Šta je novo?

GeForce GTX 1070 (Ti) Thread

^
Pa i ovo je brze od 980ti :D Malo je naporan al ima dobru dusu ne znam sto mu to rade a njihov covek ehehhehe :p
 
Gde si Rile sto godina :D Jel ce biti ovo dobra kupovina? Nisam pazario grafiku boga oca vremena a nekako mi se cini da ce ovo biti isplativo? Sta mislis?
 
GTX1070 + vodeni blok jede GTX980Ti za doručak...pod uslovom da bude do 450e kod komšija u julu/avgustu. :)
 
@Oki
Pozdrav druze :) Cek da vidimo sta kaze neka G1, ove referentne netreba kupovati...
 
Poslednja izmena:
^
Pre kraja leta sumnjam u neku "normalnu" cenu od oko 400e pre bi reko da ce da bude preko 600 posto je nesto brza od 980ti... Al zato ocekuj u oglasima 980ti po vise nego povoljnim cenama ;)
 
GTX1070 + vodeni blok jede GTX980Ti za doručak...pod uslovom da bude do 450e kod komšija u julu/avgustu. :)

450e bi bilo epsko razocarenje sto se mene tice. Preskupo. Da ima pravde, bazicni model bi kostao 380€ u HU i jos jeftinije kod uvoznika.
 
380 evra, ne damo ni evra više!
Ako treba organizovaćemo se da odemo do Mađarske i uzmemo sami i vratimo porez.
 
~30% visa cena od one sa kojom je startovao GTX 970 (racunajuci inflaciju).
 
Treba svakako sacekati da se bullshit od Founders Edition-a skloni iz prodaje.
 
Svaka serija karata sve vise i vise cene.. ceka se pad cena 970-980, pa to da se pazari.. ovo je bezobrazluk.
 
Pa moze im se kad je konkurencija zalosna.
 
Uzas od cena...

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ovi su prestali vunu da strižu, sada kožu deru... 500e...
 
Znaci preko Madjara verovatno 400-450 evra. U svakom slucaju jeftinije od 980Ti. :d
 
I to 200e jeftinije...taman za vodeni block i ostane 50e. :)
 
Poslednja izmena:
Odlicni rezultati svuda brza od 980ti osim u Division gde je bas ocajno spora skoro ko 970, kontam da je to do igre/drajvera.

Ako bude realna cena kod "madjara" tu do 400e uzima se.
 
Francuzi pozurise. :)

Wccftech spominje da NDA za 1070 oficijelno pada tek sutra, a da ce bullshit i non-bullshit verzije grafickih stici u prodaju 10. juna.
 
Ljudi moji kakva graficka, super je :D
 
~10% bolja od GTX980Ti, pa jos kasnije kroz drajvere... :Klanjanje
 
Ja nikad ne ocekujem puno od Nvidia driver boost-a tokom godina, dok AMD tradicionalno uvek donosio vece bonuse [ponajvise jer su ostajali na GCN-u koji je lagano bio evoluiran].
 
ja ga cenim kod madjara 500e+
ispod nema sanse
 
mene vise interesuje 1060 kako ona ima da se ponasa?
 
Nazad
Vrh Dno