Šta je novo?

OnePlus 3

Ako nekom treba hitno FU a ne moze da ceka stabile verziju da bi imao tu funkciju, moze preko xposed-a da ubaci modul za FU.
Radi sad savrseno kao nekad na N-u.
Lik je bas pre 2 sata izbacio update-ovanu verziju sa podrskom za O.
 
Iz nekog razloga sam probao fingerprint, i dobio sam volju da ga koristim :) Sto neko rece, da ocuvam tastere :)
Da li je do mene nesto ili senzor ipak radi losije nego na S7? Mnogo redje, skoro nikada, mi na S7 treba da ponovim, dok na OP3T je to vise nego 50% cini mi se.
 
Iz nekog razloga sam probao fingerprint, i dobio sam volju da ga koristim :) Sto neko rece, da ocuvam tastere :)
Da li je do mene nesto ili senzor ipak radi losije nego na S7? Mnogo redje, skoro nikada, mi na S7 treba da ponovim, dok na OP3T je to vise nego 50% cini mi se.

nesto tu onda nije ok.... jedan je od najbrzih senzora, a probao sam gomilu (i s7 i s7edge)
 
Brz jeste, ali manje precizan. Previse cesto kaze da je "sensor dirty" iako je skroz cist i prepozna na kraju.
 
imao sam oneplus 3 pa sigurno mesto vise od godinu dana... iskreno se ne secam ni jednom da mi je to napisao
 
Nikakvih problema nemam sa fp senzorom. Radi perfektno.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Nikada nisam dobio Senzor dirty
Obrisao bih sve otiske, pa probao ponovo da ih registrujem
 
Takođe sam video dobru foru da registruješ jedan prst više puta. Ovo važi za bilo koji fon. Dosta bolje reaguje.

Sent from my HTC Desire 825 using Tapatalk
 
^ovo je dobar predlog!

Nemam problema sa otiscima na drugim telefonima, niti sa drugim senzorima (cesto ih koristimo u firmi), ovo je prvi da mi cesto javlja da nije prepoznao.
 
To je jako čudno, i ja sam imao OP3 i stvarno je bio najbolji FP od svih koje sam koristio.
 
Probacu opet da ocistim sensor...
jedino ako ne voli naelektrisanost, jer pucam od statike zadnjih 3-4 nedelja :(
 
Potvrđujem da ja na OP3 bio bolji senzor nego na ovom S8...i uopšte, više mi se svidjao taj telefon

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Meni se svidja sto ne mora nijedno dugme da bi radio FP sensor, dok na S7 mora da se pritisne Home/Power, i hardver je dosta brzi.

Ali zbog velicine ekrana i sto nema ni blizu Blue filter (dobar kao na S7), nema sanse da cu zadrzati OP3T :(
 
Kako da nateram modovanu Gcam da mi se otvara na gestures ili 2xpower button?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni se u nekom momentu pojavilo pitanje koju kameru zelim da koristim na 2x power i tada sam odabrao gcam...
Od kako sam je deinstalirao da bih je zamenio sa drugom verzijom, nikako ne mogu da podesim to ponovo.
 
Takodje isti problem. Ranije sam imao tu opciju a sad ne mogu da se setim kako sam bio tada podesio.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Settings - Apps - Default - Camera app
Promenite na GCam pa ce sledeci put na dvoklik da otvori prompt i pita da li i samo sada ili uvek ( i sta) da otvara od instalisanih kamera.
Nema na cemu. ;)
 
Neće na tu foru,probao.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
A da promenis na neku drugu aplikaciju? Nudi bilo koju (bar meni) aplikaciju koja ima veze sa kamerom - Instagram, Snapchat...pa posle da vratis na tu koja tebi odgovara?
 
Promenim i odradim sve to. Stavim na gcam i ne dešava se ništa,ostane zaključan ekran. Neće da otvori gcam, samo op.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Nisam pametan...ne verujem da root ima veze ikakve...kod mene je root-ovan fon na Oreu...
Jedino da odradis deinstalaciju GCam-a i restartujes fon pa ponovo instal i da onda probas?
 
Probao i ništa. Instal podesim sve pa reboot. I dalje isto. Sa više verzija gcam.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Da li neko ko koristi OP5T, moze da proveri, da li radi Miracast? Meni ne radi, a na drugim nekim uredjajima radi bez problema. Probao sam i brisanje casha i facrory reset.
 
Izgleda da su konačno provalili kako da imamo HDR+ i na prednjoj kameri kao i portrait mode. Nisam probao jer nemam magisk. Sve čekam da ga opet rootujem kada izadje nova stabilna verzija, ali još ništa. A kada je izašla ona poslednja početkom januara nisam bio pri kompu, posle me mrzelo.

OnePlus 3T
 
Nazad
Vrh Dno