Šta je novo?

OnePlus 3

@Imotep95, onih 50% popusta(što si napisao) za dev-ove + Paranoid 1+ tim i puštanje source koda istog dana, deluje primamljivo. :)
" Oneplus 3 kernel and vendor sources are out. " Biće nešto...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ljudi ajd pls ako ima neko varijantu iz amerike da donese uzeo bih odmah jedan ( i prodao ovaj op2 ) . Imam druga u usa ali nece skoro dolaziti ovamo :(
 
Baš puno sličnih telefona na tržištu. Gotovo svi isti dizajn...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kako ce ovo da kesira sa 6GB, milina. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Daj Samsung-u da vidiš kako kešira 6gb... [emoji23]
 
Pa i kod njih bi valjda kesiralo 2GB. :D
Mogli bi sad u novi iPhone da stave bar 3. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema šanse. Ne treba iphone telefonima više ram memorije. Ja bih to vratio na 1gb, i tada je radilo sve super.... Cenim tek tamo na iphone 8 možda dobije +1gb... [emoji6]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
E to je kompanija,a ne kao Xiaomi da mi zaključa bootloader,pa tražiš ključ,čekaš mesec dana,onda ne valja verzija miui-a...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa nije jedini Xiaomi... LG/Sony/HTC/Samsung itd.

Ovo je pravi dev telefon(ok uz Nexus). Nadam se da neće biti kao 1+2.
 
Opa, definitivno ništa od MI5, telefon mi je baš lep, koliko vidim lepo se snalazi sa ramom, kamera pristojna za moje potrebe. Samo ne znam šta je sa verzijom od 4 gb rama?
 
ima li negde link da se kupi unutar eu?

Sent from my SHIELD Android TV using Tapatalk
 
Имаш у ЕУ, иди на њихов званични сајт.
 
[youtube]oZD3Ev_dY5s[/youtube]

Šta je sa 6 GB rama [emoji102]
 
Nema šanse. Ne treba iphone telefonima više ram memorije. Ja bih to vratio na 1gb, i tada je radilo sve super.... Cenim tek tamo na iphone 8 možda dobije +1gb... [emoji6]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Ma znam da nece, sad ce da voze 2GB ko zna koliko (sto i nije lose jer ce 6s/plus da razbijaju jos duugoo). Giga je malo svakako i precest je reload.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A ovo Žile?

[youtube]vYv8YQJbJaQ[/youtube]

[emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji23] [emoji23] [emoji23]


Edit:

[youtube]V6j1Kl6cxus[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Oduvao S7 sve. I brzina i multitasking. :D
 
Zašto je S7 toliko pljuvan zbog MT-a?
Ja koliko vidim na ovom klipu, ovo je perfekcija.

A za OP3, da li je moguće da su mu gurnuli 6GB ram-a, i da nisu mogli kernel da napišu da zna da iskoristi tih 6GB?!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ovo je Exynos verzija, pretpostavljam. Sve je sacuvao u ramu.

Osecam da PA likovi i ta ekipa ne znaju da odrade sistem.
 
Sada će morati da se ozbiljo pazabave softverom, hardver je tu, imaju sve uslove da naprave sistem koji će da leti. Al videćemo, samo da ne bude kao do sada sa Oxygen, jad i čemer bukvalno. Ako bude izašao CM za OP3 stvar je rešena
 
Pacijenti. OnePlus One je bio vrhunski telefon, dvojka je katastrofa, a izgleda ni sa trojkom neće da se proslave.

I ovo dodatno pokazuje kako je najbitniji softver i kako je sve ostalo sem Nexusa smeće...
 
Zašto je S7 toliko pljuvan zbog MT-a?
Ja koliko vidim na ovom klipu, ovo je perfekcija.

Snapdragon verzija koju Ameri imaju ima lošiji mt od internacionalne, dok ga na forumu pljuju ljudi koji su YouTube eksperti i koji nisu ni koristili S7. Doduše, kako se uptime povećava, keširanje je sve lošije
 
Nazad
Vrh Dno