Šta je novo?

Vectone Mobile - prvi pravi MVNO u Srbiji

S obzirom da od danas vip poceo mesec dana probe da daje.A u toj probi mesec dana flat svega,sacekace ovi mesec dana,dok izvecaju cene.
 
Sajt je "krenuo", iako uopšte nije dovršen...
http://www.vectonemobile.rs/

Ono što sam uspeo da pročitam je ukratko ovo:
- Pozivi ka korisničkom servisu +381 678 999 401 su besplatni iz mreže
- Korisnički servis ne radi 24/7 već svakog dana od 8 do 20h
- Može da se blokira i odblokira korišćenje podataka preko mobilne mreže slanjem SMS poruke
- Kredit važi 90 dana od dopune
- Kartica se deaktivira ako se 120 dana ne prijavi na mrežu


Zanimljivo:
Vectone Mobile zadržava pravo da poništi ili izmeni ove Promotivne uslove u bilo kom trenutku. Sve promocije važe samo posle prve Dopune. Pozivi upućeni na CDMA uređaj će se tretirati kao pozivi na mobilni telefon. Svi pozivi korisničkom servisu se snimaju za potrebe praćenja i obuke.

...

Moguće je da ovo nisu finalni uslovi korišćenja.
 
U "Best Rates" ubacili sve najatraktivnije destinacije... kina, indija, banglades, pakistan, nigerija... :D
Samo jos Sirija fali pa da im krene posao...
 
Ubacili su destinacije gde nude 1RSD/min, jer ne nude za Nemacku, VB, Svicu i ostale gde nasi stvarno zovu :D
 
Austrija i Nemačka 5.00din/min fiksni i mobilni. To je dobra cena.
 
Screenshot_20160902-172128.png
Moraš da izabereš iz padajućeg menija.
 
Gde nadje taj cenovnik? Ovde sve treba kopas,da bi nasao nesto.

Баш тако; а и чим сам чуо име оператера звучало ми је антипатично и посебно што немају своју инфраструктуру, тако да иако буду солидни, неће ме заинтересовати у скорије време...
 
Austrija i Nemačka 5.00din/min fiksni i mobilni. To je dobra cena.
Skupo za landlines, ali bas fino za mobiles, nesto mi je to sumnjivo. Skype nema ni upola tako dobre cene za mobilne ka Nemackoj.
 
Skupo za landlines, ali bas fino za mobiles, nesto mi je to sumnjivo. Skype nema ni upola tako dobre cene za mobilne ka Nemackoj.

Naravno da ti je sumnjivo kad nisu te cene. Pogledaj vectone Austrija pozive ka Hrvatskoj i Srbiji i videćeš da su pozivi ka mobilnim mrežama daleko skuplji nego ka fiksnim.
Kada piše Hrvatska 1 cent to u prevodu znači - LANDLINE 1 cent , MOBILE 12 cent i to samo "When you buy one of our Austrian pocket saver bundles from 14,90€" inače su cene LANDLINE 3 cent, MOBILE 12 cent.

Moramo da sačekamo kompletnu ponudu pa da vidimo šta tačno znači 5 rsd pozivi ka Nemačkoj.

EDIT: When you buy one of our international saver bundles from 10RSD - OVO PIŠE ZA Srbiju. Onda je u redu, ovo su promo cene za početak.
 
Poslednja izmena:
Nije Skype baš za poređenje; mnogo je skupo kod njih za poziv ka mobilnim.
 
Pokušao da pozovem njihov korisnički ,međutim nepostojeći broj
 
Kakva je ovo sprdnja... data bundles...
Untitled.png
Pa ovo mu dodje povoljnije od vip kucnog net-a... :D
300GB - 1500din
 
Vectone nije još počeo da radi. Ovo je samo probni sajt za nekim nasumičnim cenama. Vidite da na sajtu piše poklanjaju bonus od 5 din i još dosta drugih gluposti.
Veoma neprofesionalno sa njihove strane da puste ovakav sajt.
 
Ja sam jasno napisao da sajt "nije zavrsen", samo mi nije jasno zasto su sajt u izradi pustili javno...
 
Neće ti naplatiti dostavu, jer naručivanje još ne radi. Ovo je samo kopija obrasca, još nije u funkciji. Vidiš valjda da piše "Delivered by Royal Mail".
 
Pa mozda stvarno delivery radi Royal Mail za Srbiju ;)
 
Nazad
Vrh Dno