Šta je novo?

OnePlus 3



Dosta kukanja ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Po ovim cenama nema sta da trazi pored S7.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko sam iz svih do sada prezentacija shvatio Oxygen os su ispeglali baš fino. Živo me zanima da li je to tako :D
 
Po ovim cenama nema sta da trazi pored S7.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za 400e je bolja kupovina od s7, mozda jer meni pomisao na samsung stvara pocetni stadijum ebole..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Samo što kod nas nije 400e...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
pa vi niste u eu ? uskoro neće moći ni u Britaniji :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li su ga ispeglali da se 6gb rama koristi na valjan način?
 
Mislim da, poslednji OTA update koristi 5GB na valjan način. @Imotep95 je okačio.
 
Pa dobro ne morate biti prvi koji ce da ga kupe, uostalom ti fonovi se isplate samo ako imate gde ga narucite, u svakom drugom slucaju morate placati nekome "proviziju".
 
red-oneplus-3.jpg


:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Kinezi navodno najavili i crvenu verziju.. da li će se pojaviti kada i zlatna to je veliko pitanje :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Leđa podsećaju na HTC :)
 
Da ali kada mu pogledas više klipova mnogo se ponavlja,iste priče priča u svakom testu sat vremena.
Umro sam kad sam skoro video upoređuje neka dva fona,tipa 6 inča i 5.5 inča,tako nesto i kad kaže da mu je bolji ovaj veći jer vidi komentar više na instagramu bez da skroluje [emoji28]
Lud je crnja,ima harizmu.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Hahahha pa da, nije baš profesionalan kao npr pocketnow kanal, al' je zanimljiviji i ima neke realne komentare, nije toliko spec junkie [emoji23] [emoji23] [emoji23] ali sa DINAN M5 me je kupio [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Kada je radio review mate8 pa nasao huawei VIP karticu i kaze ne zna za sta je ali voli kada je vip
 
Nazad
Vrh Dno