Šta je novo?

OnePlus 3

Ako im je oneplus konkurencija onda mogu da zatvore radnju .. :)

Radi se o tome da oneplus fura foru prodaje just in time ,znači minimalno troškova zaliha ako ih uopšte i ima.. ali za takvo poslovanje treba bolesna logistika i upravljanje a oni nisu za to dovoljno velika firma. Trebali su i ove god da ostave invajt sistem.

Inače ,oneplus 3 na alixpresu uskoro ide na 400$ pošto u Kini košta oko 365$.

Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je greška ili ne ali navodno oneplus 3 mini.. ljudi su se bunili da nema pravih mini telefona pa eto im sada.

s_45d59cb56ba34269aa0a073786699623.png


Sent from my Redmi Note 3
 
Odlican potez, ako je istina a jeste 90%.

NShappy bi trebao da merka taj fon.

Sent from my D6503
 
Uuu ovo bi mogao da bude pravi hit. Ja ne bi prelazio na manji ekran sada, ali znam brda ljudi koji bi, a ovaj spec je pun pogodak. Još da vidimo dal je istina
 
+1
Odlican uredjaj, pocistio bi ove "manje" lagano.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedino je baterija upitna jer s820 nije baš preterano štedljiv

Edit:
Očekivano, još niko nije spreman da izbaci takav mali telefon.
Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
Moraju negde da ga osakate. Nego, sad gledam ove specs. Kakva je ovo zajebancija da nema touch focus?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bio sam juce do ortaka da vidim ovo cudo, koje mu je stiglo, i sta reci ... ja sam odusevljen sa ovim telefonom.
Cirka sam ga 2 sata neprekidno cackao, ja ne znam ... i dalje sam pod utiskom. Ajde sto mi nije secno ni jednom, nego kako fino i glatko ide, multitasking, saltanje iz aplikacije u aplikaciju, dok sam ga prcko mislio sam da je IOS, a onaj otisak prsta ... Jel ovo realno ? Ovo je najbrzi fingerprint trenutno! Koristio sam i s7 edge i Iphone 6s koji vaze za najbrze, ali ovo je fantazija. Ajde sto nema potrebe da se prvo pritisne HB, vec samo dodir i u 2 desitinke je otkljucan. Kamera i ekran su jako dobri, definitivno ne tako dobri kao s7 edge, ali odlicni, cini mi se da je ekran odmah iza s7 i s7 edge po kvalitetu, a proslo je bas dosta telefona kroz moje ruke. Baterija hm... po meni jedina mana... dosta se brzo przi, ali sreca u nesreci jako se brzo napuni, za 30min od 10% do 70%. Ja ne znam, ovih poslednjih par dana sam u fazi kupovine telefona, bila mi je namera da uzmem s7 edge, pa onda ajd' cekaj predstavljanje Note 7 i onda totalno razocaranje i sad naleteh na ovo cudo, iskren da budem nikad HTC nisam nesto gotivio, cak sta vise stalno sam imao neke predrasude prema istom iz ne znam ni ja kojeg razloga.
Jedini problem koji sam upravo shvatio je da je razlika u ceni izmedju OnePlus 3 i S7 Edge samo 70 evra. Hm ? Mislim da za dosta bolju bateriju i onakav ekran nije puno dodati 70 evra ? Ali sa druge strane, onaj fingerprint i multitsking ...
Da li je moguce da se zadesilo da je ortaku upao zaista jako dobar primerak OnePlus 3 ili je generalno sa svima tako, ja bih rekao... u stvari ne bih rekao gotovo sam siguran da je brzi od s7 edge u multitaskingu i u manje vise brzini otvaranje svih aplikacija.
Ne znam ja sam i dalje pod utiskom .. E da, a ona karbonska maskica koju je dobio sa OnePlus 3 ja takodje jako lepa!
Nemam pojma na ivici sam da pozovem i narucim ovaj telefon od ovih likova sa KP sto valjaju iz Madjarske ...
 
Bolje ga naruči sa alixpresa ako imaš rodbine u cg :)
Izađe te 420$.
In Stock! Oneplus 3 6GB RAM 64GB ROM Snapdragon 820 MSM8996 Quad Core 5.5" HD Android 6.0 4G LTE Fingerprin GPS Mobile Phonet
http://s.aliexpress.com/yqmErquY


Samo ne znam da li na tim kineskim može da se otključa lte800

Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
Ako imaš nekog bilo gde u EU možeš naručiti i tamo. Kosta 399€.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
U CG ? Koja je fora sa Srbijom i kako ide stvar sa carinjenjem ? OVi carinski pacovi kad' vide da nesto kosta $400 mislis da ce preskociti samo zato sto je paket mali ?
Jel moze na primer u Madjarsku da se ode i kupi po toj ceni ? Npr kao i ovi sa KP sto rade?
Ja mislim da bi nasao 10 ljudi u toku danasnjeg dana koji bi ga kupili :D
 
U CG ? Koja je fora sa Srbijom i kako ide stvar sa carinjenjem ? OVi carinski pacovi kad' vide da nesto kosta $400 mislis da ce preskociti samo zato sto je paket mali ?
Jel moze na primer u Madjarsku da se ode i kupi po toj ceni ? Npr kao i ovi sa KP sto rade?
Ja mislim da bi nasao 10 ljudi u toku danasnjeg dana koji bi ga kupili :D

obrati pažnju na modem i band-ove, ako uzimaš odakle kod sem sa oneplus.net.
 
U CG ? Koja je fora sa Srbijom i kako ide stvar sa carinjenjem ? OVi carinski pacovi kad' vide da nesto kosta $400 mislis da ce preskociti samo zato sto je paket mali ?
Jel moze na primer u Madjarsku da se ode i kupi po toj ceni ? Npr kao i ovi sa KP sto rade?
Ja mislim da bi nasao 10 ljudi u toku danasnjeg dana koji bi ga kupili :D

Ne moze on da se kupi u prodavnici u Mađarskoj. Možeš ga kupiti isključivo online.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Ne moze on da se kupi u prodavnici u Mađarskoj. Možeš ga kupiti isključivo online.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Kako si ti inace zadovoljan telefonom? :)
Da li ti je posle nekog odredjenog vremena nesto zasmetalo, jel ide i dalje sve glatko, fingerprint i dalje hvata na desetinku ?
 
Poslednji update je ispravio skoro sve što mi je smetalo. Notifikacije stižu odmah, u džepu se ne aktivira senzor za otisak prsta, jedino mi se i dalje ponekad ne ugasi ekran prilikom razgovora. Inače odgovorno tvrdim, nakon skoro mesec dana korišćenja, da je ovo najsmooth telefon koji postoji (u kući imam i s7 i 6s). Verovatno i najbrži u svakodnevnom korišćenju. Bez trzanja, bez usporavanja, bez potreba za resetovanjem, sve savršeno glatko i brzo. Jedino je kamera u noćnim uslovima mogla biti malo bolja....
 
Prelistaj XDA, vrlo verovatno kao i za OPO ima modovanih kamera sa kojima i noćne slike ispadaju skroz korektne...

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Poslednji update je ispravio skoro sve što mi je smetalo. Notifikacije stižu odmah, u džepu se ne aktivira senzor za otisak prsta, jedino mi se i dalje ponekad ne ugasi ekran prilikom razgovora. Inače odgovorno tvrdim, nakon skoro mesec dana korišćenja, da je ovo najsmooth telefon koji postoji (u kući imam i s7 i 6s). Verovatno i najbrži u svakodnevnom korišćenju. Bez trzanja, bez usporavanja, bez potreba za resetovanjem, sve savršeno glatko i brzo. Jedino je kamera u noćnim uslovima mogla biti malo bolja....

To je upravo ono sto sam i ja rekao da su moji utisci na prethodnoj stranici, telefon je fantastican, a jos pritom po meni lepsi od s7. Iskren da budem meni je najfascinatniji i dalje taj fingerprint :)
Nista, videcu sa nekim na KP pa cu ga kupiti, da se izbegnu kojekakve poteskoce sa kupovinom preko neta i carinama.
 
Pitanje jedno, da li je neko porucio sa oneplus.net i koliko ga je carina izasla?
 
Nema carine za zemlje EU. U Srbiju ne šalju.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Ok, upravo sam sredio sve. Posto cu ici na odmor u Grcku pocetkom Septembra, kontaktirao sam ove iz HTC-a da mi za tih 2 nedelje posalju na adresu mog prebivalista telefon, kazu nikakav nije problem i da je dosta ljudi iz Srbije,Makedonije tokom ovog leta to i praktikovalo :D
 
Lapsus, gledao sam neki video za HTC 10 pre nego sto cu napisati komentar, pa sam ih pomesao :)
 
Ovi likovi bacali telefon iz aviona.

[youtube]5-o7d3aoVnU[/youtube]


Sent from my iPad using Tapatalk
 
@k1z4
Mislim da ge doslo do zastoja u isporukama u EU zemljama (i Grcka je tu ukljucena) od oko 30 dana, pa se bojim da te mozda isporuka tamo "promasi". Proveri.
 
Poslednja izmena:
Moze info na p.m da li negdje u Bg-u moze da se uzme OP3? Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno