Šta je novo?

Gran Turismo Sport

Nista ja nisam opravdao, konzolu nisam davno kupio zbog toga, niti sam VR kupio zbog toga, niti sam volan kupio zbog toga, potpuno te razumem da ne razumes sta je bitno kod takve igre, i znam da je za tebe reciklaza ako se tu i dalje voze neki automobili na nekim stazama :), zato i kazem da to nije za svakoga, Project Cars je za tebe, jer to nije voznja, i nema veze sa automobilima, a svega ima vise u odnosu na prvi deo, jer ko nema to nije nova igra i oni su prevaranti i reciklirali su :) Ja sam fan samo dobrih stvari i lako cu preci kada se pojavi nesto bolje, uvek cu sve ostalo probati, zato imam i Assetto corsu i sve packove, takodje placam i iRacing, ali ne postoji kompletna simulacija kao sto je GT sport, pogotovo sada sa ovakvom fizikom ne moze joj prici niko. Videcemo samo kako ce funkcionisati poeni za ciscenje pacera iz online trka...
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam da igraš na mute s obzirom da je mučno slušati vacuum cleaner-e kako se trkaju?
 
A tek skripa guma, odbijanje od bankine, udaranje protivnika bez posledica, ocajan net code, visoka cena, mali broj premium auta, sve u svemu promasaj a tako su puno obecavali...
 
Meni u novom GTu nekako najvise bode oci ono nepravilno drzanje volana sa palcevima na gore, mislim ko jos onako drzi volan, pa kad odes u bilo koju auto skolu, na prvom casu bi ti svaki instruktor rekao da se volan ne drzi tako , vec da palcavi idu unutra i volan se obuhvati celim sakama.

Ajde valjda ce to da ispave neki patchem ili vec cim.
 
Da li postoji mogucnost da se namesti da se igra u 2 plejera i bude split screen? Nesto se razmisljam da je kupim ako mogu dva plejera i da bude split screen zbog drustva kad dodju. :)
 
Kako misliš stvarno? Ne može, naravno...
 
Verovatno si procitao za najveceg konkurenta Forza Motorsport 7 da ce biti dostupan na PC-u.
 
Pozdrav, dobri ljudi, nov sam na forumu, registrovao sam se samo zbog ove teme.
Elem, planiram da kupim volan za PS4 , pa se razmisljam koji da kupim sa obzirom da sam totalni pocetnik u vezi svega toga. Sa obzirom da bi vozio samo na ps4, izbor je mali(t150,t300,t500, g29).
Ne znam da li t80 i t100 ista valjaju za njih nigde nisam video neke komentare.
Sta preporucujte, koje pedale i sve moguce kombinacije. Takodje zanima me, kod ovih pedala za t1500 i t300, posto vidim da ih nesto svi kritikuju, jel imaju one progresivnu kocnicu i gas?
 
S obzirom da nisi do sad imao volan, i T150 bi te razdusevio, da se ogradim imao sam kontakt samo sa Logitech volanima ali koliko znam da ga hvale.. Takodje i svi ostali navedeni ali nemas potrebu da dajes toliko novca jer razlika nece biti prevelika, najbitnije je da volan ima FF a tu postoje razlike u implementaciji, da li je FF preko kaisa ili preko zupcanika, ima razlika u osecaju, al simulacija igra kljucnu ulogu tu, dakle bukvalno gledaj da volan samo ima Force Feedback i svaki ce ti zavrsiti posao.. naravno i 900 stepeni okreta je vrlo pozeljno.

Sto se tice pedala, ne znam dal mislis bas na to, da ti pruzaju progresivni otpor kao u pravim kolima? Tesko na volanima ispod 1000 eura, ako uopste negde radi, to opet zavisi i od same simulacije, dzabe ako pedale podrzavaju, koliko znam nijedna simulacija nema to, pogotovo ne GT :)
 
Poslednja izmena:
Pa mislim ono, kolko dam gas tolko ide, mogu da doziram gas i kocnicu. Interesuje me sta je tacno bolje kod t3pa pro pedala u odnosnu na pedale od t150 ili t300. Posto bi najverovatnije kupio polovan volan, gde ima najvise ponuda za to, gledam na KP, po sajtovima , izuzetno je mala ponuda polovnih volana, na KP ima t150 za 18000, ne znam jel to ok
 
Ja vec mesecima "kupujem" volan, ali niko od ovih svercera ne moze da nabavi nista sto nije 150/300/500.
 
Da li postoji mogucnost da se namesti da se igra u 2 plejera i bude split screen? Nesto se razmisljam da je kupim ako mogu dva plejera i da bude split screen zbog drustva kad dodju. :)

Moze split screen ,probao sam sa bratom.Ekran podeljen vertikalno,ne horizontalno.Nisam nasao da moze horizont,doduse nisam nesto mnogo ni trazio.

Sto se tice volana,za pocetnike mislim ni T80 da ne bi bio los izbor,prije svega zbog cene.Kanio sam se da ga uzmem,al zasad odustao,zbog prostora kuci.Nista bez trkackog sedista u kombinaciji sa volanom :) .
 
U nekim domaćim radnjama GT:S je trenutno na popustu i košta veoma konkurentnih 3.500 dinara (sniženje sa 9.000)! Moram da priznam da sam iznenađen. Ni na oglasima nema po toj ceni.
S obzirom da je najavljena i kampanja za jednog igrača, sad sam već u iskušenju da ga kupim (a pre samo par nedelja sam govorio da nema šanse).
 
U nekim domaćim radnjama GT:S je trenutno na popustu i košta veoma konkurentnih 3.500 dinara (sniženje sa 9.000)! Moram da priznam da sam iznenađen. Ni na oglasima nema po toj ceni.
S obzirom da je najavljena i kampanja za jednog igrača, sad sam već u iskušenju da ga kupim (a pre samo par nedelja sam govorio da nema šanse).

Ja nisam mogao da odolim pa sam narucio, stvarno je extra cena. A najvise me je privuklo bas ta vest da ce izbaciti single kampanju :D
 
Vec su digli na 5k :(

Hmm bas me zanima sta ce biti sa mojom porudzbinom, odradio sam je u nedelju po akcijskoj ceni od 3500din i dobio onaj automatski mejl ali me jos niko ne zove da potvrdim. Ako budu hteli po toj ceni od 5 soma, odustacu onda
 
Hmm bas me zanima sta ce biti sa mojom porudzbinom, odradio sam je u nedelju po akcijskoj ceni od 3500din i dobio onaj automatski mejl ali me jos niko ne zove da potvrdim. Ako budu hteli po toj ceni od 5 soma, odustacu onda

edit: sad proverio sa njima, po akcijskoj ceni cu dobiti
 
Nisam iskoristio priliku za već opisanu kupovinu fizičke kopije kod nas, ali sam zato uzeo digitalnu na američkom PSN storu za 40 dolara (popust krenuo od juče).
Čekam da se igra u potpunosti skine, ali evo utisaka za prvih par sati vožnje. (Napomena da nisam imao nijednu PS konzolu ranije i da sam vrlo malo igrao prethodne GT igre, gotovo zanemarljivo malo.)

(+)
+ Osećaj vožnje mi baš odgovara! Nekako je sve kako treba. Nemam volan, igram na DS4.
+ Grafika. Nije čudo nad čudima, ali dobro izgleda.

(-)
- Tzv. simulator vožnje u kojem nema oštećenja automobila, potrošnje goriva, kvalifikacija itd. Znam da je oduvek tako u GT, ali trebalo bi jednog dana da valjda uznapreduju.
- Nemogućnost menjanja državne zastave. Ovo me već ozbiljno nervira. Treba da igram online i da uvek budem pod tuđom zastavom, grrr... (u mom slučaju američka zbog PSN naloga)

(?)
? Težina arkadnog moda, tj. nedostatak iste. Tek počinjem da igram igru i bez muke pobeđujem na svim stazama koje su ponuđene (tek 5 staza dok se igra ne skine u celosti), osim na onoj kratkoj kružnoj. Sve pomoći su mi isključene, igram na "professional" težini i u trci u kojoj izletim sa staze ja na kraju pobedim! Nije baš verodostojno.

Sve u svemu, uglavnom pozitivni utisci za sad. Kad igram, osećam se dobro i uzbudljivo mi je, a to je valjda najbitnije. Velike nade polažem u kampanju za jednog igrača koja je najavljena za decembar.

Elem, hajde da se okupljamo ovde ko bi hteo da odigra neki online. Još nemam PS+, multi u pucačinama i sl. igrama me ne interesuje, ali ako nas ima dovoljno uzeću ga da bismo se trkali. Napominjem da zbog manjka slobodnog vremena (posao, žena, dete i još hiljadu čuda) ne bih mogao baš bilo kad da budem online, već uglavnom uveče iza 22h.

Na PSN sam stardusterx
Dodajte me slobodno, čak i ako ne igrate GT:S.
 
@star duster

Meni je danas stigla fizicka kopija bas iz Gamesa, pa kontam da sam dobro prosao i sa ovom igrom i ps plus pretplatom za ovaj black friday.
Pa sta cekas, kupuj pretplatu pa da igramo, valjda jos neko sa foruma igra? :) Ne vredi ti u ovoj igri toliko singl kad je ovo multi orijentisano.
 
A kakva je ta single kampanja o kojoj govorite?
 
A kakva je ta single kampanja o kojoj govorite?

Jos je nema, bice u decembru i bice kao u proslim GT igrama, oni kupovi tipa Sunday cup itd :D
Ovo sad sto ima su neki testovi kao u akademiji i tako nesto, bzvz
 
@star duster
Pa sta cekas, kupuj pretplatu pa da igramo, ...

Razlog što ne kupujem PS+ jeste moj konstantan nedostatak vremena (i para, ali vremena pre svega). Malo vremena za igranje imam, a i teško unapred mogu da znam kad ću biti slobodan, zato više igram single player naslove. A i besplatne igre iz PS+ ponude em što su nikakve (čast izuzecima), em što ni za njih ne bih imao vremena.
Jedino me privlači ideja da se trkam sa nekim, da vozimo i da se nadmećemo, to volim. Prvo ću da još malo navežbam vožnju u GT:S (kad i ako stignem) a uskoro valjda kupim i pretplatu pa da vozimo. Javljam se, svakako.
 
Razlog što ne kupujem PS+ jeste moj konstantan nedostatak vremena (i para, ali vremena pre svega). Malo vremena za igranje imam, a i teško unapred mogu da znam kad ću biti slobodan, zato više igram single player naslove. A i besplatne igre iz PS+ ponude em što su nikakve (čast izuzecima), em što ni za njih ne bih imao vremena.
Jedino me privlači ideja da se trkam sa nekim, da vozimo i da se nadmećemo, to volim. Prvo ću da još malo navežbam vožnju u GT:S (kad i ako stignem) a uskoro valjda kupim i pretplatu pa da vozimo. Javljam se, svakako.

Veruj da vredi uzeti ps plus pretplatu za GT Sport, igra je odlicna, jest da nema sadrzaja nesto puno, mislim na automobile i staze ali kontam da ce ubaciti naknadno. Imam i PCars 2 ali nekako GT mi je ipak drazi i bolji :)
A sto se tice tih igara free za ps plus, to stoji da su glupost teska, retko kad da daju nesto dobro
 
mislim da cu se zaustaviti na ps4 konzoli i da necu kupovati naredne... nikad manje igara nije bilo a o ceni da ne pricam, narocito sto sad moram placati i online igranje. imam svega 3-4 naslova na nalogu a uzeo sam konzolu zbog GT-a i GOW-a a dobijam ovo.

sorry za off.
 
gow remaster mi nista ne znaci jer sam presao sve delove do sad a to je ista igra sa trojke.
novi gt je cini mi se 50-60€ i moram da cekam na single player kampanju koja im je u drugom planu... neka hvala, odigracu povremeno po neku igru na pc-ju i zavrsavam sa konzolom.
 
Nazad
Vrh Dno