Šta je novo?

OnePlus 3

Mene zanima koliko je to pouzdano i da li je neko imao iskustva sa takvim reklamacijama. Najlakše je kupiti telefon i proći povoljno ali šta ako se pokvari i mi koji bi ga nabavili iz inostranstva posle imamo problem zbog toga. Onda bih radije platio više i bio miran.
 
E to me zanima! Zahvaljujem Zile. :)
 
Još samo da uđemo u EU do 2035 pa da možemo da naručujemo... [emoji23]
 
ako uspem da porucim odavde na adresu u de , ja uzimam
 
ako uspem da porucim odavde na adresu u de , ja uzimam

Jos jedno samo pitanje i necu vise :D
Kada pise Ships within 5 business days ,to znaci da se tek salje? Koje je iskustvo,koliko vremena prodje dok ne stigne?
 
Stigne u DE u roku od 4-5 dana. Npr. poručiš u petak a dobiješ u sredu, eventualno četvrtak.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Stigne u DE u roku od 4-5 dana. Npr. poručiš u petak a dobiješ u sredu, eventualno četvrtak.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока

e to, porucim danas i stigne do petka. To mi treba posto sam za viken tamo
tnx
 
Ne moze nasim karticama a da mi stigne u DE na adresu... f..ck :mad:
 
Kako ne može, ja platio našom karticom, a stiže u hr.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kako ne može, ja platio našom karticom, a stiže u hr.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Kojom? Probao dve master... Amex ne može... Shipping ime nije tvoje, right?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Telenor master. Shipping ime nije moje. Proslo iz prve.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Cudno..probao sa dve master telenor(kreditna i debitna) i sa intesinom....nema veze,platio paypalom :)
Sad jos da sacekam da dodje
 
Well, most of those issues get addressed in a huge update that is already starting to roll out for the OnePlus 3. Here are the changes it brings, we've highlighted the two we find most important:

Enabled sRGB mode in developer options
Improved RAM management

Improved GPS performance
Enhanced audio playback quality
Updated custom icon packs
Fixed some issues with notifications
Improved camera quality/functionality
Fixed some issues in Gallery
Latest Google security patches
Fixed bugs in Clock/Music apps

We have note yet received this latest update on our OnePlus 3, but folks from AndroidWorld Italy claim they have and the update weighs in at 396MB.
 
Čitao sam danas na pocketNow, baš me zanima baterija sada kako će to da iznese sve. Mada pored ovog punjenja smešno je kukati

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Ne primećujem nikakve pixele iz blizine...
Platio sam ga 399€, sa OnePlus sajta, naručio u Sloveniju kod rodbine koja ga je donela meni :)
Pa pazi, ako budem išao u Slo - možemo se dogovoriti, samo ne znam još kada :)
Jel ima carine za EU ako bih narucio u HR ili SWE sa OP sajta?

Sent from my...
 
Nema. Samo dostava - za prošle modele je bilo od 20-25eur,ne znam koliko je sad?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja sam gledao za HR ima free varijanta i placena mislim 16€ ali je ocekivani dolazak istog datuma pa je onda glupo davati kintu ako ne stize brze, zar ne?
A koliko si siguran da nema naplate VAT-a i carine u HR i SWE sa njihovog sajta OnePlus za ovaj OP3 model?
Hvala.
 
Nema naplate jer je EU->EU, skladište im je u Londonu.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Ne samo oni nego i svi kinezi koji prodaju preko alixpresa u EU. Izgleda da je varijanta preko britanije u ostale zemlje EU bila ubedljivo najjeftinija.

LG
 
Poslednja izmena:
Ne moraju tako brzo, imaju minimum dve godine da izadju iz EU s tim da ce EU da odugovlaci jer imaju na to pravo, ali to su druge teme i narednih dve godine ne moraju Kinezi da brinu a moja predpostavka je da ce odraditi sa Nemcima neki slicni dil.
 
Oneplus ima skladiste i u poljskoj,mislim da je cak vece od uk. Meni su npr. oneplus 2 slali iz poljske u uk.
 
Ne moraju tako brzo, imaju minimum dve godine da izadju iz EU s tim da ce EU da odugovlaci jer imaju na to pravo, ali to su druge teme i narednih dve godine ne moraju Kinezi da brinu a moja predpostavka je da ce odraditi sa Nemcima neki slicni dil.

velika britanija ce da odugovlaci, eu je slozna da se sto pre izbaci velika britanija
 
velika britanija ce da odugovlaci, eu je slozna da se sto pre izbaci velika britanija
Nije to bas tako, no nije tema pa necu da pisem zasto i kako, drzimo se OP3.
VB je i izglasala da izadje iz EU sto implicira da zele sto pre da ih se rese, a EU je ta koja zeli sve zemlje da drzi na okupu sto je i logicno.
Pusti te izjave za javnost sto EU saopdtava, naravno kad te neko napusti ti ces javno i reci ma ko ga/je sisa i nije mi potreban/a, dok u dusi realno ne bude bas uvek tako ali to sto kazes je "saopstenje" za javnost, ali opet kazem da se drzimo teme da ne idemo dalje.
 
Da li neko u ovoj temi zapravo ima op3? Utisci? Poredjenje sa predhodnim telefonom koji je posedovao?
 
Nije to bas tako, no nije tema pa necu da pisem zasto i kako, drzimo se OP3.
VB je i izglasala da izadje iz EU sto implicira da zele sto pre da ih se rese, a EU je ta koja zeli sve zemlje da drzi na okupu sto je i logicno.
Pusti te izjave za javnost sto EU saopdtava, naravno kad te neko napusti ti ces javno i reci ma ko ga/je sisa i nije mi potreban/a, dok u dusi realno ne bude bas uvek tako ali to sto kazes je "saopstenje" za javnost, ali opet kazem da se drzimo teme da ne idemo dalje.

Pa logicno je da eu ne zeli da joj druga po snazi clanica ode ali ja ne pricam o tome. Pricam o sadasnjoj situaciji gde ako vec nece da postuju pravila moraju da napuste sto pre.
 
Kao sto rekoh nije tema i ovde cu stati da bi postovali pravila foruma svakako bih ti imao sta reci na tvoju konstataciju, ali...
 
Nazad
Vrh Dno