Šta je novo?

OnePlus 3

Sto je najvaznije, nije placen da kenja kako je 'najbolji telefon na svetu'. Njegovi Real review su najjaci.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Stigao OP3.
Koga nešto zanima - neka pita :)

Moji utisci su, ovako na prvu loptu:

Kvalitet izrade - u rangu najskupljeg Samsunga i iPhone-a. Sve u milimetar uklopljeno, deluje jednostavno rečeno skupo i kvalitetno. Prilično tanak - ali lepo leži u ruci!
Dizajn - pomalo generički, meni se dopada, ali ta kamera pozadi što viri - stvarno je moglo bez toga...
Utisak u radu - jezivo brz (moj stari OPO pored njega je spor)
Baterija - posle par ciklusa ću videti
Punjenje - ko zmaj (30min 60% baterije min) - nisu lagali Kinezi. Punjač se solidno greje, a i telefon nije baš hladan - kao svaki drugi telefon kada se puni
Ekran - Iskreno, nisam oduševljen AMOLED-om, ali pošto nisam ranije koristio ni jedan jedini telefon sa tim ekranom, verovatno mi treba malo navikavanja na boje.
Kamera - deluje dosta dobro, slike oštre i dobrih boja, barem kada ima dovoljno svetla. Fokus skoro instant, vrlo brzo snima, burst radi super. Videću šta je sa mračnijim situacijama.
 
Flossy pravi geto crnja ,onako primitivac koji dodje do love :)
Preporucujem da gledate klipove gde prica kako je krenuo sa youtubom ,klipove sa alkoholom i patikama , zabava zagarantovana :)

Agent da li primecujes pixele kada iz blizine citas neki text ? I koliko si ga platio daj dovuci meni jedan ? :)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Flossy pravi geto crnja ,onako primitivac koji dodje do love :)
Preporucujem da gledate klipove gde prica kako je krenuo sa youtubom ,klipove sa alkoholom i patikama , zabava zagarantovana :)

Agent da li primecujes pixele kada iz blizine citas neki text ? I koliko si ga platio daj dovuci meni jedan ? :)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Ne primećujem nikakve pixele iz blizine...
Platio sam ga 399€, sa OnePlus sajta, naručio u Sloveniju kod rodbine koja ga je donela meni :)
Pa pazi, ako budem išao u Slo - možemo se dogovoriti, samo ne znam još kada :)
 
Ko ziv ko mrtav do tada :)

Ocekujem detaljan review za par dana ;)
 
Poslednja izmena:
Ne primećujem nikakve pixele iz blizine...
Platio sam ga 399€, sa OnePlus sajta, naručio u Sloveniju kod rodbine koja ga je donela meni :)
Pa pazi, ako budem išao u Slo - možemo se dogovoriti, samo ne znam još kada :)
Da li ide neka maska kao poklon ili se sve kupuje...sada razmisljam i ja da narucim jedan da zamenim ovaj moj LG g4
 
Uf i mene to zanima, jel daju neki poklon [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Mislim da sam Flosija čuo da je dobio onaj sandstone case i da je kupio još carbon.... Zato pitam da li se dobija?
Još jedno pitanje u vezi kupovine, koliko sam skapirao samo moze online da se kupi I to na neku adresu in EU.... Ja mogu da stavim adresu u De a platim iz srbije?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
mislim da se kejs delio samo tada kada je bila mogucnost da se mob kupi u radnji..
 
Ne dobija se nikakav case na poklon: samo plastični cover za ekran, punjač i kabl.
Ja nisam uspeo do sada da izvedem da naručim sa Srb PayPalom na neku EU adresu - ali čujem da je kao moguće - u mom slučaju nije bilo...
 
I jel ima zute mrlje ekran kao na phoneareni sto kazu?
 
Zašto OnePlus 3 a ne nexus 6p? :)
God dana noviji telefon, jaci hardver, ista dev podrska, oko 100e jeftiniji. Najbolje je cekati novi nexus, al' ko ne moze da doceka, nece promasiti sa 1+3.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Nije ista podrška, bolji ekran na 6p, kamera, zvučnici, op3 ima više ram-a i bolji soc. Kod nas je skuplji od 6p. Da sada uzimam telefon išao bih pre na htc 10. Op3 je 500e a htc 10 oko 550e. Verujem @lates, ali na ovoj reklami piše 1600x30rsd=48000 din/123= 390e.
 
Poslednja izmena:
Pa Nexus je uvek nexus, ali osim zvučnika i displeja ne vidim da je ostalo bolje od OP3. Da ne pominjem kućište koje je ekstra krhko

Sent from my One using Tapatalk
 
U UK store dodje 309£ ili ti 370€ sa 2god garancije. Za tu lovu nema bolje trenutno.
 
Za tu lovu teško da može bolje. Super je to telefon samo ne u Srbiji. Barem za nas koji nemaju rođake preko.
 
Ja gledam cenu u dirhamima pa pretvaram u evre direktno, tako uvek kupujem sa souq-a. Drugo ne znam da li si provalio ali si imao dodatnih 100 dirhama popust uz code. No potpuno nebitno jer ga ionako više nema za sada, mada kod njih će biti i još manje cene, barem po mom iskustvu od ranije kad sam kupovao.
 
Garancija vredi svuda ako se kupi sa njihove stranice jer i ovako i onako na garanciju se salje u kinu. Oneplus nema svoje servise u eu.

edit: Sad sam probao i ne mogu izabrat shiping adresu da bude srbija,samo uk. Znaci ko zeli kupit u uk store mora narucit na uk adresu,nazalost.
 
Poslednja izmena:
Razumem da vredi garancija ali koliko košta slanje u Kinu? Koliko se čeka po njihovim pravilima? Kako oni vraćaju u Srbiju ako "ne podržavaju" našu zemlju? Je li imao neko iskustva sa tim?
 
@danilov ti ako se toliko plasis iskesiraj i kupi ovde u bilo kojoj prodavnici koja prodaje telefone lepo dobijes racun i garanciju 2 godine ali zato preplatis telefon. ili odi telenor,mts vip i uradi isto uzmes telefon bez ugovorne obaveze. jer da se razumemo ako kupujes novo i vec mislis o tome kako ce da rikne nemoj ni kupovati ili plati pa klati..
 
Nazad
Vrh Dno