledam sta da radim...da se ne zarobim ugovorom, a ono neko djubre. fala
 
Ja imam kn 3,bilo je jedno vreme problema, sada radi kao i pre, extra

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Kako radi u Sremskoj Mitrovici, i jel ima neko iz SM da daje te popuste na KN1 ?
Hvala

Ja koristim skoro godinu dana Kućni Net 3, i zadovoljan sam poprilično sa radom interneta i signalom koji primam!!! Jedino bi bilo dobro ako već ne povećavaju ograničenje od 100 GB iako je bilo najavljeno da će i to uraditi, da minimalnu brzinu nakon potrošenih 100 GB, koja je 2mbps, povećaju na 4 ili još bolje na 5mbps, i puna kapa!!!.
 
Jel ima smisla ovaj kucni net 1, stan je na Karaburmi...ne bi se previse skidalo, ne gledaju se filmovi i 4k videoi...jel nema neke prevare tu, znam da je promocija jos par dana, pa gledam sta da radim...da se ne zarobim ugovorom, a ono neko djubre. fala
Nema nikakve prevare, uzmi slobodno.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ehhhh kada bi VIP bio inovativniji, pa za razliku od drugih telekomunikacionih kompanija povećao, odnosno sve poduplao bio bi to pun pogodak!!! Kada bi se sa sadašnjih 100 GB ograničenja povećalo na 200 GB, a minimalna brzina interneta nakon potrošnje ograničenja sa sadašnjih 2 mbps, povećalo na 4 ili još bolje 5 mbps!!!.
 
Poslednja izmena:
Dovoljni bi bili duplirani GB
 
Dovoljni bi bili duplirani GB

Pa uglavnom se slažem sa tobom, ali bi i duplirana minimalna brzina interneta nakon potrošnje ograničenja itekako značila, jer bi internet dosta fluidnije radio!!! Na taj način bi IPTV ljudima dobro radio, kao i striming uopšte, a to bi i samom VIP-u značilo jer bi Telekomu zbog praktičnosti 4g internet instalacija, oduzimao klijente!!!.
 
Da, stvarno. Kada bi posle potrošenih 100GB podigli brzinu protoka na 4-5Mbit/s, to bi bio pun pogodak.
Dosta stvari bi moglo da funkcioniše sa tom brzinom.
 
Kako ste zadovoljni netom? I da li u slucaju da je slab 4g signal moze da se koristi 3g i koja bi bila realna brzina?

Sent from my Vivax Point X551 using Tapatalk
 
I trenutno je VIP u pojedinim mestima opterecen - sta mislite kako bi povecanje na 200GB limit i povecanje brzine na vise od 2Mbps uticalo na opterecenje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
jel moze da se izvadi kartica iz rutera i stavlja u telefon ili usb modem?

i jel radi na 3g signal ako ne uhvati lte?
 
jel moze da se izvadi kartica iz rutera i stavlja u telefon ili usb modem?

i jel radi na 3g signal ako ne uhvati lte?

Može!!! Ja imam MIFI ruter u koji povremeno stavim karticu iz ZTE 283+ Rutera, kada idem na vikendicu, gde nema struje, pa mi tada taman dobro dođe!!! A što se tiče 3g signala automatski ako nema 4g signala ruter se preorjentiše na 3g signal, i tada ti lampica na ruteru koja označava kvalitet signala, sija zelenom bojom umesto plavom kakva je uobičajeno!!! To ti govorim iz svog ličnog iskustva jer sam boravio sa ZTE 283+ Ruterom na području koje nije pokriveno 4g mrežom (blizina državne granice)!!!.
 
Kako ste zadovoljni netom? I da li u slucaju da je slab 4g signal moze da se koristi 3g i koja bi bila realna brzina?

Sent from my Vivax Point X551 using Tapatalk
Nekad mi zabode 4g, pa rucno prebacim na 3g. Brzina je oko 12mbps

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Kako ste zadovoljni netom? I da li u slucaju da je slab 4g signal moze da se koristi 3g i koja bi bila realna brzina?

Sent from my Vivax Point X551 using Tapatalk
Meni je na području gde nema 4g signala (blizina državne granice) radio na 3g mreži, i postizao je brzine između 20 i 25 mbps, što je itakako operativno!!! Inače imam Kućni Net 3!!!.
 
To 20-25 na 3G nije za ocekivati sem ako je bas bas nekoriscena bazna stanica ;)
 
To 20-25 na 3G nije za ocekivati sem ako je bas bas nekoriscena bazna stanica ;)

Ne znam koja je bazna stanica u pitanju, ali je lokacija bila opština Šid (blizina granice sa Hrvatskom), potez Principovac, blizina graničnog prelaza Sot, prema Ilok-u!!! Tamo nema 4g pokrivenosti, i ne samo to nego sve mreže jako loše rade (Telekom, Telenor, Vip), uključujući i VIP-ovu mrežu na mobilnim telefonima!!! Samo VIP-ov Kućni Net, radi kao sat na 3g mreži, i čak sam i lično iznenađen bio onim što sam mogao da vidim!!! Znači brzina mi je konstantno bila između 20 i 25 mbps, bez varijacija, i bagova!!!.
 
Poslednja izmena:
Antene se nalaze ovde: 45.164903, 19.326344
Sva tri operatera ovde imaju 3G
Sto se tice vipove 3G brzine na ovoj lokaciji, to je super, s obzirom da u teoriji H+ ide do 42 Mb/s. Tako da je ovo sto ti dobijas sasvim super.
Koliko izvlacis upload i ping do vipovog BG servera?
 
Nazad
Vrh Dno