Šta je novo?

PES 2017

instaliram taj pec sama instalacija baguje i not respodnuje al uradi... udarim fix (instaliram sve u pes folderu iako on trazi neki posebni a i to sam radio isti rac) i to je to preko selektora starujem izbacuje eror nece, na staru ikonicu pesa naravno sve isto u cemu je problem?
 
Imaš original ili narodnu verziju?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
pravoslavnu... pa onu cpy oko 10 giga
 
Šta je to CPU miner?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
skinuo sam i to nzm placam 500 din da mi neko sredi.
 
Btw, ne pokrećeš PES preko selektora, nego preko onog dlc 2.0 .exe fajla.
Run as admin.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Evo mala pomoc za makazice
 
sredjeno, neophodno je ovo

1)Fixed Data Pack 2

2)Fix 1.03
 
Šta je to CPU miner?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

To je virus i neko koristi tvoj hardver za kopanje crypto valute, ako nisi resio pobrini se da resisi to sto pre jer iskoristava tvoj cpu i stvara ti zauzece i samim time ti ne mozes tvoj komp da koristis kako treba. Ili je to ovaj moderan koji prati kada nista ne radis na racunaru pa se tada ukljucuje da kopa.
 
Kako si zaključio da cpy ima miner?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nema miner 99%. Primetio bih da CPU/GPU rade nesto u pozadini

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
 
Nema meni sljaka sve normalno, proveravao ovih dana od kad sam ovde procitao i sve OK. Sto ne znaci da neke verziije nemaju miner. Moja koliko kontam nema.
 
Aktivan je onda kad je igra pokrenuta. Neki put se pređe pa ostavi u pozadini proces iako si izašao iz igre. Tako sam ga i provalio. 25% koristi procesor u svakom trenutku.
Problem je dll fajl. On ima trigger i moram da nađem način kako da ga isključim.
 
Poslednja izmena:
Aktivan je onda kad je igra pokrenuta. Neki put se pređe pa ostavi u pozadini proces iako si izašao iz igre. Tako sam ga i provalio. 25% koristi procesor u svakom trenutku.
Problem je dll fajl. On ima trigger i moram da nađem način kako da ga isključim.
Doduse primetio sam da se komp lepo optereti a nekad i zasecka dok je igram pa je moguce da je ovo istina, istrazicu.

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
 
kad ga ubijes na alt f4 on neko vreme ostane u procesu ali na regularan quit je ok e sad dal ima miner nzm kako je on oznacen u processes?
 
kad ga ubijes na alt f4 on neko vreme ostane u procesu ali na regularan quit je ok e sad dal ima miner nzm kako je on oznacen u processes?

Pa vidis po zauzecu procesora, dok ti nista ne radi u kompu treba da ti je zauzece 1-2% a ako imas non stop jednu istu cifru znaci da nesto nije uredu.
 
Ljudi, koji patch preporucujete? Da li je i dalje PTE Patch dobar ili ima nesto bolje sto se tice transfera i imena igraca jer mi je to najbitnije?
 
Ja galaxy zadnje 3 god i to je to, izmenim sta zelim tipa terene, dodam reklame scoreboard i tetovaze i to mu dodje to. Ako bude neko korektno navijanje ubacim ako ne moze i bez toga. Meni vise nego dobar.
 
Aj neko baci na poruku link za neki dobar patch, uglavnom bitno je da su transferi odradjeni, dresovi premier lige, imena i tako te neke osnovne stvari.. Nekad je QPES bio tata, sad ne vidim da uopste i imaju neki patch za verziju pesa 2017...
 
Ja sam pisao vec - sa Smoke patch-om sam imao problem na kraju sezone u ML - crash-uje igra. Gledao sam na FB strani patch-a i gomila ljudi je imala isti problem, onda je on neki mali fix napravio, kao - aj probajte ovo. I - nista. Pa je bila fora bice u nekom sledecem release-u to sredjeno, valjda. Onda je neko spomenuo PTE i skinuo sam to. Teze se instalira, u smislu treba malo fokusa, al' nista dramaticno. Radi sjajno, evo 4ta ML sezona. Izasao je i update, al' nije mi ni previse bitan realno. Tako da - ja sam imao problem za Smoke-om, PTE radi odlicno.
 
Ja sam na Smoke vec 7-8 sezona ML-e i nemam problema. Nema pravila ocigledno. Jedino sto me nervira inace kod ML jako mali budzet za plate
 
Ja bi samo zbog ML i dao sansu PES-u.. Nista, videcu onda kad budem at home, skinucu neke, pa cu probati..
 
Skini PTE patch, mislim da je 4.1 poslednja verzija. Koristim ga vec duze vreme, sve radi kako treba. Imas i stadium pack za PTE patch, sve je na istom mestu.
 
Ja sam na Smoke vec 7-8 sezona ML-e i nemam problema. Nema pravila ocigledno. Jedino sto me nervira inace kod ML jako mali budzet za plate
Kako misliš mali budžet? Dobija se bas dosta novca sko osvojis sve sto moze da se osvoji.
Ja nemam problem sa tim iako igrači konstantno traže veće plate, ponekad ode i do 50m samo na produženje ugovora...
Drago mi je sto su napokon odvojili plate od novca za transfere...
 
Ja ne mogu da prebacim 20-23 miliona za plate a recimo jedan igrac ima 12mil platu. Za transfere imam preko 300mil i osvojio sam sve zivo.
 
Nazad
Vrh Dno