Šta je novo?

Vectone Mobile - prvi pravi MVNO u Srbiji

Meni jos nije ima jedno 3-4 dana da sam porucio.

Sent from my Ericsson 628 using Tapatalk
 
Nije ni meni, piše tamo do 5 dana.

sent from plastique
 
Video sam da su neki pre mene naručili i još im nije stigla,a ja sam svoju poručio 30.11

Sent from my Nokia 1600 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I jer nekome kartica stigla vec ? Ja sam narucio i danas je 5 radni dan , ne racunajuci subotu ali jos uvek nista
 
I jer nekome kartica stigla vec ? Ja sam narucio i danas je 5 radni dan , ne racunajuci subotu ali jos uvek nista

Ako pažljivo pogledaš sajt, videćeš da je ista cena za pozive ka Hrvatskoj i Australiji.
To ti govori da je sajt još uvek u probnoj fazi, i da vectone nije počeo još uvek da radi.

Da su počeli da rade, bilo bi i reklama. Ovo sve je veoma neozbiljno od njih.
 
Ja sam u proslu sredu i nista naravno, niti ce jer nisu ni poceli sa radom... Niti ce :)

Sent from my Ericsson 628 using Tapatalk
 
Bezveze. Ako budu tako ozbiljni i kad počnu da rade, ne piše im se dobro...

sent from plastique
 
Čekamo i dalje da stigne...
 
Đekton mobajl. Nema 'leba od njih, pisao sam im, ali ne odgovaraju....

sent from plastique
 
Inace pozivni brojevi za Globaltel i Vecton ce biti 0677 i 0678 ne znam tacno koji je pripao kome ali eto cisto da znate pozivne brojeve koje su dobili.
Samo jos da prorade, ot toga ovaj drugi za 4 dana treba da proradi ali da ne idem sad o off.

Sent from my Ericsson 628 using Tapatalk
 
Inace pozivni brojevi za Globaltel i Vecton ce biti 0677 i 0678 ne znam tacno koji je pripao kome ali eto cisto da znate pozivne brojeve koje su dobili.
Samo jos da prorade, ot toga ovaj drugi za 4 dana treba da proradi ali da ne idem sad o off.

Sent from my Ericsson 628 using Tapatalk

Znamo to odavno. Vectone 0678 a Global 0677.
 
Da sad sam temu procitao od pocetka vedim da je pisano o tome.


Sent from my Ericsson 628 using Tapatalk
 
Na naslovnoj strani danasnjih Vecernji Novosti: "Srbija dobija dve mreze (novi operateri 0677 i 0678)"
 
I SBB je podneo zahtev za trećeg MVNO. Ima nekih problema pri registraciji. Ići će preko Telenor mreže.
 
Jel' probao neko neki od ovih novih pod-provajdera. Posle 10 godina ili više na Teelnor-u, postali su mnogo bezobrazni, menjaju mi tarife kako im se ćefne, sa MT:S-on sam već godinama u svađi, kradu ko ludi, čak sam i stabilni odavno odjavio. Znači samo VIP, neki novi ili da se vratim na prepaid na Telenoru.
 
Jes odjavio stabilni? :d
 
Znači, ti nemaš više stabilni?
 
Meni nije jasno da virtuelnom operatoru nije dovoljno da minut razgovora naplati 10din vec mu treba jos i 10din za uspostavu veze, a kako ide verovatno ce i na 90 sek da zaokruzuju :)
I sve se to jos i uplacuje unapred putem prepaid kredita...,)

A kad zoves od preko 50din uspostava veze i 30din minut...sjajno!
Pa roming je tek mrvicu skuplji...

Ponuda nikakva, treba biti mnogo pametan pa smisliti ovakav biznis plan.
 
Poslednja izmena:
Jel' probao neko neki od ovih novih pod-provajdera. Posle 10 godina ili više na Teelnor-u, postali su mnogo bezobrazni, menjaju mi tarife kako im se ćefne, sa MT:S-on sam već godinama u svađi, kradu ko ludi, čak sam i stabilni odavno odjavio. Znači samo VIP, neki novi ili da se vratim na prepaid na Telenoru.

Ne znas ti sta je kradja. Predji na VIP ako zelis da saznas.
 
Meni nije jasno da virtuelnom operatoru nije dovoljno da minut razgovora naplati 10din vec mu treba jos i 10din za uspostavu veze, a kako ide verovatno ce i na 90 sek da zaokruzuju :)
I sve se to jos i uplacuje unapred putem prepaid kredita...,)

A kad zoves od preko 50din uspostava veze i 30din minut...sjajno!
Pa roming je tek mrvicu skuplji...

Ponuda nikakva, treba biti mnogo pametan pa smisliti ovakav biznis plan.


Meni tu nesto nije jasno. Nakacim se na WIFI u kaficu u Austriji. Sa Globaltel mobilnog broja pozovem broj u Srbiji i oni ce da mi naplate to kao roaming? Jesam li ja ovo dobro skapirao?
 
Meni tu nesto nije jasno. Nakacim se na WIFI u kaficu u Austriji. Sa Globaltel mobilnog broja pozovem broj u Srbiji i oni ce da mi naplate to kao roaming? Jesam li ja ovo dobro skapirao?
Ako zoveš s aplikacije iz austrije s globaltel broja plaćaš ko da zoveš iz Srbije, jel ne zoveš s njihovog broja

Послато са Coolpad A8
 
Po ceni od 20din za min!

To je i dalje visestruku skuplje nego razgovori u mobilnoj mrezi...
Ja kontao da virtelni operater ima nize troskove jer nema ulaganja u infrastrukturu... Tako bi valjda bilo logicno.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ukoliko se razgovara jedan minut, onda će cena biti 20 din, a ako se razgovara 5 minuta, cena će biti 60 din za taj razgovor.
To su prepaid cene razgovora...
 
Nazad
Vrh Dno