Šta je novo?

Gran Turismo Sport

Koje vreme ste uspeli da napravite na nurburgring? Uspeo sam i poslednje zlato da osvojim u onim circuit misijama i odvozao sam krug za 6:55:663 s a za zlato je bilo do 6:57:900.. Poslednji minut sam strepeo bukvalno i ruke su mi vec trnule od treme :DD

A reeeciiiii
 

Prilozi

  • DSC_1095.jpg
    DSC_1095.jpg
    1 MB · Pregleda: 156
Na 21 km mu dodje ko milisec. Dobro se oznojah na joypady, sa tc na 1. Imao sam i dve fine greske, mozda bih mogao da spustim jos 3 sekunde eventualno, mozda, nekad.... Ne.
 
Pa tako i ja mislim da oko 3-4 sekunde bi to jos moglo bolje, tacno znam gde sam mogao ici brze ali dzabe kad sam se bojao da ne zeznem sve :)
 
Svaka vama čast! Ja iako vozim na volanu, teško mi ide. Baš treba dobro da se prouče i automobili i staze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad smo već kod volana...kakav imate? Planiram ovih dana da pazarim neki...
 
Ja imam G29, Logitech. Odličan, ali jako loše vozim. Kvalifikacije i mogu dobro da odvozim, ali u trci sam jako loš. Koncentracija, iskustvo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Upravo mi je G29 već jedno vreme 1. pik. Ne znam koliko si ga iskusio, za neki kratak rezime, samo da ne odemo u off...
Pa, da, u trci svaki krug približno isti mora biti, koncentracija izoštrena...a meni već dopiz... gamepad!
 
Pa imam ga već nekih 10 dana. Zaista je jako precizan, FB mu je fenomenalan. Kožni volan, matalne papučice, izrada vrhunska. Razmišljao sam se između T300 i ovog i uzeo ovaj. Na GTS forumu mnogi bas taj preporucuju, kao idealno optimizovan za igru....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gde je sad najjeftiniji gts? Ne vidim kod poznatih prodavaca na razmeni :)
 
Imaš na razmeni oko 2500 (N), prelistaj. Bilo je do prekjuče.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prati, naći ćeš ga uskoro. Stalno ga ima. [emoji1303]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mnogo dobro su uradili Cobru, zvuk je najbolji do sada, mada svi novi automobili iz decembarskog updatea su odlicno uradjeni...

20180105033117.jpg
 
Fali malo onih tradicionalnih staza. Po meni, sto ima onaj broj automobila i nije strasno, gore je sto su skinuli neke (skoro sve) gt trademark staze i ne mogu da razumem razlog.
 
Najavljuju staze za mart mesec, e sada koje, pitanje je.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Fali Tsukuba, one izmisljene staze nam ne trebaju, trebaju nam samo neke real life i mislim da oni to kapiraju da je prioritet. Do tada imamo najbolju verziju Nurburgringa.
 
Ja imam problem sa relijima - da li sam se previše navikao na Dirt, pošto tamo na volanu imam baš jak feedback, mora konstantno da se drži sa obe ruke.....
Ovde mi deluje kao da vozim hovercraft.......
 
Koji vam je najbolji auto u klasi Gr.4 i Gr.3? Ja imam Porsche 911 i Reno Megan... Neki bolji u klasi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Najavljuju staze za mart mesec, e sada koje, pitanje je.

Nadam se neke stvarne. :) Muka mi je od ovih Dragon trail i Kyoto gluposti.

Fale Monza, Silverstone, Laguna Seca, Tsukuba, Road Atlanta, Spa, Hockenheim...

Jako su mrsavo krenuli sto se tice staza...

Koji vam je najbolji auto u klasi Gr.4 i Gr.3? Ja imam Porsche 911 i Reno Megan... Neki bolji u klasi?

Mislim da je ovo potpuno individualna stvar. Svakome lezi nesto specificno. Probaj nekoliko njih u Circuit Experience-u pa vidi koji ti najvise odgovara.
 
Poslednja izmena:
Zaista fali dosta staza. Šteta i što nema vremenskih (ne)prilika. Online komponenta sto se tiče rada je savršena, grafički takodje, ali ove staze baš fale.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja imam t300 pre toga sam imao onaj famozni gt. Dosta bolji osecaj na t 300, totalno drugi sistem, i nekako smooth osecaj.
 
Vredi li da uzmem igru samo zbog singleplayera?Koliko je sadržaja dodao ovaj zadnji update,što se tiče kampanje.
Da li je na nivou GT5 i 6 ili ima samo par trka?
 
^ Dodali su klasicnu Gran Tursimo kampanju. Znaci, imas odvojene lige (prednja vuca, zadja vuca, 4WD, boxer motori, itd...) , podeljene u 4 kategorije po tezini i jacini vozila (beginner, amateur, professional i valjda endurance). Ima fino sadrzaja, ali nije ni blizu GT6 po obimu.
 
Hvala Vuk,onda da sačekam sledeći update ako dodaju još nešto
 
Pitanjce za one koji voze uz VR......
Da li se i vama drugacije ponasa auto na VR i obicnoj sesiji, ili ja tripujem?
 
Nazad
Vrh Dno