Šta je novo?

gde u srbiji kupiti kameru "špijunku" koja se ugrađuje u ulazna vrata stana?

NAS

Slavan
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruke
4,954
Poena
355
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5 3600
Matična ploča
ASRock B450M Pro4 R2.0
RAM
Kingston FURY KF432C16BBK2/16
GPU
ASUS DUAL-RX580-O4G
Storage
LEGEND 710 PCIe Gen3 x4 M.2 2280 Solid State Drive
PSU
RM650x 80 PLUS Gold Fully Modular ATX Power Supply
Kućište
ASUS Prime AP201 MicroATX Case
Monitor
27UL550P-W 27" 4K UHD IPS
Miš & tastatura
Logitech MK235
Mobilni telefon
Menjam ih ko čarape :)
Pristup internetu
  1. Optički internet
gde u srbiji kupiti kameru "špijunku" koja se ugrađuje u ulazna vrata stana?

pozdrav,

da li zna neko gde može u srbiji da se nabavi kamera iz naslova i šta je potrebno od dodatne opreme da bi imala i audio i da bude kolor i da može da se snima 24/7?
 
I da kuva ručak, čuva decu i pere prozore ??
Ali šalu na stranu, nisam video ni jednu malu koja sve to ima u jednom komadu i to još kod nas. Pogledaj na K&P, ima jedan tip iz Pančeva (na buvljaku je) koji nema šta nema od camera. Jedine camere za koje ja znam,koje rade to sve a da nisu preskupe su one za kola samo im treba dosta da se montiraju.
 
Za početak treba ti DVR. On se kreće od 40€ polovan pa do 80-100 nov. Zatim WD Purpule 1TB ili veći (min.) 50-70€, i na kraju kamera 80-200€. U celu priču uračunaj i kablove 20-30€ i ruku 50-100€
 
Poslednja izmena:
hvala svima ;)

mislio sam da mogu jeftinije da prođem od ovoga što kaže vladat1.

na primer da kameru ubacim umesto špijunke, kablom do tv-a (usb veza ako tako nešto postoji) a onda na eksterni hard disk kao što snimam tv programe sa d3 (imam lg smart tv). tako sam nešto zamišljao.
 
Poslednja izmena:
Otvorio sam jednu temu već a radi se o tome da imam ogroman račun za struju, a kako se nalazi tabla preko puta stana možda bih tako uhvatio ako neko prespaja žice. Inače mnogi u zgradi uopšte ne placćaju struju a imaju je, neki čak nemaju ni satove pa se kače bez sata i stalno se motaju oko table pa sam hteo da vidim da li imaju neke veze sa mojim satom ili rade nezavisno ;)


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Bio sam blizu :).
A šta bi radio da imas snimak da se neko mota oko table.
Ne znam kakav ti je ugao da li bi kamera mogla da snimi nedelo :) ?
I kad bi snimila to, sta je sledeći korak, policija ?
Il EDB ?
 
Све би било лакше да си одмах урадио оно што ти је предлагано. ;) Ако ипак нећеш да провериш себе и очекујеш да неки комшија троши твоју струју, онда настави да трошиш паре на разне заштите. То што очекујеш да видиш, комшија дошао са котуром, закачио се баш на твој струјомер, трошио ти струју па опет све склонио ... не иде то тако.
 

Neće, može i mikrofan da se kupi i ugradi u kameru. On je oko 20-30€ nisam siguran.
 
Bio sam blizu :).
A šta bi radio da imas snimak da se neko mota oko table.
Ne znam kakav ti je ugao da li bi kamera mogla da snimi nedelo :) ?
I kad bi snimila to, sta je sledeći korak, policija ?
Il EDB ?

nisam o sledećem koraku razmišljao :d

nego u srbiji zaista ispadaš magarac ako nešto plaćaš. evo na primer rtv pretplata, platio sam sve i jedan račun dok većina nije ni dinar platila i tako se završilo (pričam o periodu kada je bila pretplata oko 500 din. mesečno). sada gledam, plaćam sve i jedan edb račun a vidim da postoje ljudi u državi koji ne plaćaju ni dinar a imaju struju (pričam samo o mojoj zgradi).

@cale

proveriću naravno svoje brojilo.
 
jel se pojavilo nesto aktuelno, dobro apropo spijunka kamera?

spoljna upotreba, da ima i vibr. senzor, da salje na cloud, da nema zica dodatnih...
 
I mene zanima ista stvar. Vidim da ima po kp par modela, ali mi sve to deluje "mrsavo". Bilo bi lepo, ako neko ima licno pozitivno iskustvo da prenese ovde.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Zasto kamera mora da bude na vratima? Zar nije jednostavnije da bude iznad vrata na zidu spolja ima bolji ugao a i sama monataza je jednostavnija plus veliki izbor raznoraznih kamera.
 
verovatno da se ne bi videla.
 
Nazad
Vrh Dno