Šta je novo?

[A1] Kucni net

Hvala puno momci dosta ste mi pomogli, uzeću ovaj net 100% odgovara mi zato sto mogu da menjam lokacije to je velika prednost
 
Može da se menja lokacija?
Na Vipovom sajtu ne piše tako, baš suprotno je navedeno.
 
Radi gde hoces, po celoj Srbiji ga setkam :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Danas uzeo kućni net 2 prezadovoljan sam, hvala svima na savetima
 

Prilozi

  • photostudio_1505586768436.jpg
    photostudio_1505586768436.jpg
    130.3 KB · Pregleda: 176
Poslednja izmena:
Kucni net 3, server Bratislava
c0b18629b2c3d57ebabbc668c2959d4b.jpg


Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Danas uzeo kućni net 2 prezadovoljan sam, hvala svima na savetima

To ti je veza do VIP servera bez limita. Testiraj sa nekim drugim serverom pogotovo van zemlje (imas navedeno u temi koji) da bi video pravu brzinu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze li da se ovaj net uzme i da se koristi na mobilnom? izvadis karticu iz modema i ubacis u mob?
 
Otkud znam :D Ko pita ne skita.
Mozda bi mi trebalo tako nesto. Otkazem SBB a ovo nosam sa sobom. Ionako necu biti kuci po par dana,

Koja je velicina kartice?
 
Koju hoces, najobicnija Sim kartica. Dobiješ je u 3 velicine pa izvadis visak plastike

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Otkud znam :D Ko pita ne skita.
Mozda bi mi trebalo tako nesto. Otkazem SBB a ovo nosam sa sobom. Ionako necu biti kuci po par dana,

Koja je velicina kartice?

Izvadis velicinu iz adaptera koja ti treba za telefon. Inace samo da ti napomenem da znas da ne mozes da saljes poruke i pravis pozive sa tog broja.
 
Izvadis velicinu iz adaptera koja ti treba za telefon. Inace samo da ti napomenem da znas da ne mozes da saljes poruke i pravis pozive sa tog broja.

meni je onaj lik sto radi u vip reko da moze da se zove i da se salje sms, cak me i pitao da li zelim da zadrzim stari broj a to pre nije moglo...
 
Sad sam zvao korisnicki. Do dana danasnjeg 30gb, ne znam onda kako prosli mesec preko 100gb

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ma ko zna kako to oni racunaju... I ja sam prosli mesec imao preko 100gb a sada je oko 50 potroseno.

Sto je najgore presao bih na neo2 tarifu (sto se tice telefonije) ali se plasim jer ima dva giga neta kad se to potrosi onda se naplacuje debelo... nije kao u MTS da se smanji brzina i da je to kasnije free.
 
Ma ko zna kako to oni racunaju... I ja sam prosli mesec imao preko 100gb a sada je oko 50 potroseno.

Sto je najgore presao bih na neo2 tarifu (sto se tice telefonije) ali se plasim jer ima dva giga neta kad se to potrosi onda se naplacuje debelo... nije kao u MTS da se smanji brzina i da je to kasnije free.

Na telefonu staviš zabranu neta nakon 2GB i miran si
 
Kako debelo, zar nije fazon 1mb = 1 din?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
I napravis prekoracenje 1024MB ili 2048MB i platis soma/dva vise.
Valjda je na to covek mislio.


Sent from my Tapatalk
 
Nije tema za kucni net, ali cisto poredjenja radi. Ranije je za prekoracenje od 1 mb placano 50 din. Onda ovo i nije tako debelo. Kao iz serije Vruc vetar, "jel su me bas klepili? Znaj koliko god da jesu, mogli su jos vise" :D

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Naravno da je ranije bilo toliko secamo se svi toga, ali samo sam predpostavio na sta je covek pomislio kad je to rekao.
Da ceo racun plati 1000 din, a onda racimo prekoracenje plati 2000 din.

Sent from my Tapatalk
 
Na telefonu staviš zabranu neta nakon 2GB i miran si

Da u teoriji je to super stvar, ali u praksi (na osnovu zalbi korisnika) se MB trose i kad kartica nije u telefonu jer je izvadjena zbog odlaska na odmor... Nije sad ovo tema za te stvari ali definitivno imaju neki problem sa obracunavanjem MB, necu reci da kraduckaju ali...
 
Nisam nikad prekoracio internet, opet se uzdam u granicnik

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Sad sam zvao korisnicki. Do dana danasnjeg 30gb, ne znam onda kako prosli mesec preko 100gb

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Da ti se ne kaci komsija na wifi? [emoji23]

Nije tema za kucni net, ali cisto poredjenja radi. Ranije je za prekoracenje od 1 mb placano 50 din. Onda ovo i nije tako debelo. Kao iz serije Vruc vetar, "jel su me bas klepili? Znaj koliko god da jesu, mogli su jos vise" :D

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Ranije su bili i wap sajtovi od 100KB a danas su strancie par MB, a aplikacije po 100MB.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tasta, cale, zena, surak, svi su na Vip. Niko nikad nije nista prekoracio a da to nije planirano. Niti je ikome internet tarifiran mimo paketa. Tasta, cale i zena nisu bas eksperti na tom polju :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Tasta, cale, zena, surak, svi su na Vip. Niko nikad nije nista prekoracio a da to nije planirano. Niti je ikome internet tarifiran mimo paketa. Tasta, cale i zena nisu bas eksperti na tom polju :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Ali za svaki slucaj ti njima stavi zabranu na telefone. Verujem da imaju androide
 
Stavljena je svakako, samo sam dao primer da nema dodatnih troskova

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno