Šta je novo?

GeForce GTX 1070 (Ti) Thread

Ja gledam cene svaki dan i bas je dodjavola bukvalno sve otislo, ne samo Vege i 1070, vec i 1080 koja je mogla da se nadje za 500e, i 1060 koji je mogao da se nadje za 200e, ali vise ne.
Jedino vidim u ovoj radnji sto je cesto pominjamo, 1060 za 230e najeftiniji, ITX verzija sa jednim kulerom i 3gb ram-a, ona mi sad nekako upada kao najbolja opcija, ako vega ne dodje na 450e do ng.
 
Jbt ovi ljudi su sampioni , sad mi stiglo
Poštovani,

Porudžbenica br. 17-018D-0019604 je spremna za Vas, molimo Vas da je preuzmete u roku od tri dana.
Ukoliko niste u mogućnosti da preuzmete robu molimo Vas da nas informišete putem mejla.
Hvala što koristite naše usluge!
Srdačan pozdrav!

Sad ih pitam po kojoj ceni se preuzima, cekam odgovor... a izricito su mi naglasili da nema sanse da ide po originalnoj ceni, a covek mi danas poslao kartu, o majko mila....



P.S. stigao odgovor:

Poštovani,

Cena artikla je 62 990 dinara.

Stojimo Vam na raspolaganju.


Srdačan pozdrav,

Znaci vise ni sraf ne bih uzeo od njih!!!


Jos malo tragedije:

Ja:
Koji ste vi sampioni....


They:
Poštovani,

Možete li nam pojasniti sadrđaj Vašeg mejla.

Stojimo Vam na raspolaganju.


Srdačan pozdrav,
 
Poslednja izmena:
Hahahaa, bio u slicnoj situaciji pa ti zato verujem inace bi delovalo skoro pa neverovatno!Sad sastavi jedan prost sa slikovitom psovkom koju ce razumeti!
 
E steta, ja se ponadao da ti poslali po toj ceni sa akcije, a ti vec narucio novu, pa da meni prosledis tu po ceni akcije, kad ono cvrc :D
 
ja ih vise ne cekam za cene u jauaru sledece god. od kolege kum ide za dizeldorf na 10 dana, donece mi odande gtx 1070 za 430-440e a za ove nase kocijase me bas svrbi levi lakat :)
 
Treba mi info. Koja je najbolja verzija karte koja moze da se nadje kod nas?
Kakav je onaj MSI Armor? Neko negde pomenu da se navodno greje, meni ne deluje da je hladjenje lose.
 
Poslednja izmena od urednika:
Isplati li se uzeti Manli 1070ti? Je l u pitanju neki feler? Uzeo bih na rate da zena ne skapira, pa mi je ok za casual gaming, bez ocovanja...???
 
Manli pravi samo Envida gpu-ove, i ima 2g garancije. Manli se uglavnom prodaje u Aziji, a pod drugim imenom u Evropi(Palit ili Zotac nisam siguran). Razlog pojavljivanja Manli proizvoda u Evropi je nestašica grafika, pa su distributeri uzimali šta su stigli, pa grafike koje se prodaju u Aziji, tima Manli, Colorful...
 
Ово је топ цијена. Мене само интересује да ли је неко већ узимао ове Манли картице и како су се показале у пракси.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
malo kaskam za ostalima ali posto preskacem ovu RTX budzevinu, uzeh jednu 1070 Ti. kapiram da sam miran na duze staze uz 1080p igranje...

evo nekih brzinskih skorova, ispao sam iz fazona pa ne znam sta je aktuelno od testova.

sve je inace na defaultu posto ne oc-ujem nikad nista.

Unigine Valley:
Valley_2.3.PNG

Unigine Heaven:
Heaven_2.3.PNG

Fire Strike:
Fire Strike.PNG
 
evo i rezultata na macOS-u...

Valley:
valley.png

Heaven:
heaven.png
 
Da li si je uzeo kod nas ili na kp? I sta si uzeo msi, asus, gigabyte ?
 
EVGA 1070 Ti FTW2, madja...
 
opet ja, zanima me da li je neko do sada doplacivao za EVGA produzenu garanciju i da li je prihvacena svuda u svetu ili se povodom toga obracam direktno njima?

nije neka cifra, 16€ za 5 i 33€ za 10 godina garancije, sto je odlicno ali ipak ne bih da platim nesto ako ne moze da se ostvari...
 
A sta spada u tu garanciju? Hajde, 5 godina i ima smisla, preko toga je vise ni ti ne zelis :d

Tapatalk
 
hah, ma taj fazon nego rekoh ajd da pitam kad vec nude... javio mi se nas prodavac madja i kaze da oni pokrivaju 2 godine, za sve preko toga se obracam evgi...
 
Koliko te je izasla graficka? Malo pre gledam cene i cak1070 non Ti idu i na preko 500e sto je mnogo.
 
499€ :)
ja sam hteo bas novu da uzmem i izbegnem kockanje sa rudarima tako da je cena mozda jaca kad se gledaju polovne.
 
Nema tu kockanja nikakvog,trebao si da uzmes rudarku od 6m za 200e manje. Ali gde ima tu se i prosipa [emoji14]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
hah, pa prosipa se na sve strane, zato tek posle 2 godine odradih apgrejd :)

nije mi se svidjalo to jer sam u zadnje vreme casual igrac tako da ova karta nece imati radnih sati za jos par godina koliko rudarka nagura za koji mesec...
 
499€ :)
ja sam hteo bas novu da uzmem i izbegnem kockanje sa rudarima tako da je cena mozda jaca kad se gledaju polovne.

Hvala ti. Nisam ni gledao polovne iskren da budem, ovde u SK su malo preko 400e, dok 1070 najjeftinija ima i za 350, sve je novo. Rudarsku kartu ne bih ni uzimao.
 
ni ja nisam nesto vidjao polovne 1070 Ti, uglavnom su bile obicne po oglasima... prvo sam gledao 1080 ali je skroz neisplativa pored 1070 Ti pa sam uzeo nju. za 1080p gejming sweet spot.

inace mi je ovo prva evga karta i bas sam zadovoljan izradom, iznad svih ocekivanja je. neverovatno je teska i skoro pa skroz metalna, nema nikakvog krckanja niti pucketanja... evo dve fotke:

1070Ti_05.JPG 1070Ti_04.JPG
 
Poslednja izmena:
Nisi pratio oglase, ima ih relativno cesto. Ne fali njima nista, sve su to nove karte.

Tapatalk from Poco loco
 
pa iskreno i nisam previse ispratio posto se pojavilo svega preko noci... svakako nisam vidjao nigde ovaj ili slican model. planirao sam da uzmem novu kartu a posto kod nas ovaj model nije toliko zastupljen morao sam da resim preko komsija. u svakom slucaju je bitno da sam zadovoljan :)
 
Nazad
Vrh Dno