Šta je novo?

Gran Turismo Sport

Zanimljivi dodaci u kampanji, ali opet glupi, izmisljeni Blue Moon Bay Speedway... :( U proslomesecnom velikom update-u su nam dodali Monzu, tako da sam se sad bas radovao nekoj od pravih staza...
 
Još staza najavljuju za mart.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gran Turismo Sport ps4

Ima li neko da postavi save data za sve otkljucane staze i td ?
 
[YOUTUBE]lEAcaZVQ0EM[/YOUTUBE]

Hajde malo da osvezimo temu. :)

Kisa i mokar kolovoz nam konacno stizu u sledecem update-u.
 
Hajde da okupimo par ljudi sa bencha i da pikamo domaći lobby. Sad smo svi kući pa mozemo malo da se družimo.
Tu su za sad:
phoenix_srb
nvelja
siinkoje

Vi se dodajte,
Ima nas sigurno bar desetak pa moze biti zanimljivo...
 
[YOUTUBE]lEAcaZVQ0EM[/YOUTUBE]

Hajde malo da osvezimo temu. :)

Kisa i mokar kolovoz nam konacno stizu u sledecem update-u.

Lepo izgleda igra. Ali vidim da ima problem kao i forza, uopste nemas osecaj da se kreces 190km/h. Bar po ovom klipu iznad i pogledu iz kokpita. To me u forzi horizon 4 malo smaralo. Imas osecaj da ides 60 km/h a pokazuje da ides 150 i u krivinama ti se auto ponasa shodno pokazanoj brzini. Predpostavljam da je ovo ozbiljnija trka od fh4, nije mi namera da ih stavljam u isti kosh.
 
Mislim da je osecaj brzine solidno realan jer nije opet svejedno voziti 150kmh na stazi sirokoj 10-15m lupam, ili leteti 150kmh kroz neku uzanu ulicu...mozda ti zato deluje da sve izgleda presporo... A FH 4 koja je odlicna arkada ipak nije isti kosh sa GT Sport, mada u obe igre sam uzivao.
Igrao bih online opet ovaj Sport ali mi se ne uzima ps plus
 
Poznata mi je ta pojava, a orjentir mi je bio ono crveno-belo po rubovima. Mozda je i to u pitanju. Pogledacu neki gameplay na nekoj tesnijoj stazi.
 
Jedno pitanje, planiram da kupim ps4 samo zbog ove igre pa mi recite da li je moguce igrati igru kao na prethodnim konzolama, tj. ubacis cd igru u konzolu i igras, nemoras da pravis nalog ili sta vec. Potrebno mi je da znam da li se moze igrati igra kao na ranijim konzolama bez naloga i interneta. Hvala.
 
Account ti svakako treba zbog save game-a i slicno. Single player na GT Sportu je mnogo osakacen, nema mnogo poente igrati ga. Sve su usmerili ka online voznji i takmicenju
 
Ja sam se opasno navukao na igru. Nabavio sam Sony samo zbog nje. Za sada uglavnom igram Career Mode dok jos malo ne naucim staze i otkljucam automobile.
 
Pozdrav društvo, jedno pitanje. Jako volim GT serijal i prilično sam zagrejan i za GT Sport. Muči me samo jedno... Bez obzira koliko sam dobar bio u prethodnim delovima sa dzojstikom, da li je nophodno (mnogo lakše) imati volan kako bih koliko toliko bio uspešan u MP trkama?
 
Logično. Da preformulišem pitanje. Da li se u igri vidi preko čega igrači igraju, dzojstika ili volana i da li se odvajaju jedni od drugih? Jer verujem da nema zabave ako ja sa dzojstikom moram da se borim za peto mesto zato što je veći procenat igrača na volanima.
 
Poslednja izmena:
Imas neka od Top vremena napravljena na dualshocku. Verujem da volan ima prednosti. Evo ja se npr. prilicno fino snalazim, ne verujem da gubim nesto previse zbog ds4, po meni je odlicno setovan.. Mislim da nije presudno.
 
Nema smisla da se lozite na vremena s vrha lista, ti ljudi nadu nacin kako da mikroskopski eksploatiraju mehanike i koriste minijaturne precice na stazama koje im donose poboljsana vremena, odnosno sjeku unutar pravila i maksimalno koriste ogranicenja staze. Svaka cast za fanatizam tim ljudima, ali tko zna koliko su sati i sati proveli u analiziranju prilaska zavojima, koliko mogu iskoristit prostora van granica staze bez kazne itd.
 
Nema smisla da se lozite na vremena s vrha lista, ti ljudi nadu nacin kako da mikroskopski eksploatiraju mehanike i koriste minijaturne precice na stazama koje im donose poboljsana vremena, odnosno sjeku unutar pravila i maksimalno koriste ogranicenja staze. Svaka cast za fanatizam tim ljudima, ali tko zna koliko su sati i sati proveli u analiziranju prilaska zavojima, koliko mogu iskoristit prostora van granica staze bez kazne itd.

Ma ti ljudi nisu nikakvi supermeni, to su samo freakovi kojima je najbitnije u zivotu da naprave najbolje vreme i po ceo dan vrte krugove. Onaj ko vozi iz zadovoljstva nikada nece napraviti najbolje vreme, moras da budes "excel" lik za to :)

I naravno volanom je mnogo bolje, ne ni toliko sto ces praviti bolja vremena, nego zbog uzivanja u voznji, i najobicniji Driving Force GT od 100e ce podici igru na potpuno novi nivo, iako Gran Turismo ima daleko najbolje upravljanje joypadom od svih voznji u istoriji.
 
Koje vreme pravite na Suzuka Circuit – East Course? Ja ne mogu da spustim ispod 0.52 sa Audijem TT.


Zasto uopste vozis Audi TT :D :D I kakav je to layout Suzuke koji se prolazi za 52 sekunde, igraj full stazu ko covek :)
 
Pozdrav društvo, jedno pitanje. Jako volim GT serijal i prilično sam zagrejan i za GT Sport. Muči me samo jedno... Bez obzira koliko sam dobar bio u prethodnim delovima sa dzojstikom, da li je nophodno (mnogo lakše) imati volan kako bih koliko toliko bio uspešan u MP trkama?

Nije neophodno imati volan, ali sa volanom je to na potpuno drugom nivou, uzmi obican Driving Force GT od 100e i igra ce ti biti potpuno drugacija.
 
Lepo izgleda igra. Ali vidim da ima problem kao i forza, uopste nemas osecaj da se kreces 190km/h. Bar po ovom klipu iznad i pogledu iz kokpita. To me u forzi horizon 4 malo smaralo. Imas osecaj da ides 60 km/h a pokazuje da ides 150 i u krivinama ti se auto ponasa shodno pokazanoj brzini. Predpostavljam da je ovo ozbiljnija trka od fh4, nije mi namera da ih stavljam u isti kosh.

Uzivo ce ti 100kmh uvek delovati daleko brze nego kada sedis pred ekranom i gledas snimak te iste voznje. Tako je i u igrama, jer fale ti sile. Treba ti FF volan, a najbolje neki motion rig, tek se to moze porediti sa real life voznjom, i to vazi za sve voznje, osim onih arkadnih koje namerno izgledaju kao da sve leti na sve strane, ali to je nerealno, ako si jednom seo u auto.

I igra ne izgleda "lepo", izgleda bolje od svih voznji ikada napravljenih, za replay cesto pomislis da je snimak neki.
 
Poslednja izmena:
Kako nikada nisam igrao Gran Turismo, planiram da uzmem ovaj sport da vidim na sta lici.. :D
 
Ima li neko iskustva sa adapterima za starije volane? Imam g25, ali nije podržan. Lepo smo se družili u gt6. Ima li laga preko adaptera?

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Pa driving force gt ne radi na ps4 koliko se secam, mislim da mora G29

Uh, potpuno sam zaboravio na kompatibilnost. Ima neki Cronus Max adapter za to, a svakako moze da uzme i neki drugi podrzan volan samo da ima FF, sve je bolje od joypada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno