Šta je novo?

Gran Turismo Sport

milosma

Slavan
Učlanjen(a)
28.08.2010
Poruke
1,277
Poena
225
i19k6TMeR1FknEE.jpg



Datum izlaska : 15.11.2016 u Japanu i Americi a 18.11.2016 u Evropi.

Ono sto se zna za sad da ce na izlasku imati vise od 130 automobila i 19 lokacija sa 27 razlicitih postavki , foto mod "scapes" koji ce izbacivati fotografije u 4k , Livery Editor i jos dosta toga...


Izgled menija (trenutno stanje tj iz public bete):



Trenutno 2 najbolja videa po kvalitetu snimka mada imajte u vidu da nije zavrsena igra jos uvek:




Obratite paznju na realnost u ovoj slici drvece,senke itd...da nema ovih virtuelnih cikica sa desne strane mislio bi da je slika iz RL.

gt-sport-graphics-07.jpg


Jos slika: (neke su full hd a neke ne)
gt-sport-graphics-08.jpg

gt-sport-graphics-05.jpg

gt-sport-graphics-01.jpg

gt-sport-graphics-06.jpg

26508786703_b3a0b0d59d_o.jpg

26838274030_e15cc9f7cf_o.jpg

26838274150_b97f2ec2d0_o.jpg
 
Poslednja izmena:
Odlican video koji pokazuje kakav je zapravo veliki napredak na polju zvuka,predlazem da stavite slusalice i cujete ovu korvetu kako bruji mocno :)

 
Stvarno odlično zvuči..

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Daleko od odlicnog, ali svakako korak u pravom smeru, kako batica u klipu kaze.
 
Evo ga i Nordschleife ceo krug,dobro je uradjen sa dosta detalja okolo staze i ograde.Ne kapiram samo izbor ove kamere za video plus muzika u pozadini ali dobro bar nesto da vidimo dok pravi ozbiljni vozaci sa YT-a ne dobiju pristup igri i odvozaju kako treba:D

 
Sad se već vidi napredak... Odlično. Očigledno neki segmenti nisu bili gotovi za raniji build.

Biće to vrhunski do izlaska.
 
Poslednja izmena:
Ali promjena brzina je i dalje kriminalna.
 
jedva cekam sledeci gt, samo ne znam isplati li se kupovati ovo ili sacekati gt7 da izadje...
 
Pa šta znači isplati, ako ti se igra, uzimaj... Treba i ovo da čekaš, a ne GT7 :D
 
pa igra mi se mnogo nego imam jos igara u wishlisti pa ne znam gde cu pre [emoji4]
ne bih samo da ovo bude neki deo gt7-ice pa da igram pola igre...
 
Daleko je sve to, bićeš drugi čovek kad izađe :D
 
hah, pa videcu onda da uzmem prvo ovo posto mi se mnogo vozi nesto dobro... 5-icu i 6-icu sam odavno prezvakao...
 
Sa boostom na 4k izgleda fenomenalno:

 
Baš dobro izgleda, samo kad li izlazi pitanje je sad (;
 
Ja ne znam kako postižu ovaj najsterilniji izgled ikada, izgleda kao oni stari ray tracing primeri :).

Samo oni ovako rade, i sviđa mi se i ne, možda bi bilo bolje da ga malo "uprljaju".

Mada definitivno izgleda jedinstveno, ne znam ni da li bi menjao nešto, samo mi je interesantno.

Uvek su umeli da ubodu osvetljenje, već iz ovoga se vidi da će da ubija sa HDR-om.

VR podrška ima svoju cenu, tačno se vidi da ne mogu da odu još dalje zbog toga, jer bi bilo besmisleno da VR verzija izgleda mnogo gore.

Tu moraju da ispoštuju najrigoroznije zahteve oko frame rate-a, pa nema zezanja.

Mada nije šteta, ako negde ima smisla VR, to je ovde.
 
Poslednja izmena:
Kola su super sljast bez flekice cak i u onom "reliju"...A u kabini automibila nema dinamickih senki vec samo prost self shadowing sto je wtf, ali ako je ovo neki wip prikaz onda ok...
 
Ova dva klipa sa onim trailerom niđe veze. Sve se bojim da ovo ne ispadne na kraju žešći fail, najgori dio u serijalu. Počev od izbora automobila (najgori do sada?!) grafike koja se bitnije ne mijenja još od GT3, pa do zvuka, krajnje je vrijeme više da srede zvuk automobila koji je presmiješan, Forza je tu miljama daleko. Uzeo sam Pro samo zbog GT-a, veliki sam fan...

Sent From My Galaxy S7
 
Na 5 sam mislio, pardon, bjese li to prvi GT za PS3? Za**** grafiku svakako, to mi je i poslednje sta gledam. Neka bude izbor staza da valja,da prosire izbor automobila i da koriguju ocajan zvuk vise, ja sam zadovoljan.


Sent From My Galaxy S7
 
Poslednja izmena:




Pogledajte snimke iz bete, smesno je pricati da izgleda kao 6, ovo izgleda skoro kao prerenderovani trailer, i naravno izgleda realnije od bilo koje PC igre. Recimo GT je uvek imao najrealnije kamere dok su svi ostali bili smesni sa robotskim kamerama, vremenom su svi napravili pristojne kamere a GTS sada ima kamere kao Grand Tour, pa je opet 10 godina ispred. Zvuk je sada neuporedivo bolji, rame uz rame sa iRacingom koji ima najbolji zvuk u bilo kojoj voznji, a takodje i fizika iz ovih snimaka izgleda prilicno naprednije, potpuno drugaciji deluje od prethodnih.

Sto se tice izbora automobila, pa to je bio glavni problem Gran Turisma, nikome ne treba 1000 automobila, sto je manje automobila, individualna fizika i zvukovi ce biti bolji, i to se ovde upravo desava. Vremenom ce sigurno ubacivati nove automobile pa manjak sigurno nikada nece biti problem, i za sada u igri ima vecina onoga sto bi bilo ko zeleo, osim ako ne ocekujes da vozis svoj auto, Reno Lagunu karavan dizel sa jeftinom registracijom :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno