Šta je novo?

Gran Turismo Sport

Sto se tice izbora automobila, pa to je bio glavni problem Gran Turisma, nikome ne treba 1000 automobila, sto je manje automobila, individualna fizika i zvukovi ce biti bolji, i to se ovde upravo desava. Vremenom ce sigurno ubacivati nove automobile pa manjak sigurno nikada nece biti problem, i za sada u igri ima vecina onoga sto bi bilo ko zeleo, osim ako ne ocekujes da vozis svoj auto, Reno Lagunu karavan dizel sa jeftinom registracijom :)
Ako misliš na mene, vozim BMW 5 F10, 528i 245ks.
 
Ne, generalno pricam, ne znam koji je problem manjka automobila, godinama se za GT pricalo kako ima viska i vecina ne sluzi nicemu a sad neki pricaju da ima manjka, kako udovoljiti :)

A i za taj BMW, sigurno niko to nece ozbiljno voziti na stazi, to je limuzina koja ne sluzi za takve stvari, manji automobili ne sluze za takve stvari...
 
Poslednja izmena:
Ne, generalno pricam, ne znam koji je problem manjka automobila, godinama se za GT pricalo kako ima viska i vecina ne sluzi nicemu a sad neki pricaju da ima manjka, kako udovoljiti :)

Pa ima viška japanskih modifikacija, stotine različitih Skyline-a, Subaru-a, dok Forza ima odličan izbor Njemaca i tih nama bližih automobila. :)

@Ivan, osjetio sam se prozvanim jer sam ja dao komentar vezano za izbor automobila i iz sprdnje odgovorio. a iskreno prije bih vozio tu Lagunu dizel karavan u GT-u nego nekog nabrijanog Skajlajna od milion konja koji zvuči kao hotelski fen za kosu :)

Obrisao komentar svakako, poenta je bila da ne "maštam" o nekoj dizelici da vozim u igri već o krštenim automobilima bez drag spojlera i čuda...
 
Poslednja izmena:
Moze li jos da se prijavi za betu, ili je prosao voz?
 
Pa ima viška japanskih modifikacija, stotine različitih Skyline-a, Subaru-a, dok Forza ima odličan izbor Njemaca i tih nama bližih automobila. :)

@Ivan, osjetio sam se prozvanim jer sam ja dao komentar vezano za izbor automobila i iz sprdnje odgovorio. a iskreno prije bih vozio tu Lagunu dizel karavan u GT-u nego nekog nabrijanog Skajlajna od milion konja koji zvuči kao hotelski fen za kosu :)

To sto je tebi blize, nije i onima koji poznaju automobile :) U GTu je uvek bila gomila evropskih automobila i kojih treba i kojih ne treba, ne znam koji je problem tu. A sto se tice Skylinea sa fenom za kosu, izgleda da nisi igrao nista posle GT3 :)

Moze li jos da se prijavi za betu, ili je prosao voz?

Moze za USA betu, EU ne...

https://www.playstation.com/en-us/campaigns/2017/gran-turismo-sport-beta-sign-up/
 
Poslednja izmena:
To baš htedoh da pitam, da li neko od naših imao sreće do sada.......
 
Pogledajte snimke iz bete, smesno je pricati da izgleda kao 6, ovo izgleda skoro kao prerenderovani trailer, i naravno izgleda realnije od bilo koje PC igre. Recimo GT je uvek imao najrealnije kamere dok su svi ostali bili smesni sa robotskim kamerama, vremenom su svi napravili pristojne kamere a GTS sada ima kamere kao Grand Tour, pa je opet 10 godina ispred. Zvuk je sada neuporedivo bolji, rame uz rame sa iRacingom koji ima najbolji zvuk u bilo kojoj voznji, a takodje i fizika iz ovih snimaka izgleda prilicno naprednije, potpuno drugaciji deluje od prethodnih.

Najbolji zvuk od svih simulacija ima Raceroom,posle njega ide iRacing pa tek onda AC i ostali.

Sto se tice GT Sporta i zvuka mislim da nije na nekom zavidnom nivou ali je svakako bolji nego na GT6. Takodje izbor kamera i nemogucnost podesavanja FOV-a su bar meni ogroman problem jer sam navikao na to u PRAVIM simulacijama.Isto tako ne moze da se iskljici virtuelni volan i ruke vozaca sto je totalna glupost jer svako ko ozbiljnije vozi TV ili monitor mu je do samog volana i to poprilicno smeta,ali sta ocekivati kada se ovo pravi za vecinu(gamepad) a ne za ljude koji voze simulacije.

Takodje fizika se vidi da nije najbolja,sto potvrdjuje vise izvora(Inside Sim Racing itd. kazu da se ne oseca povezanost sa podlogom - grubo prevedeno) sto je ozbiljan problem za jednu voznju, a i ne mora niko da mi prica jer se vidi cak i na klipu kad voze da nesto ne stima.

Inace ko hoce pravu SIM voznju a ima volan za konzolu onda neka kupi Assetto Corsu,jedino to vredi u toj varijanti.
 
Poslednja izmena:
Neka mi se javi ovde ko hoće da proba GT Sport pre svih ;) Ovo vam je neverovatna prilika jer je podeljeno vrlo malo beta ključeva i to samo u USA.

Uslovi su da imate:

-US nalog

-Kompatibilan volan za PS4

-I malo sreće da ovaj kod radi kod vas :D

Ko ima sve ovo i čita temu znači da ga zanima GT(vožnje) pa i zaslužuje da dobije kod.
 
Poslednja izmena:
Ako se niko ne javi za par sati dobićeš ti... Znam da ćeš napraviti dobar klip na YT-u ako ništa :D Ali prvo da ispoštujem kolege sa volanom ako ih ima ovde uopšte a znam da su tu negde,videćemo :)
 
Ja i dalje ne mogu nigde da nadjem thrustmaster alcantara.
Sverceri ili nude t300rs koji ima krs pedale ili t500 koji je prevazidjen model.
 
Evo mene, ako moze :)



PS. Ovo je bilo brzo, hvala puno Milose!!!!!! cheers
 
Poslednja izmena:
milose, pilac dajte utiske sto prije! :)
 
Nemam nažalost. Neki šverceri su obećavali, na kraju nista. Nude samo ono sto im je lako dostupno.
 
Nemam nažalost. Neki šverceri su obećavali, na kraju nista. Nude samo ono sto im je lako dostupno.

Jao Bojane,pa jel ja treba da te ucim? :)
Imas gomilu privatnih prevoznika u NS koji minimum 1 nedeljno setaju nemacka-ns... raspitaj se malo sunce mu...
 
Očigledno da treba :). Raspitaću se.
 
Skinuo 14 gb demoa i kad probam da startjuem kaze da moj online id nije registrovan.... popizditis

Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk
 
Da li je moguce da si uspeo da ubacis kod na nalog tj. dozvoili su ti a ne daju da igras.Kakav uzas... krastavac imao sam dobru nameru,ali koji bedak sad imas na hardu GT i ne mozes voziti...


:d maxresdefault.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja i dalje ne mogu nigde da nadjem thrustmaster alcantara.
Sverceri ili nude t300rs koji ima krs pedale ili t500 koji je prevazidjen model.

Cimni Borata sa foruma, ima t300rs, dokupio je one bolje pedale za njega, ima i kokpit. Kad sam se poslednji put čuo sa njim premišljao se oko toga da sve to stavi na oglase, možda ga ubediš :d
 
Poslednja izmena:
Sta ima da cima Borata(danas sam mu rekao da ne prodaje :d) lepo neka kupi volan od Istvana a pedale dodatno od nekoga sa KP. Ja imam T300 skoro 3 godine i brutalan je volan ali skoro sam morao uzeti i T3PA pedale jer su one fabricke katastrofa.Treba oko 450 eur za obe stavke...Mnogo jeste ali se isplati ako te zanimaju simulacije.Ali uzeti samo za GT i konzolu mislim da nije najbolje jer ce biti nedovljno iskorisceno u odnosu na PC zbog ogranicenosti izbora voznji,podesavanja,FF-a itd.
 
Da li je moguce da si uspeo da ubacis kod na nalog tj. dozvoili su ti a ne daju da igras.Kakav uzas... krastavac imao sam dobru nameru,ali koji bedak sad imas na hardu GT i ne mozes voziti...



Da oni su uvek specifični. I na PS3 je GT bila mislim jedina igra na kojoj si DLC mogao igrati samo na onom nalogu na kome si ga skinuo,na ostalim nalozima na konzoli nije funkcionisao.
 
Igra li neko? Utisci?

Sent from my tablet using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno