Šta je novo?

[A1] Kucni net

Namerno sam izabrao te servere, jer želim da vidim koliko ruter fizički može povući od bazne stanice, što je suština mog merenja a ne kolika je realna brzina paketa za kućni net.
 
Poslednja izmena:
Brzi Net dodatak, da li može samo jednom u toku meseca da se aktivira ili može više puta?
 
Molim za pomoc imam zte mf283+ ali su mi izgubili naponski adapter,ko ima isti da mi procita koji je napon i amperaza na adapteru plus je unutra to znam ali ovo ne znam.Hvala.
 
Molim za pomoc imam zte mf283+ ali su mi izgubili naponski adapter,ko ima isti da mi procita koji je napon i amperaza na adapteru plus je unutra to znam ali ovo ne znam.Hvala.

12V 1,5A moze i sa 12V 1A da radi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel to sigurno posto mi se upalio vec sa 5v?

d82f1433a216edadfd3ca5981a556794.jpg

Vidis na slici
 
u Februaru stalno merim ispod 40Mbps. to je stariji paket sa koliko se secam garantovanih 40
 
Nista nije garantovano. To je maksimalna moguca brzina na tom paketu.
 
Moj linux DM500S uređaj ne moze da radi sa Vip router ZTE preko lan kabla, kako da prevazidjem problem?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Moj linux DM500S uređaj ne moze da radi sa Vip router ZTE preko lan kabla, kako da prevazidjem problem?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Obično kad se tako mučim ceo vikend napokon postavim pitanje kad ono proradi. Ne znam u čemu je bio problem, možda do image...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
^joooj, sto "volim" kad se to desi :D
Pre koju godinu sam na NTFSD grupi (file system devs..) tako poceo da postavim pitanja cim mi nesto ne radi, i tako brzo pronalazio resenja, kao da je neki anti-marfi zakon u opticaju ;)
 
Molim za pomoc imam zte mf283+ ali su mi izgubili naponski adapter,ko ima isti da mi procita koji je napon i amperaza na adapteru plus je unutra to znam ali ovo ne znam.Hvala.

koristim isti ruter na adapteru negde izmedju 0.5 i 0.7A i radi najnormalnije. originalni sam polomio *mjau**mjau**mjau*.
 
Moj linux DM500S uređaj ne moze da radi sa Vip router ZTE preko lan kabla, kako da prevazidjem problem?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Jesi prpbao sa fiksnom ip u dm500?

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Ovaj nov router se doplaćuje. Da li on nakon isteka ugovorne obaveze ostaje moj?
 
sorry na glupom pitanju onda. uvek sam mislio da je to "renta" i da se vraca na kraju UO.
Pretpostavljam da je onda ruter i otkljucan, radi sa svim karticama?
 
Kao i ZTE MF283+ (provereno) a trebalo bi i ostali kao i telefoni, ne zaključava VIP poslednjih par godina.
 
Sve je u vipu otkljucano jos od 2015. - svi tipovi uredjaja.
 
Nisu MiFi ruteri, A telefoni jesu, zato sam morao da pitam. Hvala svima na odgovorima.
 
sorry na glupom pitanju onda. uvek sam mislio da je to "renta" i da se vraca na kraju UO.
Pretpostavljam da je onda ruter i otkljucan, radi sa svim karticama?

Ne znam da su mobilni operateri ikada, ista "rentirali" korisniku. Kada uzmes telefon sa ugovornom obavezom, da li ga posle isteka, vracas? To je ta logika. Kod mobilnih operatera, postoji samo opcija "sve je na prodaju". Za kodiranje rutera, vec su ti odgovorili i sigurno je tako. ZTE mf 283+ od pre dve godine je otkljucan i testiran sa Telenorovom karticom i radi bez problema.
Nego, ovaj novi Huawei se poprilicno doplacuje, narocito uz M paket. Verovatno ce kasnije i on da spadne na neku simbolicnu nadoknadu.
 
Poslednja izmena:
radi kod mene uveliko s telenorovom karticom cak nista nisam morao da ubacujem parametre samo sam ubacio karticu....

Poslano sa mog Redmi 5A koristeći Tapatalk
 
Ima li u podešavanjima opcija VoIP, Advanced Voice settngs?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno