Šta je novo?

OnePlus 3

Kad je meni stiglo u nemacku,stice i tebi u poljsku nadam se :)
Samo bzveze sto si cekao toliko,a tri dana znace puno kad je sve tempirano u dan.Znam posto je meni isto tako bilo,a phone vredi,bices zadovoljan
 
Ne stize meni u Poljsku, vec ide iz Poljske a stize u Svedsku druze.
Pa cekao sam jer sam se premisljao da li ce stici ili nece i dok sam se premisljao islo vreme na kraju presekao poslusao vas i porucio.
Ma pazi kad je DHL preuzeo juce paket na njihovom sajtu pise da je ocekivano vreme 20.07 do kraja dana a verujem da ce biti i pre, a na OP sajtu stoji 25.07 to sto pise na sajtu nema veze sa realnoscu.
Znam da vredi fon, pa cu da se pridruzim za sada kod nas maloj porodici op3 vlasnika sa nadom da ce nas u buducnosti biti vise i da cemo pomagati jedni drugima ako ne daj boze bude nesto kako ne treba.
Nego, pretpostavljam da su telefoni svi UNrootovani i da je boot zakljucan?
Da li si otkljucavao/rootovao fon?
Kako radi jel ti stigao 3.2.1 update?
Pozdrav i hvala druze.
 
Na one plus je otključavanje 2 minuta posla, nemoj da brineš

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
E hvala ti kad dodje pitacu vas koja je procedura za otkljucavanje i rootovanje.
Hvala drugar.
 
Meni je 3.2.1 stigao mislim taj dan kad sam ga ukljucio a jos nisam nista cakao root and stuff, prosto lepo radi da mi jos zao :D
 
Aha pa znaci i meni ce stici sad zadnjim update-om ok.
 
^
Oneplus 3 prava zverina, jedva cekam da stigne, brutalan je pravi ubica flagshipova.
 
Koliko izadje tel, da se poruči i stigne kod nas u Srbiju, ako u opšte isporučuju ovde?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ne isporucuju u Srbiju.
Inace je 400€ u EU u Svetskoj kad se preracuna u € je 390 i tako.
Ako mozes u EU ti poruci, kao i mi.
 
OP3 vs S7(Exynos) - speed test

[YOUTUBE]9AY5tRg1Wo8[/YOUTUBE]


Sent from my D6503
 
Video postavljen par postova pre.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pre tri dana je postavljen isti klip, ja uzeo da gledam ovaj kad vidim nesto mi poznat kao da sam ga vec gledao kad ono i jesam pre 3 dana.
Inace jos jednom hvala drustvo sto sam vas poslusao moj OP 3 je stigao upravo na svoje odrediste i danas ce ga isporuciti drugaru na kucnu adresu.
Za 4 radna dana a 6 kalendarskih. Jedino se prva dva dana nije pomerao a to su bili subota i nedelja pa valjda nisu radili.
U ponedeljak je MOJ.
Pozdrav i hvala @rastafarian, @senzapieta, @Nikola 1994.
Bogu hvala stiglo sve na vreme do polaska, e sad samo da izdrzim jos ova 4 dana bez njega...
Pa se pisemo cim stigne zverina u moje ruke.
 
Cestitke! Javljaj utiske. :))

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Evo i prva preliminarna fotka uzeo ortak pre sat vremena.
1a912a396628d8dddc8bb0242636f8b9.jpg

Inace svaka cast DHL-u rekli su da je peocenjeno vreme 20.07(sto je danas) do kraja dana a doneli drugu na posao iako je adresirano na gajbu zvali ga i pitali hoces na posao ili kod kuce da ostavimo.
Odgovor znate i tako, sad samo da ga donese u Srbiju u ponedeljak.
Pozdrav i hvala svima.
 
Neka je sa srećom :happy::happy::happy:cheerscheerscheers
 
Da te sluzi dobro tel i home taster. ;)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Na predhodnom modelu je znao da rikne taster posto je mehanicki. Mislim da je i na ovom modelu isto mehanicki home taster. Posto nije na tacu. Ispravite me ako gresim.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Mislim da i na ovom i na prethodnom nije bilo mehanicko home dugme vec hardversko koje je na dodir vracalo na home screen.

Sent from my Nexus 5X
 
Onda je moja greska, izvinjavam se. Vidim da je nekima bagovalo pa sam mislio da je klasican taster.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Jel moze neki review od vlasnika ovog uredjaja,neko poredjenje sa prethodnim telefonom?
Razmisljam da ga uzmem posle G4.
 
Vidim da je vec stigao CM13 sto je fino. OP2 je godinu dana cekao na to. To donekle menja stvari, meni je COS13 na OPO fenomenalan i ozbiljna kocnica(sem ne prevelikog upgrade-a u odnosu na OPO)mi je bio Oxygen OS koji je katastrofa. Svidja mi se 3 i ne znam sta ce na kraju da ispadne :)
 
Jel moze neki review od vlasnika ovog uredjaja,neko poredjenje sa prethodnim telefonom?
Razmisljam da ga uzmem posle G4.

Ako mozes,menjaj ali odmah :)
ja sam presao sa G4...pitaj ako te nesto zanima posebno...
 
Zanima me sve :)

Kakav je opsti utisak,sta si prvo primetio,koje su razlike...Kamera me mozda i najvise zanima kao i fluidnost samog uredjaja.
Kakve su fotke u low light uslovima,koliko je brz fokus kakva je stabilizacija videa.
Ram management,G4 je odlicno radio i nemam ni jednu zamerku tako da ne bih da uzmem nesto sto ce losije raditi po tom pitanju.Kako radi telefon posle duzeg koriscenja,raste li system usage,kako kesira.
Na G4 je sve bilo popaljeno i nikad nikakav problem.

I brine me taj OS cas je CM cas je Oxygen,na sta ce to da lici,hoce li dobijati redovne update,kakav je One+ po tom pitanju?

A zamena ce biti tek posto se ploca zameni na G4 :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno