Šta je novo?

Gran Turismo Sport

imao si novi GT pre neki dan za 25gbp, sto u share varijanti izadje nekih 1500din
 
znam ali obzirom da single player kampanja jos nije izasla nisam hteo da kupujem na nevidjeno. ne volim share, volim da kupim igru koja je moja.
ne bih da idem dalje u off, hteo sam da kazem da je ps4 konzola koju sam najmanje palio do sada i da je cist promasaj za mene.
 
ok, tako sam i mislio
ne volim share, volim da kupim, ali ne volim da platim

sto se drugog dela tice - posteno, svakom po ukusu i licnoj preferenciji
ja se recimo mnogo vise i bolje igram otkad ne moram da razmisljam da li cu moci da poteram igru i u kojim detaljima
i da onda na sve to brojim FPS

a ekskluziva ima nikad vise...mozda to nisu one iste koje si igrao na ps2/ps3...ali svakako lepo doba za igranje na PS
 
gde sam rekao da ne volim da platim? sve sto za mene vredi je regularno kupljeno preko programa do igara. ne volim unapred nesto da platim sto je nesto drugo.

ok, posteno i kul je sto svako nadje nesto za igranje. ja recimo nisam. uplatio sam svega 2 puta psn+ nalog, video koje su igre meseca i sa kim imam posla online i batalio na vreme. iskreno mi je jako nebulozno da posebno placam jos i za online igranje pored original igrice. na nalogu imam until dawn, trine i witcher 3 sa obe ekspanzije sto sam najvise i igrao. na diskovima su gtav i mkx. za ostalo cekam da izbace ps5 i zavrse igre za ps4 pa ih mozda tada odigram.

imam finu masinu pa mogu bez problema da poteram sve u 1080p tako da sam ipak vise za tu varijantu.
 
Da li postoji mogucnost da se razvuce slika preko celog ekrana bez onog crnog okvira gore i dole kada se igra split screen? Trazio sam ali nikako nisam mogao nista da nadjem u podesavanjima. I kako moze da se namedti isto da bude malo realnija voznja kada igraju dva plejera, previse je lagana?
 
Da li postoji mogucnost da se razvuce slika preko celog ekrana bez onog crnog okvira gore i dole kada se igra split screen? Trazio sam ali nikako nisam mogao nista da nadjem u podesavanjima. I kako moze da se namedti isto da bude malo realnija voznja kada igraju dva plejera, previse je lagana?

Ako mislis i na one crne ivice u meniju, ides u display setings bas u meniju konzole i tamo imas neko podesavanje gde razvuces sliku.
 
Ne, ne mislim na te. Vec kada se ukljuci gran turismo da se igra u dva plejera ima crno polje gore i dole, dole prikazuje brzinu, stazu itd. Kada se igra single player to je providno slika je preko celog ekrana lepo.
Pa sad da li moze to nekako da se namesti da bude lepo slika preko celog ekrana kada se igra u dva plejera bez tog crnog polja? I da li moze da se napravi da bude malo teza simulacija, a ne kao arkada isto u dva plejera?
 
Jel igra ovo neko sa foruma? Dajte da se okupimo pa koji online da odigramo?
 
Odlican patch juce sam update-ova. :) Inace nadam se da ce srediti u buducnosti sa nekim patch-om i onu crnu pozadinu gore i dole gde stoji brojcanik i ostalo. Da slika lepo bude preko celog ekrana i da malo uvedu simulaciju kada se igra u dva plejera (split screen), a ne da bude arkada. Za divno cudo da su dali dodatni DLC pack bez placanja. :d

@Snake1989
Jos sam los u ovome, prva mi je simulacija trka i igram na gamepad-u. Malo da se uhodam mozemo zajedno da pikamo i jos neko naravno ako bude hteo. :)
 
@stolex
Dodaj me SnakeZX6R pa mozemo odigrati. I ja igram na dzojpedu, mada ne vidim neke poteskoce sa dzojpedom jer je super uradjena upravljivost sa dzoj
 
Maznuo sam ga na ovom popustu sa storea. Dva meseca se premisljam da ga kupim, i sada imam skroz pozitivne utiske. Meni je ovo ogroman napredak u odnosu na sesticu, ima GTS tako neki lep, mekani 'flow' karakteristican za PD u odnosu na svu konkurenciju (sim), ali nekako dok ne probas, ne znas. Na osnovu nekih recenzija i iskustava mi se cinilo da cu da preskocim, ali po ovoj ceni je pun pun pogodak!!!
 
Dodajte i mene pa da se zezamo malo :)

Jako je tesko, online sam uvek ubedljivo zadnji!

PSN ID: ZokiSS
 
Poslednja izmena:
Gran Turismo Sport - Lewis Hamilton Reference Laps #1 - Nurburgring :)

 
@stolex
Dodaj me SnakeZX6R pa mozemo odigrati. I ja igram na dzojpedu, mada ne vidim neke poteskoce sa dzojpedom jer je super uradjena upravljivost sa dzoj

Nisam bio kod kuce za vikend. Dodacu te danas ako uopste stignem da upalim Sony, dodacu i ostale nije frka pa taman da igramo vise nas.

Al da znate ja nisam neki igrac posle duzeg vremena se susrecem sa simulacijom, tako da jos uvezbavam prstice za gas i kocnicu. :d
 
Nisam bio kod kuce za vikend. Dodacu te danas ako uopste stignem da upalim Sony, dodacu i ostale nije frka pa taman da igramo vise nas.

Al da znate ja nisam neki igrac posle duzeg vremena se susrecem sa simulacijom, tako da jos uvezbavam prstice za gas i kocnicu. :d

Ma nema veze, ni ja nisam neki :) Bitno da bar ono nas par sa foruma igramo, a ne sa onim ******ma sto se namerno zakucavaju u tebe i ne daju ti da ih obidjes..
 
Da čujem od vas iskusnih, koji šljakate ovaj GTS već neko vreme...utisci, vredi li kupovine? Pričamo o fizičkom primerku... Igrao samo onaj demo, i pobegao mi je iz rasporeda...imao je potencijala, pa zato pitam za neke konkretnije utiske. Zahvalan na izdvojenom vremenu.
 
Ja sam uzeo po povoljnijoj ceni i iako mi se dosta toga ne svidja, vredi.
GT serijal je ipak nesto posebno.
 
Ma nema veze, ni ja nisam neki :) Bitno da bar ono nas par sa foruma igramo, a ne sa onim ******ma sto se namerno zakucavaju u tebe i ne daju ti da ih obidjes..

Čini mi se da ćeš ti biti ubedljivo najbolji, bar ona vremena što sam video po misijama, svuda si za po par sekundi ispred mene :)
Edit: Dragon82, vredi i bice sve vise sadrzaja, staza i automobila...
 
Poslednja izmena:
Čini mi se da ćeš ti biti ubedljivo najbolji, bar ona vremena što sam video po misijama, svuda si za po par sekundi ispred mene :)
Edit: Dragon82, vredi i bice sve vise sadrzaja, staza i automobila...

Ma te misije nisu bas merodavne, ali mi idu sto bi se reklo, sve zlato osvajam lagano, a nisu ni teske. Probao sam juce da ti posaljem invite jer vidim da si igrao, ali nisam skontao kako se salje invite :wall: Mogli bi danas ti, stolex i ja da odigramo malo, naravno i jos bilo ko sa foruma ko pika :D
 
Može. Ja ću igrati popodne. Učim se polako. [emoji1303]
Da i ja videh tebe, ali malo i meni deluje zbunjujuće lobby [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koje vreme ste uspeli da napravite na nurburgring? Uspeo sam i poslednje zlato da osvojim u onim circuit misijama i odvozao sam krug za 6:55:663 s a za zlato je bilo do 6:57:900.. Poslednji minut sam strepeo bukvalno i ruke su mi vec trnule od treme :DD
 
Svaka čast! Kažem ja, cepaš! :)
Nego da znate, vi koji ste mi prijatelji, cimnuo sam vas sa novog UK naloga, koji glasi Zoki_S, morao sam da napravim jer mi je ZokiSS US nalog, i povezivao me je samo sa Amerima.
I nažalost, krenuo sve ispočetka...
 
Sinoc probao kod druga na G27 volanu, odusevio sam se. I dalje mi je Assetto Corsa na prvom mestu ali je i GTS odlican.
 
Odličan je i VR mod.....
Teško je posle vratiti se da voziš na TV-u..... :(
 
Je l je aktuelna i dalje ta Asetto Corsa? Probao sam Project cars 2, mnogo je tezi od GTS-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l je aktuelna i dalje ta Asetto Corsa? Probao sam Project cars 2, mnogo je tezi od GTS-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja u PCars2 ne mogu da se povatam :) kontrole su mi zeznute, probao sam po nekim tutorijalima sa yt da podesim ali nije mi to to
 
Opet sam i ja probao PC2, nema šanse. Jednostavno preteško. GTS, po meri, teško, ali učim se. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno