Šta je novo?

Vectone Mobile - prvi pravi MVNO u Srbiji

?
Virtuelni provajderi imaju jednu više cifru u pozivnom: vectone 0678 ili global 0677.

Na kraju sve to dodje na isto,samo što su taj jedan broj pridodali pozivnom i sad su kao njihovi brojevi šestocifreni.

P.S. Da li se zna koliko , i da li naplaćuju dolazne pozive u romingu?
 
Pozivni mreže i 6 cifara.
Kako onda ovo (011...)?
f326c251bce06bffb2f192ce9c0760ff.jpg
 
^ Devetocifreni broj u fiksnoj mreži, ne videh to do sada. Nomadski?

Mislio sam da Vectron to isto ima, jer ima dva broja kol-centra, drugi ima 9 cifara i ne pocinje ni nulom, ni sa 011 (kao u gornjem slučaju).

Primera radi, moj SBB nomadski broj je +381761026xxx (076 ili 0761 je pozivni). Te sam malo zbunjen.
 
Poslednja izmena:
Pa napisasmo juce kome je stigla, ja sam jedan od onih kome je vec stigla
 
Stigla i meni danas.
 
Kakvi su brojevi, da li ste aktivirali, da se može koristiti ?
 
Meni još ne stiže, a kolegi koji je naručio sedam dana posle mene stiglo jutros.

sent from plastique
 
Neka je, leba ne traži [emoji2]

sent from plastique
 
I meni stigle jutros 2 kartice. 2 puta sam poručio misleći fa će poslati samo jednu, a ipak su poslali dve. Sad je ostalo da vidimo kad počnu sa radom kakvi su i dali će da budu povoljni, mada se tome ne nadam

Послато са Coolpad A8
 
I meni stigle jutros 2 kartice. 2 puta sam poručio misleći fa će poslati samo jednu, a ipak su poslali dve. Sad je ostalo da vidimo kad počnu sa radom kakvi su i dali će da budu povoljni, mada se tome ne nadam

Послато са Coolpad A8

Samo je pitanje kada će najzad početi.
 
Ja sam stavio karticu u telefon (nisam je dopunio) pozovem ga sa mog 063 broja i rade normalno dolazni pozivi
 
Registrovao sam se na sajtu,ali mi stalno izbacuje da ukucam tačnu šifru.
Odradim zaboravljenu lozinku kako treba,ali da se ulogujem neće.
 
Nazad
Vrh Dno