Šta je novo?

OnePlus 3

a zašto ne bi primenjivao ? oppo ga plaća da fejkuje a google ,Htc i xiaomi ne ?

video si i sam koliko je novi iphone čvršći od starog,koristi bolji Alu..

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Nije problem savijanje, niko nece da savija telefon koji vam k [emoji23] . Baterija je trenutno problem i dash koji ne radi na custom romovima...

Sent from my m8 using Tapatalk
 
Ma verovatno je tačno ali kažem da mu ne treba verovati slepo. [emoji4]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
slažem se ,totalno nebitna priča .. ali Ipak u neku ruku zanimljiva jer mob košta 400$ :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Nije problem savijanje, niko nece da savija telefon koji vam k [emoji23] . Baterija je trenutno problem i dash koji ne radi na custom romovima...

Sent from my m8 using Tapatalk
Kad stiže OnePlus 3? :D
 
Krajem jula izbacuju source kod za DASH charge :)
 
Da li ima neka app sa stora da mi zameni naglasak na sina dragana, jer mi od ovoga glava njacka ko blic sa foto aparata.
Nisam uspeo da izdržim kraj testa.
 
Poslednja izmena:
https://youtu.be/bQFy7qzkNro

Ozbiljan review kamere, sve je rečeno. U cenovnom rangu je vrhunska, ali nije na nivou S7. Za moje potrebe je odlična, a verujem i za većinu. Bacite oko [emoji6] [emoji6] [emoji6]

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
58e186e0fd5da6e7b1091d1ad3a64701.jpg


Kaže Phonearena dual stand-by

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
pojavio se jedan na oglasima na ms .. sviđa mi se što mu početna cena kod dilera nije prenaduvana :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
pojavio se jedan na oglasima na ms .. sviđa mi se što mu početna cena kod dilera nije prenaduvana :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=67455833&postcount=20
Here is a screenshot where you can see only 1Gb unused out of 6Gb. 5Gb used for system, apps and cache. There are a lot of apps opened/cached (nothing crazy). Only 1 game in memory (candycrush).
The other screenshot shows battery life under this load. I must say, I'm quite surprised.
I think many people complain because they were hoping that less memory would've made phone cheaper, but I doubt that there would be much difference in price. I like 6Gb for the future proof as mentioned earlier. It can be used right now with build.prop fix or upcoming OTA. I hope that Google builds system that can even better utilize it in the future.
B) Trazim sad oglas, ispeglali su lepo posledji OTA update.
 
Poslednja izmena:
Za 399$ ovo je zaista sjajno. :)
 
Šta je MS? [emoji5] [emoji5]

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
MobilniSvet, mali oglasi. Pogledaj, video sam dva OnePlus 3 oglasa. Jedan 50€ jeftiniji od drugog :)
 
Poslednja izmena:
To je neka fora sigurno [emoji2] [emoji2]

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Cek, ja danas naleteo na jedan od 450 evra? Jel to to?
 
Kakav li je ekran sa 400 dpi. Deluje na papiru nedovoljno.
 
Bolje mi je iskreno da uzmem s7 nego ovo cudo, bar je to neki moj utisak, sta vi mislite?
 
Da li je iko licno probao ovaj telefon pa da prene utiske. (izvinjavam se ako je neko vec pricao o ovome)

kako mozes da gledas, a narocito slusas review ovakvih likova? [emoji4]

Bas sam istu stvar pomislio, hahahahahahaha.
 
Poslednja izmena:
Da li je iko licno probao ovaj telefon pa da prene utiske. (izvinjavam se ako je neko vec pricao o ovome)



Bas sam istu stvar pomislio, hahahahahahaha.
Drug iz UK preneo utiske, nema boljeg telefona za te pare. Izrada je vrh, kamera je okej, baterija 4-5sati sot, zvuk je okej, probao je sve romove na xda, stock su ispeglali izgleda sa najnovijim update-om. Koristio sam samo HTC telefone, ali ovo mi opasno zapalo za oko...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
uzimaj šta čekaš :) mada realno mob ne vredi više od 400e.. valjda će za 2,3m cena pasti na toliko

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno