Šta je novo?

Gran Turismo Sport

Nikako ne mogu da nadjem info na netu da li ce biti split screen...?
 
Lepo lepo, procitah da ce i u demo-u biti split screen, tako da eto odgovora na moje pitanje od letos :)
 
Je li pušten demo, utisci? Ja sam ga skinuo juče ali moguće se jedino bilo šetati kroz meni :)
 
Da se nadam da je za casual gejmere :D

Kakav je GT u odnosu na Forzu 7 ? Nisam igrao previse ni nju, ali znam da je imalo smisla igrati na duze staze. Ako je u fazonu Project Cars ili Assetto Corsa gde je trka ko trka zasebna jedini cilj, moracu skip. Opet kazem, igrao samo GT na PS1, i to je tada bilo gust gledati replay svake trke, ako se dobro secam imalo je samo 2-3 staze.
 
Pa ako sam ja dobro skontao, nece ni biti kampanje. Ovaj GTS je totalno namenjen online igranju.
Forza je primetno arkadnija.
 
Nisam mogao da izdržim pa skoknuh do kuće sa posla na pauzu da probam, razočaran skroz... Izbor kola malo je reći smiješan, zvuk automobila i ostali zvukovi tipa škripa guma IDENTIČNI kao od postojanja GT-a bukvalno, užas živi. Toliko o tome kako je Sony vrbovao Forza inžinjere zadužene za zvuk automobila, patka priča... Pozitivne stvari su što jako lijepo izgleda i radi 4K @ 60fps
 
Da li je moguce da im je campaign mod kombinacija driving skole i neke voznje po sektorima na stazi??? Malo sam poceo da citam i nista mi nije jasno, pa sta je ovo majku mu, kakva je ovo igra onda? Ocekivao sam nesto kao predjasnji GT da ima kampanju ali ako je tako onda preskacem ovo
 
Sa razlogom nema broja u imenu, od starta se znalo da je ovo primarno online racer.
Nazalost za full GT se jos mora cekati (kao da nismo vec dovoljno :/).
 
I dalje se trazi kampanja u voznjama :D
 
Spori su da nemam reci, pa krsten GT nastavak ce izaci na PS8 ako ovom brzinom budu radili :/

Edit: @Boris Lozac
sto da ne, sta je falilo kampanjama u predjasnjim GT igrama? Meni je to bilo zanimljivo i vise sam solo igrac nego da se krljam online sa kojekakvim ******ma sto se zakucava autom u tebe
 
Poslednja izmena:
Sa razlogom nema broja u imenu, od starta se znalo da je ovo primarno online racer.
Nazalost za full GT se jos mora cekati (kao da nismo vec dovoljno :/).
Pitanje je da li će i biti GT7-ice. Kazunori Yamauchi je izjavio da Polyphony ne radi na njemu, a nije ni u planu. Trenutno su fokusirani na GTS i DLC-e za isti.

Sent from Nexus 5X
 
Opcija je bila zasivljena u demou.
Ladno razmisljam da kupim igru samo zbog toga :).
 
Ček, bre.....
42 Gb i nisu omogucili VR???????
E pa baš zbog toga neću da im kupim igru #$%%&!!"#$%$%%!!!!!
 
Aj, znamo da ces uzeti bar gosta :).
 
Ovo ne bih iz principa uzeo ni "narodno".
Cuj - vredni japanci radili igru ... AHAHAHA !
Opasno se drogiraju
 
Da li vama izlazi iz igrice kada udjete u options? Meni evo vec 3.put [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije loše, samo jednom kada probaš vožnju sa VR-om, sve ostalo je.... meh....

@shin: Vredeće kupovina samo zbog toga....
 
Nije me pustalo ceo dan da krenem da skidam demo jer kaze samo za ps+ korisnike, pa sam aktivirao 2dana ps+ i nocas se nadam sa se skine pa makar 2 dana da ga isprobam da vidim dal da narucim disk verziju il da okacim ps4 na oglase xD
 
Probah, videh, obrisah :d

Jeste sve ok, ali nije ni tamo ni vamo. Ne znam da li NE treba da reaguje ova opcija izmedju izbora grafike i FPS-a na 1080p tv-u ali je identicno sve. Ovako, budi mi malo nostalgiju starog GT-a, ali posto nema gore pomenute uveliko trazene "kampanje", necu da gubim vremena u beti :d
 
Potpuno se slažem,mislim,verovatno ću ga igrati jer sam prešao GT4,5 i 6,ali ovaj demo mi je ostavio prilično ravnodušan osećaj,osim boljih odsjaja sunca na kolima,ništa novo nisam primetio.
Ne koristi potencijal nove generacije konzola,mislim pogledaj samo kako forza izgleda.
Ovaj je skoro pa kao za ps3.
 
GT sport ubija, ali nije za one koji ocekuju deciju glupost, za njih je Project Cars 2. Ovde moras malo da poznajes automobile i automobilizam, da si provozao nekad nesto ozbiljno, da si provozao nesto na stazi, a ne da juris da predjes kraljicu sto kaze Lozac :) Malopre sam probao Project Cars 2 i ono je bukvalno tipicna PC "igrica" iz 2002. godine :) Ja ne znam kako se ono vozi, probao volanom i tastaturom, pa osecaj je kao da vozis u ludackoj kosulji :)

A sto se GT sporta tice, ova fizika se sada kolje sa iRacingom, Assetto moze da gleda samo, ali ok je posto je Assetto ipak poor man's sim, odlicno za janitore u Srbiji :)
 
Poslednja izmena:
Pozdravimo novog člana foruma :D.

GT tema je nula bez drivera, realno.

Ako ova tema vrati forum na staro, ja vam svima kupujem volane :D
 
Poslednja izmena:
GT sport ubija, ali nije za one koji ocekuju deciju glupost, za njih je Project Cars 2. Ovde moras malo da poznajes automobile i automobilizam, da si provozao nekad nesto ozbiljno, da si provozao nesto na stazi, a ne da juris da predjes kraljicu sto kaze Lozac :) Malopre sam probao Project Cars 2 i ono je bukvalno tipicna PC "igrica" iz 2002. godine :) Ja ne znam kako se ono vozi, probao volanom i tastaturom, pa osecaj je kao da vozis u ludackoj kosulji :)

A sto se GT sporta tice, ova fizika se sada kolje sa iRacingom, Assetto moze da gleda samo, ali ok je posto je Assetto ipak poor man's sim, odlicno za janitore u Srbiji :)

Bar si opravdao kupovinu igre, a i konzole u jednu ruku, nije ti prijatno ali glupo ti da kazes to ovde s obzirom da svi znamo da si veliki ljubitelj GT-a. Ali ovo ovde je sve samo ne dobar naslov, klasicna reciklaza, cak sta vise - losa reciklaza. Nisu ni japanci ono sto su nekad bili, fusherisu samo tako.
 
Nazad
Vrh Dno