Šta je novo?

OnePlus 3

Ovih dana ili inace?
 
Inace... Uvijek mi je od 100 posto baterije cell 20 posto sigurno. SOT ne moze preko 4h, otp... Stvarno, 4G je upaljen non-stop :)
 
Verovatno je baterija degradirala, probaj factory reset, ako to ne pomogne, onda neki aosp rom i kernel, ako ni to ne pomogne, onda zamena baterije

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kod mene ide maksimalno 4-5% , uglavnom bude 2%. Trenutno 1% (23mAh) posle 11.5h. Probaj sa hard reset-om.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Napunio sam ga pred spavanje da vidim koliko ode preko noci... Od 10 sinoc do jutros, 4 posto... Plus danasnje koriscenje :)
ffa7bd96a7e339c1ffafc701784ddd6d.jpg


Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk
 
Kakav ti je signal?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Kakav ti je signal?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
4G non stop... Zivim u centru, 99 posto vremena 4G... E sad, ja imam ovu verziju telefona A3010, mislim za kinesko podrucje, tako sam procitao... Ne znam dal to ima neke veze, al eto :)

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk
 
Meni se malo poveća kad imam loš prijem signala, uradi hard reset.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Izašao oxygen 5.0.7
60f3df65d92a596f583a2ce302c624b0.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Meni je bolja baterija na 5.0.8

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Official Oxygen Pie, sklonili su sve linkove, al' kroz par dana/nedelja će biti build-ova.
https://youtu.be/FVe0j2V16zM

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam 3T uzeo sa 7.0 ili tako nesto, znam da nije 8ca, i da sam p**deo kada sam ubacio 8cu. Jer vise ne radi forsiranje 3G/4G-only kroz *0011#
Da li i jedan update donosi ista pozitivno?

^losi prvi link BTW.
 
Prvi utisci:
Sve stuca, igrica koju rokam godinama do sad puce 3x prvih 20 minuta (ranije bi pukla 1x u 3 dana), Fejsbuk stranica se skroluje kilavo, preko istog neta koji je za 12m skinuo 1616MB...

Bateriju nesto satire, sa 70% na 44% za mozda pola sata OST, jos da bar radi glatko pa nek je jede...

Ekran moram da stavim skoro do pola osvetljenja da bih imao osvetljenje kao pre, mozda i to utice na 50% brze trosenje struje???

Podesavanja u Settings ubacena u neke podfoldere gde ne znam gde se sta nalazi, konkretno hocu tiles da podesim da ne pokazuje samo 4 u 2 ikone nego kao pre 3 u 4 reda, koje su inace ruzne u 3 lepe spram prethodnih...

Kasnije cu mozda dopuniti, za sad jedini plus sto mogu da se hvalim da mi 3 godine star telefon ima 9ku!!
Dobro i malo vitkiji font mi se sviđa malo vise nego stari...

OnePlus 3 A3000
 
Prvi utisci:
Sve stuca, igrica koju rokam godinama do sad puce 3x prvih 20 minuta (ranije bi pukla 1x u 3 dana), Fejsbuk stranica se skroluje kilavo, preko istog neta koji je za 12m skinuo 1616MB...

Bateriju nesto satire, sa 70% na 44% za mozda pola sata OST, jos da bar radi glatko pa nek je jede...

Ekran moram da stavim skoro do pola osvetljenja da bih imao osvetljenje kao pre, mozda i to utice na 50% brze trosenje struje???

Podesavanja u Settings ubacena u neke podfoldere gde ne znam gde se sta nalazi, konkretno hocu tiles da podesim da ne pokazuje samo 4 u 2 ikone nego kao pre 3 u 4 reda, koje su inace ruzne u 3 lepe spram prethodnih...

Kasnije cu mozda dopuniti, za sad jedini plus sto mogu da se hvalim da mi 3 godine star telefon ima 9ku!!
Dobro i malo vitkiji font mi se sviđa malo vise nego stari...

OnePlus 3 A3000
Nesto ti to nisi dobro uradio ja sam pre par sati instalirao devetku I pici sve u 16. Baterija odlicna nista ne stuca.
Verujem da nisi radio brisanje svega i factory reset.
Jesam li u pravu?
Ako zelis da 9-ka radi savrseno mora totalno prazan tel da bude.
Obrisi sve pa javi rezultat.
 
Jel nema OTA? Probao sam Nemačku i Kanadu

Edit: video da nema, hvala
 
Poslednja izmena:
Jel nema OTA? Probao sam Nemačku i Kanadu

Edit: video da nema, hvala
Možeš da skineš preko Oxygen updater aplikacije sa play store. Tako sam ja uradio.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Sve ok momci, hvala, samo da se vratim iz rominga, i flešujem :)
 
Čista instalacija kroz twrp, sve pobrisano. Čudi me da su i bateriju optimizovali. Lepo klizi sve.
95ba6099b5d213dcf646253561bd41c8.jpg
cb880d2e8cc111a548be643c53470de6.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni je dosta dobro radio i nakon dirty flash-a. Ipak uradio hard reset, sve super.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Znaci preko oxygen updater-a skinuh update, odradih i sad mi je crni ekran na kameri, zadnja kamera ne radi, ne mogu na stock aplikaciji ni da prebacim na prednju. Na GCAM radi barem prednja. Pokusao sam sve, reflash, clear cache, factory reset nista ne uspijeva. Je l se ko susreo sa ovim problemom ?
 
Restartovao ga (ne soft restart, ali nisam bas ni hteo sve da brisem), odmah trazio 11 update-a, cini mi se da ih bilo i vise, i baterija sad bolje drzi, igrica ne kresuje vise, nemam nekih problema sad...
Jedino me jos iritiraju decije ikonice u tiles, i na stranu izgled ikonica ali sto wi-fi kad god uđem pokazuje 3/4 signal pa samo ako nema konekciju maaaali znak ? stoji desno, a ranije je ona 1/4 kruga bila siva kad nema konekciju, i to me nervira za sve internet konecije, ako nema GPRS ima maaaali X a ako ima onda maaaalo E ili 3G ili H, ranije su karakteri bili duplo veci!!

OnePlus 3 A3000
 
9.0.3
041e4e27a6211886a72a46647e51ef02.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno