»RSS Benchmark sajt

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
      Prikazani rezultati od 46 do 52 od ukupno 52

Tema: Nepo servis (iskustva)

Newcomers
        Na forumu od
        Jan 2017
        Poruka
        16
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel Pentium TualatinS 1.4
        • MoBo: Asus cusl2
        • RAM: 2x256mb sdram 133mhz kingmax
        • VGA: HD 3650 512MB DDR
        • MON: Samsung 710N
        • HDD: 40gb Quantum
        • OPT: Lg
        • Case: Gigabyte Clear Case
        • SND: Creative E-MU
      3. Ja kada vidim ime Gigatron 7 dana se vracam unazad i pljujem tri puta.

Member Avatar korisnika sokratbg
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        242
        Ponovo imam iskustvo sa Nepo "servisom". Ketler (kuvalo za vodu) kupljen u Gigatronu crko prosledjen nazovi servisu prihvacena garancija bice izvrsena popravka.
        Predato je 02.10. juce zvao da vidim sta se desava posto bi popravak toga kod lokalog elektricar bio danas za sutra mozda i isti dan. Odgovor operatera: ketler je prosledjen u OVLACENI SERVIS SAPHIR KETLERA posto naravno Nepo ne moze da popravi tako sofisticiranu tehnologiju(metar kabla ,lonce i grajac sa prekidacem). Na moje pitanje koji je to ovlasceni servis za kuvala odgovor je da ne mogu da mi proslede tu informaciju i naravno neznaju kad ce biti popravljen.
        Bas me zanima gde nalaze i ko obucava ove ljude. Ovo nije prvi put da od raznih korisnickih servisa dobijem neke suludo glupe i totalno neistinite informacije.
        Nisam ovo napisao da se zalim, novi ketler sam kupio isti dan kad je crkao jer sa znao sta me ceka a privatna popravka verovatno kosta kao i neki jeftini nov uredjaj, samo na osnovu par iskustava koje sam licno imao od otvaranja teme mogu da zakljucim da je Nepo potpuno nepotreban i samo produzava vreme resavanja reklamacije za bar nedelju dana. Oni su navodno ovlasceni servis ali svaki put ide prica da je nesto poslato dalje u neki pravi servis koji resava problem.
        Dok sam nekad nosio telefone u prave ovlascene servise odgovor je bio do tri dana, popravka do od tri do sedam a nekad i odmah sutra ako je deo na stanju (recimo Promobi u Pozeskoj).Ovde sam nosio tri telefona sve reseno ok ali nijedna reklamacije bez tri do cetiri nedelje...
        Menjao sokratbg : 20.10.2018. u 13:12 Razlog: slovne greske

Member
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        194
        Kakve veze sada ima Nepo servis sa kuvalima za vodu?

Meni se pokvarilo kuvalo kupljeno u WW, odneo u radnju, javili otprilike posle nedelju-dve (u roku uglavnom) da ne može da se popravi i dali mi novo kuvalo.
        Isto neka bezveze firma kuvala, ne mogu da se setim ali sigurno nije bio Nepo serviser. Pisalo ti u garantnom listu koji je servis zadužen.

Member
        Na forumu od
        Feb 2009
        Poruka
        88
        Citat Citiram korisnika: sokratbg Pogledaj poruku
        Ponovo imam iskustvo sa Nepo "servisom". Ketler (kuvalo za vodu) kupljen u Gigatronu crko prosledjen nazovi servisu prihvacena garancija bice izvrsena popravka.
        Predato je 02.10. juce zvao da vidim sta se desava posto bi popravak toga kod lokalog elektricar bio danas za sutra mozda i isti dan. Odgovor operatera: ketler je prosledjen u OVLACENI SERVIS SAPHIR KETLERA posto naravno Nepo ne moze da popravi tako sofisticiranu tehnologiju(metar kabla ,lonce i grajac sa prekidacem). Na moje pitanje koji je to ovlasceni servis za kuvala odgovor je da ne mogu da mi proslede tu informaciju i naravno neznaju kad ce biti popravljen.
        Bas me zanima gde nalaze i ko obucava ove ljude. Ovo nije prvi put da od raznih korisnickih servisa dobijem neke suludo glupe i totalno neistinite informacije.
        Nisam ovo napisao da se zalim, novi ketler sam kupio isti dan kad je crkao jer sa znao sta me ceka a privatna popravka verovatno kosta kao i neki jeftini nov uredjaj, samo na osnovu par iskustava koje sam licno imao od otvaranja teme mogu da zakljucim da je Nepo potpuno nepotreban i samo produzava vreme resavanja reklamacije za bar nedelju dana. Oni su navodno ovlasceni servis ali svaki put ide prica da je nesto poslato dalje u neki pravi servis koji resava problem.
        Dok sam nekad nosio telefone u prave ovlascene servise odgovor je bio do tri dana, popravka do od tri do sedam a nekad i odmah sutra ako je deo na stanju (recimo Promobi u Pozeskoj).Ovde sam nosio tri telefona sve reseno ok ali nijedna reklamacije bez tri do cetiri nedelje...
        Prvo, ne vidim zašto si pristao na popravku a ne na zamenu ili povraćaj novca, ali ajde...

Drugo, Nepo "organizuje" reklamacije Gigatrona (i Tehnomanije recimo), ali nije ovlašćeni servis za mnoge brendove koje Gigatron prodaje već prosleđuje takve reklamacije dalje (gde se samo u transportu u oba pravca gubi dosta dana).

Zakonski imaju obavezu da te obaveste u roku od 8 dana da li je reklamacija prihvaćena i koji je način rešavanja i da reše reklamaciju u roku od 30 dana i gledaju da to poštuju.

Member Avatar korisnika sokratbg
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        242
        Kuvalo kupljeno u Gigatronu ima samo gigtronov garantni list. Odnesam ga u gigaton posto je proslo 7 meseci od kupovine nemam pravo da biram zamenu ili povracaj novca. Odggovor na reklamaciju sms-om i mailom salje Nepo.
        Poenta price je da je Nepo nepotreban samo odmazen, neko se dosetio da se cese ili udara reket trgovinskom lancu posto nevidim interes ni prodavca ni kupca za nepo servisom jer nepo nije servis samo kost u grlu.
        Nekada su Gigatron i Tehnomanija imali garantni list sa oznacenim servisom ako je neka leva stvar kao ovo moje kuvalo obicno je to bila neka SZR kojoj posaljes ili odneses stvar oni to rese za nedelju dana max i gotovo.
        ZASTO su ubacili NEPO? Bilo da je laptop, telefon, tv ili neki deo racunara oni ne znaju, ne mogu ili kako god da urade ni diagnostiku a kamoli popravku. Vidi se iz iskustava iznad da samo koce a nemozes ih preskociti.

Moderator Avatar korisnika Jericho
        Na forumu od
        Jun 2011
        Poruka
        7.601
      9. Moja mašina
        • CPU: Phenom II X4 955/Hyper 212+
        • MoBo: MSI 870-C45
        • RAM: Kingston HX 1600
        • VGA: Sapphire HD 6770
        • MON: Dell U2311H
        • HDD: Hitachi DS 1TB
        • OPT: Sony DVD-RW
        • Case: Unitek A9006-C4
        • SND: Altec VS2421E
        • INET: Kablovska
      10. Da je tim prodavnicama jeftinije da imaju svoje servise, oni bi ih i imali.

Member Avatar korisnika Poštar
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        974
        Citat Citiram korisnika: durrrr Pogledaj poruku
        Ja kada vidim ime Gigatron 7 dana se vracam unazad i pljujem tri puta.
        Najjaci citat u 2018.?

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •