Šta je novo?

MTS "spemio" pretezak zadatak za Vectone Mobile

bgdiscoboy

Poštovan
Učlanjen(a)
28.12.2012
Poruke
122
Poena
69
GO4YU Calling - Srbija vas zove kao da ste kod kuće

Povoljni razgovori i SMS – Talk&Text aplikacija koja povezuje Srbiju i sve naše koji žive u Severnoj i Južnoj Americi, Australiji, Aziji i Africi

Talk&Text aplikacija „GO4YU Calling“ je nastala kao zajednički projekat Telekoma Srbija i GO4YU sa ciljem da poveže naše ljude bez obzira na to gde se nalaze, da premosti razdaljine, ali i da iskoristi nove tehnološke mogućnosti. GO4YU Calling povezuje Srbiju i sve naše koji žive u Severnoj i Južnoj Americi, Australiji, Aziji i Africi.

Ova aplikacija se razlikuje od drugih aplikacija slične namene. Korisnici mts mreže, pozivom sa fiksnog ili sa mobilnog broja telefona, sa svojim najdražima mogu da razgovaraju po neverovatno niskim cenama – za samo 1,20 din/min. S druge strane, srpska dijaspora je dobila komotan način komunikacije sa rodbinom i prijateljima iz Srbije: nema više zakazivanja razgovora, nema više čekanja da budu on-line, jednostavno ih iz aplikacije pozovu na mobilni ili fiksni telefon.

Aplikacija GO4YU Calling preuzima se jednostavno i besplatno sa Google Play-a ili App Store-a. Instaliranjem, korisnici iz Amerike, Australije, Azije i Afrike dobijaju 076 besplatni broj telefona sa bonusom od 30 minuta za razgovore i 300 SMS poruka sa Srbijom. Od tog trenutka mts korisnici mogu da ih zovu na 076 broj telefona, bilo sa fiksnog, bilo sa mobilnog telefona.

Verujemo da će, zbog brojnih pogodnosti koje nudi, aplikacija postati omiljena kod ljudi sa naših prostora. Kreirana je s ciljem da se naši ljudi osećaju kao kod kuće gde god da su, kao i da im komunikaciju učinimo dostupnom i jednostavnom.
 
Sto bi neko placao bilo sta sa nekim u americi,lepo covek upali skype.Dal na telefonu,tabletu ili kompu i prica.Pokusava nesto mts ali izmislja toplu vodu.Izmisljenja ona odavno.Neka daju oni vise interneta ljudima kad se toliko hvale sa 4G mrezom.Ljudi godinama koriste skype gratis,jos se gledaju ako imaju kamere.A sad eto da doniraju koji banku mts-u :D

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Može da bude lepo i korisno našim ljudima koji žive u inostranstvu.
 
Skype, Viber, Whatsup, Messinger... Kad god hoces, gde god hoces, s kim hoces i to za 0 dinara. Topla voda!
 
Zaboravljaš stavku "sa fiksnog telefona". Aplikacija sigurno nije namenjena nama, nego ljudima koji su malo manje verzirani. Da ne bude zabune, mene ovo ne zanima i nisam neki promoter MTS, ja imam SBB-ov broj i Unifon aplikaciju koja sve ovo odrađuje, ali za neku baku iz Donjeg Brijanja čiji je unuk u Americi je savršeno.
 
Moji roditelji imaju 65god i 63god i pre 2god su iskljucili fixni jer nece da bacaju pare. Oboje koriste tel sa "tac skrinom" i najnormalnije koriste Skype,Viber... i cuju se sa svim prijateljima i rodbinom koja to ocigledno zna koristiti.
Ovo je samo MTS ovo kasnjenje za trendovima, uvaljivanje necega sto vec postoji i radi,samo sto ce to reklamirati i uvaliti malo broju "bakica koje bi da se cuju sa unukom u Americi..."
 
Има још увек велики број људи које интернет не занима нимало, тако да биће корисника. Мада и овде постоји нека процедура око додељивања (новог) броја на интернету за корисника у иностранству...
 
Poslednja izmena:
Nike korisno kao što bi bilo pre 8-10godina, ali je svakako dobra stvar. I to će verovatno najbolje raditi ako se kupi onaj telefon za oko 80$ (ili da ide preko voip gateway). Onda bi trebalo da bolje i pouzdanije radi od npr. Viber, Wa i sličnih. Ipak ima dosta ljudi koji ne koriste smartfone i žele jednostavnu i kvalitetnu komunikaciju za normalne pare.
Sa druge strane, mislim da ovo i nije direktna konkurencija za Vectone, jer ima dosta ograničenja.
 
Poslednja izmena:
Зашто се у неким причама одмах хвата скајп, вајбер и вибер? По томе су сви пакети са више од 10 минута месечно бацање пара и глупост, закачиш се на wireless и пичиш скајп, коме су потребни минути??
 
Pa realno i jeste.
 
Ма да, једино не знам како да позовем гомилу пријатеља који и немају смарт телефоне па ни ове програме, како да позовем некога на фиксни и ... како неко да позове мене ако су мени мобилни интернет и wifi искључени осим понекад кад укључим на кратко?
 
I ova aplikacija da bi se punio neciji dzep,moras da imas pametan telefon.Ono ja tek sad vidim ova fora se poijavila jos 2014,ali se opet izvukla i reklamira kao nesto novo,a ono iz 2014 godine.To sto je ovo veoma slicna aplikacija kao unifon kod sbb,ali je ona sasvim besplatna sa 200 minuta kod njih.Ono da ocekujes da je i mi korisnici mts-a besplatno koristimo,makar sa onih 150 minuta sto daju navodno gratis.Sto bi im dali nesto,ajde neki dinar jos da im izvucemo.... ma skype zakon.Kao neke fore treba ljudima jednostavan poziv,oni tamo lade m... i cekaju da ih pozovemo dok rade.Taman oni dodju kuci sa posla,odmore ,lepo upale komp ti vidis zelen je,pozoves pricas.Ono vidi jos neki ortak,pa napravite vas 4-5 koferencijsku vezu ispricamo se do zla boga i to za dzabe.A sad se setio telekom da uzme jos neku banku,neka hvala,ko je voljan da ih donira slobodno.Jedan je skype....
 
@calex Ovaj sistem je za tako nešto dobar ali takođe zahteva da ljudi koji su u inostranstvu imaju internet konekciju. Kompletno bez interneta ne ide, bar ne za ovu cenu.
Skype, viber, wa podrazumevaju da je korisnik uvek online (bar po mom shvatanju).

Inače, nije baš kao Unifon, jer u ovom slučaju korisnici u inostranstvu dobijaju nomadski 076 broj koji se onda poziva iz Telekoma po odličnim cenama, boljim nego u slučaju Sbb.
 
Poslednja izmena:
Imaš pozive na fiksne telefone preko skajpa.
 
Postoji mogućnost, naravno, ali pozivanje brojeva u Srbiji košta 0.21usd po minuti ka fiksnim, odnosno 0.30 usd ka mobilnim mrežama.
U ovom slučaju sa Telekomom, Plan 3 za 20usd nudi 600min (doduše samo ka MTS brojevima).
 
Cek zar mora aplikacija da se koristi, zar nema skoro svaki android SIP podesavanja , samo unese parametre i to je to?

BTW pored Skype-a , slazem se , ovaj servis je totalna nebuloza i fail u najavi, sem ako neko vise voli "Domace" servise a ne voli "Strane" korporacije - MS :d
 
Poslednja izmena:
Pozdrav! Koristi li neko od vas Go4Calling aplikaciju? Moze poruka u inbox, treba mi nesto u vezi aplikacije.
 
Nazad
Vrh Dno