Šta je novo?

OnePlus 3

I meni se dopada,jedino me kamera brine i ovaj multitasking koji je ocajan za sada.
 
Čini mi se da su izbacili update i da je multitasking ok. OIS je malo treskav na kameri. Valjda i to mogu da reše softverski.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Sumnjam.Nego kakvi su sto se tice zvanicne podrske?kako je to islo na prethodnim modelima?
 
Ja bas mislim da ce to softverski odraditi jer isti Sony-jev cip 298 je u OP3 kao i u Mi5 a to se tamo ne desava, jedino logicno objasnjenje je da je do softvera ne hardvera.
Inace kamera je vrh u to niko ne treba da sumnja.
 
Oneplus 3 VS Xiaomi Mi5 VS ZUK Z2 VS Meizu Pro 6 VS Huawei P9
 
1edf4fd17da08a1de0506cc6ec6fefff.jpg
ad994659c32ace685c61f39b0f432003.jpg
d84fcf770b4d19aa795a18da4b34ddbf.jpg


Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
 
Da li moze neko od vas koji ste kupili telefon preko njihovog sajta da mi kaze jel to greska ili neka promocija na istom?
Elem, kad napravim porudzbinu i dodjem do sipping dela narucivanja ima dve mogucnosti prva standard FREE gde mi pise da bi telefon bio isporucen bez troskova do 16.07 i drugi Priority brza posta gde se placa prevoz a za njega pise da bio mi dosao 26.07.
Pa sad mene interesuje jel to greska na sajtu ili neka promocija?
Mislim ko je lud da placa i da mu kasnije stigne posiljka?
Ajd vi koji ste narucili ali ako moze sto pre odgovor narucio bih preko druga koji dolazi 24.07 u Srbiju.
Hvala
 
Da li moze neko od vas koji ste kupili telefon preko njihovog sajta da mi kaze jel to greska ili neka promocija na istom?
Elem, kad napravim porudzbinu i dodjem do sipping dela narucivanja ima dve mogucnosti prva standard FREE gde mi pise da bi telefon bio isporucen bez troskova do 16.07 i drugi Priority brza posta gde se placa prevoz a za njega pise da bio mi dosao 26.07.
Pa sad mene interesuje jel to greska na sajtu ili neka promocija?
Mislim ko je lud da placa i da mu kasnije stigne posiljka?
Ajd vi koji ste narucili ali ako moze sto pre odgovor narucio bih preko druga koji dolazi 24.07 u Srbiju.
Hvala

narucuj free, meni je za 5 dana stigao ;)
 
Ako je tako, hvala. Voleo bih jos neko iskustvo da cujem a i da li neko ima objasnjenje za to sto je za free brza isporuka.
A kazi mi koja drzava je u pitanju tj. u koju si porucio.
Pet dana od dana placanja ili kad su poslali iz skladista i koliko im je trebalo da posalju iz skladista ka destinaciji.
Jednom recju od dana uplate do dolaska na kucnu adresu koliko je proslo?
Zez mi je jer covek je kupio karte za avion za 24.07 i ako ovi ne donesu do 23.07 mogu da se slikam sa telefonom.
Da mi kad se vrati posalje ici ce na carinu znaci opet cekanje 15+ dana i plus carina i pdv koje zelim da izbegnem.
Zato te detaljno pitam.
Hvala.
 
Naruči na adresu prijatelja/nekog iz familije ko će biti tu.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Pa samo je on tamo a dolazi sad.
Mogu da narucim na drugu osobu(kuma) u Danskoj ali ona ce dolaziti tek sledece godine, jer je bila skoro. Pa sta da narucim kod nje u Dansku i cekam godinu dana da mi donese tel??
Zanimljiv predlog, hvala, misljenja sam da nebi ni ti cekao toliko kad bi kupio fon zar ne, pa ti predlog malo...?
Pozdrav
 
Dok ti ovde pises i predomisljas se,vreme ti ide. Oneplus free shiping nije isto sto i aliexpres free shiping. Meni je oneplus 2 dosao u uk za 7 dana,poslan sa skladista u poljskoj. Imas punih 10 radnih dana do 23.7. sto je sasvim dovoljno da stigne paket.
 
Pa premisljam se naravno da ne bih ostao bez telefona, nista nenormalno rekao bih.
Pa ne znam zato i pitam znam sta je Aliexpress free shiping ali ne znam sta je OP free(mene su naucili da ne postoje glupa pitanja, vec samo glupi odgovori, zato i pitam nisam imao iskustva sa OP uopste ni sa telefonima ni sa podrskom nit prodajom).
Nadam se da ce proci kartica iz Srbije jer ukoliko nece nema veze platice on pa bih mu ja dao kintu kad dodje.
Hvala u svakom slucaju.
 
Bolje naručuj što pre :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa premisljam se naravno da ne bih ostao bez telefona, nista nenormalno rekao bih.
Pa ne znam zato i pitam znam sta je Aliexpress free shiping ali ne znam sta je OP free(mene su naucili da ne postoje glupa pitanja, vec samo glupi odgovori, zato i pitam nisam imao iskustva sa OP uopste ni sa telefonima ni sa podrskom nit prodajom).
Nadam se da ce proci kartica iz Srbije jer ukoliko nece nema veze platice on pa bih mu ja dao kintu kad dodje.
Hvala u svakom slucaju.

Imas moja iskustva sa placanjem sa nasim karticama pre neki post unazad,pogledaj....
Sto se tice porucivanja, Porucio i platio (ako bas zelis tacno) noc izmedju 03-04.07. na adresu u de, oni poslali dva dana posle,paket stigao u petak 08.07. oko 14h
Sve sa onom njihovom opcijom free shiping
AKo te jos nesto zanima,pitaj :D
 
Poslusao sam vas(rastafarian,Nikola1994,senzapieta) i porucio, sad samo da se nadam da ce biti kako ste rekli da ima vremena i da ce doci na vreme do 23.07, mada i to nije dobro jer je subota i ne isporucuju se paketi, a on krece u 15h avionom za Srbiju(24.07) pa bi to znacilo da ce postar da poljubi vrata u Ponedeljak, a oni ce ga vratiti u postu pa posto nece biti 3 nedelje tamo, paket bi trebao da se vrati posiljaocu, a kako sam platio karticom valjda ce mi pare vratiti.
Doduse, nisam hteo karticom uvek kupujem preko PP ali nesto nije htelo a inace hteo sam da platim shipping ali je non stop odbijalo imao sam dovoljno para na kartici ali nije htelo, onda sam bezveze misleci da nece proci i da je neki problem, iz zezanja sam platio karticom free shipping i odmah je proslo, e tu sam se smorio(koji paradox) iako sam porucio(i trebao da budem srecan zbog toga) nije bilo kako sam zeleo da bude preko PP i priority shipping(161sek) a ispalo totalno suprotno.
Inace, pise mi pod shipping "PriorityESU" iako nisam platio, a cime ga salju putaj boga.
Nego jedno pitanje kojom postom ili kurirskom sluzbom su vam poslali kad ste birali free i sta vam je pisalo pod shipping?
Inace, sad trenutno stoji processing i ocekivano vreme da se posalje je 18.07, kako je vama bilo?
 
I meni je pisalo Priority iako je obična pošiljka bila. Stigla je preko DHL, poručio sam 3.7, paket je poslan 6.7 a stigao mi je 12.7. Isporucen u hr. Processing će ti stajati dok ne otpreme pošiljku.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Juce u 13h sam narucio, a sad su pomerili dan kada bi trebali da posalju sa 18 na 20 a vreme dostave sa 23 na 25 tako bye, bye One plus 3....
Njesra tesko, smorio sam se kao krastavac u tegli.
 
Da su 11og naručio stiglo bi do 20og

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ma da 3 dana znace, kako da ne.
Nego sam hteo da platim da stigne, ali nije dalo iz nekog razloga i onda iz zezanja posto vidim nece nikako da prodje uplata odradim free i prodje.
Pa rastafarian rece da mu stiglo za 4 dana, ako je tako ja imam 10 dana, nista mi nije jasno.
 
I meni je pisalo Priority iako je obična pošiljka bila. Stigla je preko DHL, poručio sam 3.7, paket je poslan 6.7 a stigao mi je 12.7. Isporucen u hr. Processing će ti stajati dok ne otpreme pošiljku.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Nadam se da im manje vremena treba iz Poljske do Svedske, nego sto im treba kao tebi do HR.
Mada ako danas posalju i nek vreme isporuke bude kao tvoje stici ce mi na vreme.
Sad samo zavisi kad ce poslati, ako bude 2 dana kako obecavaju trebalo bi da stigne, ako bude vise onda nista.
 
Ne mogu da editujem poruku ali sad sam pogledao i poslali su mozda ce i stici na vreme.
Izvinjavam se sto malo offujem necu vise, sledeci put se javljam kad stigne sa fotkama i svim ostalim.
 
Ako su ti poslali onda ce stici,problem bi bio da si morao cekati 2-3 dana da ga posalju. Pitaj ih da ti posalju tracking number pa ces sam moci pratiti.
 
Ma bre znam uzeo sam dolazi DHL expressom u jednom gradu je u Poljskoj i stize najkasnije do 20.07 mada ja verujem da ce u ponedeljak stici, ja ga 24.7 dobijam u ruke.....
Za manje od 24h tacnije za 22h su poslali u dhl i ovi primili sto se vidi na trackingu.
Nestrpljenje, radost, uzivanje, laganica do nedelje....
Uskoro se cujemo preko OP3.
Pozdrav svima i hvala.
 
Nazad
Vrh Dno