»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 23 od ukupno 23

Tema: Nepo servis (iskustva)

Moderator Avatar korisnika Jericho
        Na forumu od
        Jun 2011
        Poruka
        6.992
      2. Moja mašina
        • CPU: Phenom II X4 955/Hyper 212+
        • MoBo: MSI 870-C45
        • RAM: Kingston HX 1600
        • VGA: Sapphire HD 6770
        • MON: Dell U2311H
        • HDD: Hitachi DS 1TB
        • OPT: Sony DVD-RW
        • Case: Unitek A9006-C4
        • SND: Altec VS2421E
        • INET: Kablovska
      3. Surprise, surprise

Member Avatar korisnika Dmjenk
        Na forumu od
        Mar 2007
        Poruka
        452
      5. Moja mašina
        • CPU: i7
        • MON: Dell
        • HDD: Never again
        • OPT: is Obsolete
        • Case: Laptop
        • INET: Wifi
      6. Zar ne bi trebalo da prilikom predaje uređaja potpišeš njihov zapisnik u kakvom je stanju primljen? Ako tu stoji da nema oštećenja kako onda mogu da tvrde da ih ima.

Member Avatar korisnika havijer
        Na forumu od
        Aug 2005
        Poruka
        2.229
        Citat Citiram korisnika: Dmjenk Pogledaj poruku
        Zar ne bi trebalo da prilikom predaje uređaja potpišeš njihov zapisnik u kakvom je stanju primljen? Ako tu stoji da nema oštećenja kako onda mogu da tvrde da ih ima.
        Tako što mesto gde su mrtvi pikseli smatraju mestom oštećenja, tj nagnječenja.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Moderated
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        1
        Kupio sam HP lap top u Gigatronu, bez operativnog sistema (po mojoj zelji). Godinu dana radi besprekorno. Dual boot: Linux i Windows. Nakon godinu dana, ponesem ga na produzenje garancije. Prvo sto se produzenje placa, a ni na jednom mjestu ne pise, dok ne dodjes na gotovo. Drugo, trazili su mi sifru od sistema da bi usli i radili dijagnostiku (Iako sam lap top uzeo bez sistema, a i privatnost... jel to postoji?). Posle dva dana uzimam lap top, Linux koji sam primarno koristio, vise nego Windows, nece da se podigne. Pisem im mejl, prave se ludi u fazonu: 'Ako postoji kvar, donesite da ga pregledamo'. Ne bih im ostavio ni kliker vise, pokajao sam se sto sam ponio lap top njima. I iskrena mi je zelja da niko nikad ne ponese bilo sta kod njih.

Member Avatar korisnika hogarnp
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        825
      10. Moja mašina
        • CPU: Intel i3 2310m
        • RAM: 8gb @1600
        • VGA: Intel HD 3000
        • HDD: KINGSTON SSDNow SH103S3120G
        • LAP: HP probook 6460b
        • INET: DSL
      11. Mislim da ti u garntnom listu piše da oni nisu odgovorni za probleme koji nastaju na softweru, ili tako nešto, znam da dok sam radio u servisu je bilo pravilo da se sve uvek backupuje pre bilo kakvog slanja na reklamaciju (ili u tvom slučaju na produženje garancije).
        Logično je da moraju da ga pregledaju, isključivo da bi se zaštitili od prevare.
        nesic1: i ja bi duplirao rudnik, a mozda i triplirao, nego me stisli da se zenim a ja im kazem cekajte bre moram da kupujem grafike

Member Avatar korisnika Hector Ruiz
        Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        1.628
      13. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 4670K @ Megahalem
        • MoBo: ASUS MAXIMUS HERO VI
        • RAM: Corsair Vengeance® — 16GB Quad Channel DDR3 Memory Kit
        • VGA: Intel HD4600
        • MON: Samsung P2470H
        • HDD: CRUCIAL MX100 256GB + WD WD1001FALS
        • Case: Corsair 800D @ Seasonic X-850 SS-850KM
        • SND: microlab Solo 6C
        • TV: Samsug P2470H
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Razer DeathAdder Left-Hand Edition @ OCZ Alchemy Illuminati
      14. Citat Citiram korisnika: aparapid Pogledaj poruku
        Kupio sam HP lap top u Gigatronu, bez operativnog sistema (po mojoj zelji). Godinu dana radi besprekorno. Dual boot: Linux i Windows. Nakon godinu dana, ponesem ga na produzenje garancije. Prvo sto se produzenje placa, a ni na jednom mjestu ne pise, dok ne dodjes na gotovo. Drugo, trazili su mi sifru od sistema da bi usli i radili dijagnostiku (Iako sam lap top uzeo bez sistema, a i privatnost... jel to postoji?). Posle dva dana uzimam lap top, Linux koji sam primarno koristio, vise nego Windows, nece da se podigne. Pisem im mejl, prave se ludi u fazonu: 'Ako postoji kvar, donesite da ga pregledamo'. Ne bih im ostavio ni kliker vise, pokajao sam se sto sam ponio lap top njima. I iskrena mi je zelja da niko nikad ne ponese bilo sta kod njih.
        Kako ne piše da se plaća produžena garancija?
        http://dodatnagarancija.neposys.com/terms
        Imaš pod obaveze potrošača treća stavka. Isto to imaš na onom papiru koji ovi iz Nepa overavaju kad odradiš servis.

Member
        Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        440
        Citat Citiram korisnika: hogarnp Pogledaj poruku
        Mislim da ti u garntnom listu piše da oni nisu odgovorni za probleme koji nastaju na softweru, ili tako nešto, znam da dok sam radio u servisu je bilo pravilo da se sve uvek backupuje pre bilo kakvog slanja na reklamaciju (ili u tvom slučaju na produženje garancije).
        Logično je da moraju da ga pregledaju, isključivo da bi se zaštitili od prevare.
        Pa neka ga pregledaju, šta ima da "petljaju" po OS koji je korisnik postavio?

Toliko ima alata za dijagnostiku i live distribucija linuxolikih OS da im nikakvo petljanje po OS korisnika ne treba.

Member Avatar korisnika hogarnp
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        825
      17. Moja mašina
        • CPU: Intel i3 2310m
        • RAM: 8gb @1600
        • VGA: Intel HD 3000
        • HDD: KINGSTON SSDNow SH103S3120G
        • LAP: HP probook 6460b
        • INET: DSL
      18. Pogledaj šta ti piše u garntnom listu, opet ti kažem. Ne zanima ih šta ima na disku, ali su se odrekli odgovornosti, tako da mogu da rade šta im volja
        nesic1: i ja bi duplirao rudnik, a mozda i triplirao, nego me stisli da se zenim a ja im kazem cekajte bre moram da kupujem grafike

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •