Šta je novo?

OnePlus 3

razmisljam da uzmem sutra ovaj fon?!
ili da sacekam LG G6 posto vec godinama imam LG.... s kojim operativnim sistemom dolazi i koji je trenutno najnoviji... vidim da se priča o 7.1.1...
ima li manual mod u camera aplikaciji..??
nasao sam 500e mozda je malo previse, mada G6 ce biti jos vise....
kakva je baterija s obzirom da je 1920x1080 ekran.
Meni je, kao poređenje, baterija na SGS 6 E+ jedva gurala ceo dan. Na Op3t mi bez problema gura dan i po, a skoro svako drugo punjenje mi izgura i puna dva dana.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
uhhh....taj sto sam video za 500e je bas taj A3003, a ima u NS neki lik, prodaj e A3010 (TD LTE).... 470e
A3003 uzimaj, pogresio kolega, a3010 je kineska verzija na kojoj ne radi 4G kod nas.
4c99d4c91aa2546a65c90651c14aad80.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Ja baš gledam o čemu vi to... :)

A3003 verzija uzeta sa OP sajta i isporučena u Nemačku, pa nije sigurno to kineska verzija

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Danas stize zvanicno 7.1.1 sa sve kernel source-om.
Domaci zadatak Samsungu, Huaweiu, LG-u i ostalima.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Za sta? Marketing nacin da se prodaju novi telefoni bez razloga?:) Nikada nisam shvatio cemu ljudi furaju noviji OS - kao da >0.01% njih ikada ista od toga iskorsiti ili zna sta je u njemu :)
 
Uvek cu uzeti telefon sa redovnim softverskim azuriranjima i 'near stock' iskustvu, nego neki polu-softver sa nekim skenerima ili ti vodootporan do 1m i 30 min u vodi...

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Upravo instalirah 7.1.1 videcemo kako ce se ponasati, za sad je OK.

Sent from my ONEPLUS+A3003 using Tapatalk
 
OxygenOS 4.1.0
==============
Upgraded Android 7.1.1
Updated Google security patch to 1st March 2017
Added expanded screenshots
Improved picture taking of moving objects with blur reduction
Improved video stability when recording
Improved WiFi connectivity
Improved Bluetooth connectivity
General bug fixes
 
Instalirao si ga ili samo kacis sta novo donosi?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Ja sam instalirao, dirty flash, samo obrisao keš posle. Nisam imao vremena.
Nemam primedbi, za sad
 
Kada otprilike Oneplus spušta cene za svoje prošlogodišnje uređaje, jel se seća neko kako je bilo za keca i dvojku? Pitanje je dal će ove godine uopšte spuštati...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa vise i ne mozes kupiti OP3, samo OP3T u dosta njihovihh shopova. Prosto nece prodavati 3 vise ;)
 
A uskoro kad izadje OP4 nece biti ni 3T, jedino po oglasima ako se navata.

Sent from OnePlus 3T
 
Broj 4 je valjda baksuzan. :D ima neko lose znacenje u njihovim kulturama.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
E to nisam znao, a razlog?

Sent from OnePlus 3T

U vecini azijskih jezika broj 4 ima neko loše/baksuzno značenje (npr na japanskom rec 4 zvuči isto kao reč smrt, zbog čega i u zgradama izbegavaju da imaju 4. sprat)

Ontopic - šta li sad imaju da ponude kada je 3T bogotac telefon. Samo se nadam da neće krenuti sa nekim gimmicks kao Samsung i ostali :<


Sent from neki tamo iPhone
 
Pa imace sve sto i 2017. modeli, S835, samo sto ce verovatno da roknu 8 giga rama :D
Mada moguce da ce sad ici na bolju kameru i ekran, s obzirom da na 3T samo to nije bilo na nivou ostalih flagship telefona.
 
Poslednja izmena:
Kako nije bilo na nivou, ima jako dobru kameru opt3. Možda ne kao pixel i s7. Ne zaostaje mnogo za njima, a košta manje od njih(gde može direktno da se naruči)...
 
Joca zamenio 6p sa OP3? Šta si uzeo?
 
Trenutno Kineza, Xiaomi redmi note 4x... Do leta verovatno pa ću onda videti... [emoji4]
 
Kako nije bilo na nivou, ima jako dobru kameru opt3. Možda ne kao pixel i s7. Ne zaostaje mnogo za njima, a košta manje od njih(gde može direktno da se naruči)...
Ne bas, pravio sam poredjenje sa 5x i Nexus je dosta bolji. Kacio sam fotke u temi

Sent from my Nexus 5X
 
Pa kao što rekoh, nema jednako dobru kameru ali ne zaostaje puno za njima... Kada se uzme šta sve pruža opt3 i koliko košta(ne kod nas), najviše se dobija za uloženi novac...
 
ima neko problem sa 7.1.1
poceo je bas da trosi bateriju vise....i primetim u džepu da krene da se greje sam od sebe (android system i play servisi nesto)
 
Nazad
Vrh Dno