Šta je novo?

Vectone Mobile - prvi pravi MVNO u Srbiji

Naravno,nema gde da im se prijavi problem.
 
Da li je neko probao da pozove Vectone broj da proveri da li zvoni, da vidimo da li su besplatni pozivi, ja ne znam još nikog od poznanika da je dobio broj da bih probao?
 
Pre par minuta sam probao da se ulogujem na "Moj vectone" i uspelo je
I ja sam uspeo da se ulogujem, čak su i moji prijatelji dobili kartice danas jer sam ih preporučio, ali kada ih pozovem samo prekine neće da zvoni, uspeo sam i korisnički servis da dobijem ali samo ima opcija da uplatim kredit i da dobijem podršku a kada izaberem operatera na br 3 prekine se.
 
I ja sam uspeo da se ulogujem, čak su i moji prijatelji dobili kartice danas jer sam ih preporučio, ali kada ih pozovem samo prekine neće da zvoni, uspeo sam i korisnički servis da dobijem ali samo ima opcija da uplatim kredit i da dobijem podršku a kada izaberem operatera na br 3 prekine se.
Kako sam ja razumeo da su pozivi unutar vectone besplatni ali kada se dopuni kredit. Možda i grešim

Послато са Coolpad A8
 
Ima li info kako se tarifiraju pozivi? Sekund, 20, 60?

Sent from my T03 using Tapatalk
 
Ja sam prvi put naručio sim karticu 02.09.2016 i broj porudžbine je bio 1221 i još uvek mi nije stigla sim kartica, zatim sam ponovo naručio 29.11.2016 broj porudžbine 1355 i opet ništa :D Naručio sam opet 12og Januara broj porudžbine 1756 pa mi možda i stigne :D Ili će mi stići 3 :D
 
Ja više ne naručujem, dva puta je dosta, ako pošalju, pošalju...

Sent from my T03 using Tapatalk
 
Ukoliko neko prodaje Vectone SIM, neka mi javi
 
Sto da prodaje kad ima da narucis za dz? I to komada koliko ti treba.
 
Naručio sam u ponedeljak popodne karticu, jutros mi stigla.
Neko je pitao, broj je +381 678 054xxx
 
Poslednja izmena:
Jel neko uspeo da se poveže preko vectone app ?
 
Aplikacija nije još uvek prilagođena nama jel nema srbije u njoj i nemože da se prijavi naš br.

Послато са Coolpad A8
 
Svaka cast... Ja narucio u petak, po drugi put, i jos nista... Hahaha!
 
stiglo i meni samo još nisam podigao. Pokušaj da pošalješ na drugu adresu sa tvojim imenom. Ni meni nije uspelo na moju pa sam na drugu. Ko želi da proda neka mi javi na www.mobilni-brojevi.com
 
stiglo i meni samo još nisam podigao. Pokušaj da pošalješ na drugu adresu sa tvojim imenom. Ni meni nije uspelo na moju pa sam na drugu. Ko želi da proda neka mi javi na www.mobilni-brojevi.com

Uz svu dobru volju, stvarno ne razumem šta ti kupuješ i prodaješ kada je u pitanju kartica vectone mobile.
Kartice su besplatne i možeš da ih naručiš koliko god hoćeš.
 
Pa prodaje Vecton kartice za 500 dinara.
A prodaje i ostale, vidi sajt.
 
Pa ne znaju svi, on je preprodavac i preprodaje sve kartice koliko sam na blic video.
Bila je prica na temi kupujem-prodajem o tim preprodavcima, e on je nesto slicno koristi tudje neznanje ili neinformisanost i tako zaradjuje bar sto se tice ove kartice.
Ma ja takve likove ni ne gledam kad sam video sta radi na sajtu zatvorio sam ga jer mu nisam musterija, malo sam obavesten a i nisam ovca, ne dam nikom da me sisa.
Nemam nista protiv njega nek radi sta hoce u ovoj zemlji ce umati dosta musterija.
 
Meni je danas stigla sim kartica narucena 29.11.2016 i druga narucena 12.01.2016 . Ona narucena 02.09.2016 jos uvek nije stigla, a mozda i nece. Ali najjaca je poruka, Vas BALANS je 0.000 dinara :D I to su stavili š pa piše Va. :D
 
Pa i jesu u romingu. Samo nacionalnom.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Meni ne, normalno mi stoji. Samo što sam uspeo jednu karticu da aktiviram na broj 322 , a zatim ovu drugu nisam uspeo samo izbacuje poziv. Kao da imaju neko radno vreme mreže :D Videću sutra kakva će biti situacija :)
 
Javi se samo neki automat, i prvih 5 sekundi priča na srpskom, a zatim se prebaci na engleski i kaže dobrodošli u vectone mobile i da nemam kredita. Pozivi idu sa mts-a vipa i telenora, ali oni još uvek nisu počeli sa radom očigledno. Sajt im je katastrofa takođe, google translate bi bolje preveo.
 
Dali je neko dopunio kredit,i dali uopšte može da se dopuni kredit?

Послато са Coolpad A8
 
Nazad
Vrh Dno