Šta je novo?

[A1] Kucni net

Radi na Zvezdari kako treba.
 
Bedno i pod Avalom, izgleda da je opet crko obližnji relej pa me prabacili na daleki u Rakovici. 13/0.3 i 115 dBm. Nikako da sastave 2 nedelje dobrog rada uzastopno.
 
Ako vlasnik par brojeva nije platio racune za voice pakete a za internet broj jeste,da li ide obustava saobracaja za sve ili samo za one koji nisu placeni?
 
Svi brojevi mu se gase, jer je isti maticni broj vlasnika, nebitno sto je jedan voice a drugi net koji je placen
 
Da li kucni net moze da se uzme bez ugovorne obaveze ili to samo vazi za vikend net?
Nađite nekog ko želi da prenese ugovor na vas, obično ko ima kablovsku i sl pa želi da se mane ugovora na pola godine pre kraja recimo

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Mozes da predjes na paket sa vise GB u toku ugovora ako ti nesto znaci, mozes posle i na manje. Ne produzava se ugovor, samo te prebace na veci paket kad prodje obracunski period za tekuci mesec.
 
Treba mi 500-600GB, sto bi se reklo neograniceno protok, pa bih se radije resio vipa.
 
Može li ovo da koristi da se poboljša signal € 16,35 12%OFF | JX 4G LTE antenna 3G 4G external antennna outdoor antenna with 5m Dual SlIder CRC9/TS9/SMA connector for 3G 4G router modem
https://s.click.aliexpress.com/e/_sMs0Br

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
@CountMike Da li je to dobro ili ne za tvoj slučaj...

@topten hvala, gledam, zavisi od slučaja do slučaja

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kaošto rekoh, okačio sam je na prozor i signal je pojačala od oko -115 na -103 do 100 dBa. Sasvim dosta za preko 20/10 mbps. (puna brzina ovog paketa) Problem samo nastaje kada se pokvari ovaj najbliži ripiter što im se dešava bar jednom mesečno pa me prebace na neki koji je daleko.
 
Naručio sam sinoć tu antenu za 3.30€ sad je čekam

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Da li kućni net L paket 150 GB 20/4 Mb/s ima onaj manji protok kad se potroši 150 GB, ili mora da se dokupi net dodatak?
 
Ima 2/2 nakon 150gb

edit: ako je bas L onda bi trebalo da ima 3/3, stari paketi su imali 2/2, 3/3 i 5/5
 
Mnogo loše mi poslednjih par dana radi kucni net. Bazne stanice su dosta preopterećenje.
Jeste li uspeli da izvučete umanjenje računa na osnovu slabog neta ?
Sreća pa mi nije primarni net.
 
Juče pre podne nisam imao internet sat - dva. Nije bio uobičajeni problem sa repetitiorima nego nestanak DNS-a. Sada je sasvim u redu i preko uobičajenog maximuma.
 
Raspadao se juce, pukao mi je barem 6-7 puta, nikad pre nije tako bilo. Prekjuce nisam imao net bar sat dva.

Cekamo da vidimo danas.
 
Stigao mi je racun za vip kucni net. Pise u email-u da he racun 990 dinara. Kad odem na online placanje racun je 1990. U cemu je fora? Svi prethodni računi su plaćeni.
 
Lol kasno sam se setio, u međuvremenu proradio net.
 
Sta se desava kada istekne ugovor za Vip Kucni net?
Malopre je poceo ruter da mi izbacuje info da nema SIM kartice/SIM kartica nije validna, a u neko ovo vreme bi trebalo da mi istice ugovor, pa me zato interesuje, da li je to to?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kad istekne ugovorna obaveza, ugovor i dalje traje. Ne gasi se po isteku ugovorne obaveze od 24 meseca.
 
Sta se desava kada istekne ugovor za Vip Kucni net?
Malopre je poceo ruter da mi izbacuje info da nema SIM kartice/SIM kartica nije validna, a u neko ovo vreme bi trebalo da mi istice ugovor, pa me zato interesuje, da li je to to?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Probaj da izvadis i vratis karticu. Ako ne radi i dalje idi u poslovnicu da ti zamene karticu za drugu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Od jutros radi. Verovatno je bio neki zaglup. Hvala za info svakako...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Raspadao se juce, pukao mi je barem 6-7 puta, nikad pre nije tako bilo. Prekjuce nisam imao net bar sat dva.

Cekamo da vidimo danas.

Kod mene je to skoro svakodnevno da se zaglupi na 15' do pola sata. Naravno, samo u toku korišćenja ;) Pre par meseci sam nosio ruter na reklamaciju, dali mi zamenski na neko vreme i sve bilo OK. Onda mi vratili moj, kao nova ploča, ovo ono, i radilo neko vreme dobro. Ubrzo je počeo opet da se zaglupljuje na kratko. Ne vredi više nikog ni da zovem, nego protegnem malo noge dok ne proradi :) Ali sam obećao sebi, čim istekne ugovor, od njih više ni žvaku ...
 
Od jutros radi. Verovatno je bio neki zaglup. Hvala za info svakako...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
desilo se i meni skoro na zte koji koristim sa drugom prepaid karticom jer sam raskinuo davno kad istekao ugovor kad ublesavi izvadi karticu i vrati i iscupaj ruter i proradice

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
OK. Hvala za info. Tako nesto i uradio jutros i proradi. Sinoc jesam cupao karticu, ali se ne secam da li sam ruter cupao iz struje ili samo na prekidacu resetovao...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno